טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 5-11.11.21

טורים אישיים2 בנובמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 5-11.11.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

אחרי שבועות אינטנסיביים לזוגיות – האנרגיה שלכם עוברת פנימה. האינטואיציות מתחדדות, הרגשות מקצינים, ואתם חווים שינויים רגשיים עמוקים. תנו לתהליך הזה מקום, שחררו שליטה והתכוננו לשינויים. היחסים בקריירה משפיעים עליכם ועשויים להעמיק.

שור

הזוגיות מאוד אינטנסיבית וטוטאלית וההתעסקות בה עלולה להיות קיצונית ותובענית. שינויים גדולים צפויים ועליכם להתגמש ולשחרר אחיזה. על אף המשיכה ביניכם לבין הפרטנר שלכם ביחסים, המציאות מקשה על הזרימה. אתם רוצים ביטחון ויציבות ביחסים, אך השליטה אינה בידיכם.

תאומים

אתם חווים אינטנסיביות בעבודה, עומס רגשי, עומס תפקודי ודרישה לתפקד במצבי לחץ. כל אלה מייצרים עומס גופני – וזה עלול לפגוע בכם. הציבו גבולות ואל תמתחו את עצמכם מעבר ליכולת. שמרו על בריאותכם. רביעי-חמישי יהיו לחוצים במיוחד. שני-שלישי יהיו טעונים וכבדים רגשית.

סרטן

אתם יוזמתיים ורגישים בתחום הרומנטי, ועשויים להתרחש אירועים משני חיים. יש לכם צורך בביטחון וביציבות ביחסים, אך מצד שני – אתם מוצאים את עצמכם נשאבים לרגשות סוערים וקיצוניים. מתוך המצב הזה עשויה להתרחש גם התפרצות יצירתית בכל תחום.

אריה

המצב בבית ובקרב המשפחה אינטנסיבי ורגשי, וזה משפיע על הזוגיות ועל הקריירה. שינויים הכרחיים מאיימים עליכם ואתם נכנסים לשבועות קריטיים. אתם חשים שכל מה שמוכר לכם מתמוטט. עליכם להרפות, לשחרר שליטה ולקבל את השינויים, אחרת תיקלעו למשבר.

בתולה

נוכחותכם משפיעה, וכוח הרצון שלכם סוחף. שינויים בלתי צפויים מאיימים עליכם ועל השליטה שלכם בסביבה הקרובה. שחררו את השליטה ואפשרו לדברים להתנהל. מערכות יחסים רומנטיות מתהוות. אף שאתם זקוקים לביטחון ויציבות בקשרים – אתם לא מקבלים אותם.

מאזניים

התחום הכלכלי ישפיע עליכם בשבועות הקרובים, וייתכנו מהפכים. יוזמות יכולות להעצים את השפע, אך מהלכים לא נקיים עלולים לפגוע בכם. שמרו על המוסר בהחלטותיכם ואל תסתנוורו מהזדמנויות לכסף מהיר. הזדמנויות קרמתיות ייפתחו בפניכם בתחום הרומנטי.

עקרב

השבוע מאופיין באינטנסיביות ורגישות גבוהה. אתם במאבק בתוך עצמכם בין הישן לחדש, נדחפים לשינוי אך בולמים התפתחויות. אתם מפחדים לאבד שליטה, ולכן נשארים תקועים. נסו לשחרר את השליטה על מה שאבד עליו הכלח ותנו צ'אנס להזדמנויות חדשות.

קשת

קשרים משתנים, אך מעגלים חדשים נפתחים. בשבוע הקרוב עלולים לצוף פחדים ורגשות אינטנסיביים מתת ההכרה, ואלה יעמיסו עליכם – בעיקר אם תתנגדו לשינויים בעבודה ובהרגלים. זהו זמן חשוב לחשוב על שינויים בעבודה ובהרגלים הקשורים לגוף, למשל בתחומי הספורט והתזונה.

גדי

כוכב ונוס נכנס למזלכם ויביא לחזרת קשרים מהעבר או לכניסת קשרים חדשים ומשמעותיים. שימו לב לכוונות של אלו שנכנסים לחייכם כרגע, כי לא כולן חיוביות. מבחינה חברתית, אתם דומיננטיים ומשפיעים, אך חשוב שתפעלו ממניעים חיוביים כדי לא לפגוע בעצמכם ובאחרים בטווח הארוך.

דלי

הבית והקריירה שואבים מכם אנרגיה, ואתם חשים תקיעות לצד צורך בשינוי. זהו תהליך שנמשך זה תקופה, אך השינוי יגיע בזמן הנכון לכם. אם תשתפו איתו פעולה – תמנעו משבר. הרפו את השליטה, הקשיבו ללב ורק אז תקבלו החלטות. אתם חשים רעידת אדמה בכל החזיתות. שחררו אנשים, מצבים, אמונות, וכל מה שמונע מכם לעשות את מה שנכון לכם.

דגים

השקפת עולמכם עוברת מהפך ומשתנה מהיסוד, מה שגורם אצלכם לחוסר ביטחון. אנשים מתרחקים מכם, כל אחד מסיבותיו הוא, אך קשרים חדשים וחשובים מתהווים – וגם זה גורם אצלכם לחוסר ביטחון. זהו זמן טוב ללימודים בתחום הרוח והפילוסופיה.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | גם זה יעבור

פחות בטוחים והרבה יותר מוטרדים. מדד האושר של התלמידים צנח ב-13% ביחס לימי טרום הקורונה, כך עולה ממחקר חדש שהזמין...

טורים אישיים1 בדצמבר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.12.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ליקוי החמה בשבת יחזק את השינוי בהשקפת עולמכם, וייתכנו מחשבות על נסיעה רחוקה או לימודים....

טורים אישיים30 בנובמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה