טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 29.10-4.11.21

טורים אישיים26 באוקטובר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 29.10-4.11.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו 

 

טלה

התקשורת בזוגיות עדיין מאתגרת, אבל אחרי התהליך הלא פשוט שעברתם בחודש האחרון – מסתמנת רגיעה. חשוב לבוא לקראת הצד השני ולשמוע אותו, אך עם זאת לא לוותר על עצמכם. אתם שואפים כעת להרחבת אופקים ולנסיעות יחד עם אנשים שעמם יש לכם יחסים.

שור

נדרשת מכם עוצמה לביצוע שינויים משמעותיים במערכות יחסים. אתם חשים צורך להיות מדויקים לגבי רגשותיכם. אל תפחדו משינויים בלתי נמנעים. חלקכם במצב של צורך בשינוי יחד עם צורך בשליטה ופחד. כדאי לשחרר, להרפות ולאפשר לתהליך לקרות. עקשנות לא תעזור.

תאומים

מערכות היחסים פורחות. למרות התחושה שהכל אפשרי בקשר, אל תשכחו שיש צד שני שצריך להתחשב בו, ואי אפשר להגיד הכל. חשוב להציב גבולות ביחסים ולא לאבד את הראש. בעבודה עשויים להתרחש מהפכים. אתם משפיעים, יוזמים ומלאי אנרגיה. נסו להרפות שליטה.

סרטן

היחסים בעבודה מעניקים לכם תחושת אופטימיות ואווירה טובה. אתם בתקופה חשובה מבחינה רומנטית ורגשית – קשרים משמעותיים עשויים להסתיים, מעגל יכול להיסגר, קשרים עשויים להתחדש ויחסים גורליים יכולים להתחיל. ימים טובים השבוע: ראשון-שני, חמישי.

אריה

אתם חשים שאתם מגשימים את עצמכם בכל הנוגע ליחסים רומנטיים. הבית והמשפחה, כמו גם הקריירה – נמצאים בתהליך שינוי. אתם מרגישים שהכל מתפרק ושנדרשת בנייה מחדש, וזה גורם לכם ללחץ ולאיבוד שליטה. נדרש מכם להיוולד מחדש – וזה דורש מכם אנרגיה וגמישות.

בתולה

היחסים בבית ובקרב המשפחה משתפרים, ויש אווירה אופטימית. אתם דומיננטיים ומשפיעים בסביבתכם. אתם עוברים שינויים בתפיסותיכם, וזה משפיע על תחומים רבים בחייכם. כוח הרצון שלכם מתגבר, אך המציאות לא תמיד מאפשרת להביא לידי ביטוי את כל רצונותיכם.

מאזניים

אתם תקשורתיים, מסבירי פנים, קשובים לצד השני ופתוחים. אתם יוצרים קשרים בסביבתכם שמעניקים לכם אופטימיות. לפנויים תיתכן הזדמנות רומנטית. בשלישי-רביעי הירח במזלכם עשוי לחזק אווירה הרמונית. מולד הירח בעקרב השבוע יכול לפתוח הזדמנויות פיננסיות.

עקרב

מקבץ עוצמתי של פלנטות במזלכם – שמש, מרס, שמצטרף בראשון, ומולד הירח בעקרב בחמישי – יגרום לאינטנסיביות רגשית. כוח הרצון גובר, ומולו הקשיים להוציא לפועל את רצונותיכם. עניינים משפחתיים וזוגיים נמצאים בנקודת מפנה, וייתכנו פרידות, ניתוקים וסגירות ופתיחות של מעגלים.

קשת

הכוכב ונוס במזלכם מעניק לכם קסם, פתיחות והזדמנויות לאהבה. יש לכם נטייה להתאהב, לא לראות את המציאות נכוחה ולאבד גבולות. זהו זמן טוב להתחיל קשרים רומנטיים, אך הישארו עם הרגליים על הקרקע. מולד הירח בעקרב יגרום להתעוררות והתחדשות רגשית דרך קשר ישן/חדש.

גדי

זוהי תקופה חשובה בקשרים מכל הסוגים – אנשים חדשים נכנסים לחייכם ואחרים יוצאים מהם, ייתכנו ניתוקים והתחלות חדשות. המצב מקשה עליכם להרגיש ביטחון ויציבות רגשית. שימו לב מי נכנס לחייכם, לעתים אדם שנראה אמין יתגלה כאחר. הפעילו את האינטואיציות.

דלי

אתם עוברים תקופה מאתגרת בתחומים של משפחה וקריירה – ונדרשים לשינוי חשוב ובוער, שמעכב את חייכם. אתם חשים חוסר יציבות בבית, וגם הקריירה משתנה. אתם מתקשים לשחרר את המוכר והידוע, אף שהוא כבר לא נכון עבורכם. ימים טובים השבוע: שלישי-רביעי.

דגים

קשרים בקריירה מיטיבים איתכם, ותוכלו להיעזר בהם לקידום ולהטבה במעמדכם. השקפת עולמכם משתנה ומתחדשת בעקבות מולד הירח בעקרב השבוע. עשויה להיות התפתחות רגשית עמוקה בעקבות שינוי התפיסות. יום טוב השבוע: חמישי.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | אינטימיות ליד הילדים

שירי וזיו הם הורים לשלושה ילדים צעירים בגיל בית הספר היסודי. הם מגיעים בשעות אחר הצהריים המאוחרות לביתם ומוצאים עצמם...

טורים אישיים28 ביוני 2022    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 1-7.7.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה מרס בטלה עד יום רביעי וישפיע על ילידי סוף המזל בהענקת אנרגיית עשייה ויוזמות. נצלו...

טורים אישיים28 ביוני 2022    3 דקות

כתיבת תגובה