טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו 

 

טלה

התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה ויוזמות שקשורות ליחסים. אתם או הצד השני פעילים ויוזמים בקשר, אך שימו לב שאתם לא מבזבזים אנרגיה מיותרת, שומרים על מיקוד ולא עושים דברים רק כדי למצוא חן.

שור

מתיחות לא אופיינית במערכות היחסים: חשבון נפש, פרידות ונטישות. מומלץ לנסות לשחרר שליטה, בעיקר במערכות יחסים ארוכות טווח שזקוקות לחישוב מסלול מחדש. דברים נסגרים על מנת שדברים חדשים ייכנסו. אתם יצירתיים בעבודה, אך שימו לב עם מי אתם משתפים פעולה.

תאומים

בתחום הרומנטי אתם מלאי קסם ודומיננטיים. יחסים בעבודה עלולים להיקלע לתסבוכת, למצבים טעונים ואפילו לפיצוצים לא צפויים. השתדלו לשחרר שליטה ולהיות סבלניים. הירח המלא בדגים ישפיע על הקריירה, וייתכן שיגרום לרגישות ולעייפות יתר.

סרטן

מהלכים חיוביים בבית ובקרב המשפחה והעמקת התקשורת מחזקים את האווירה בבית, רק שימו לא שלא תיחלשו מבחינה פיזית. יחסים רומנטיים עלולים להסתבך ולהפוך לאינטנסיביים ולא פשוטים. השתדלו לא להיאחז באף אדם, כי השליטה תקשה על המצב ותרחיק את הצד השני.

אריה

מערכות היחסים בבית ובקרב המשפחה טעונות ואינטנסיביות. עליכם להרפות ולצמצם את השליטה שלכם, מכיוון שהיא מקשה על המצב. נדרשת מכם מחשבה עמוקה לגבי השאלה איך ממשיכים ביחסים. חשבון הנפש בשיאו, והרגישות גוברת – מה שיוצר מתחים וקשיים.

בתולה

השמש במזלכם בזווית לנפטון הגורמת לעייפות, תשישות ופיזור אנרגטי. דאגו לתזונה נכונה ולפעילות גופנית. יש לכם בימים הללו נטייה לחולמנות וחולשה אנרגטית. תוכלו לקבל כעת הזדמנויות להתפתחות מקצועית, ומומלץ להקשיב לאינטואיציות שלכם ולא להיתקע בישן.

מאזניים

מרס במזלכם מעניק מרץ, אנרגיה ותנופה לעשייה וליוזמות, אך אל תתישו את עצמכם ונתבו נכון את האנרגיה. זהו זמן טוב לשיתופי פעולה ברמה האישית והזוגית. הירח המלא בערב החג עלול לגרום לעומס רגשי ולתשישות. מומלץ לנוח כדי להטעין אנרגיות. ימים טובים: שישי-שבת.

עקרב

מערכות היחסים אינטנסיביות. זוהי תקופה עמוסה רגשית מהבחינה הזו, וייתכנו ניתוקים, פרידות וחשבונות נפש עמוקים. עליכם לעבור תהליך שחרור וניקוי מסיבי כדי לקבל את ההחלטות הנכונות ולהגיע לתשובות לגבי המשך הדרך. כך או כך, צפויים שינויים מרחיקי לכת.

קשת

קסמכם מושך אליכם אנשים, ויש סיכויים לשיתופי פעולה יצירתיים ומעניינים. אפשרויות חברתיות נפתחות וקשרים מתהווים. מערכות יחסים מהעבר עשויות להתחדש – ולסגור או לפתוח מעגלים. כאבים הקשורים למערכות יחסים עולים ומציפים אתכם, כחלק מתהליך ניקוי ושחרור.

גדי

אתם בתנופת עשייה בקריירה, אך אל תבזבזו אנרגיה לשווא, אלא תהיו ממוקדים. התלבטויות יכולות להחליש אתכם. מומלץ לעבוד בשיתוף פעולה ובהרמוניה עם הסביבה. מערכות יחסים חברתיות מעמיסות עליכם, ועלולים להתרחש ניתוקים כואבים – שחררו, זה חלק מהתהליך.

דלי

מתחים ביחסים בקריירה עם אנשים בעלי כוח המשפיעים על מעמדכם. מומלץ להשתחרר מאותם אנשים, וייתכנו ניתוקים או פרידות. אל תנסו להיאחז בהם, כי לא תמיד הם משפיעים עליכם לטובה. אתם עורכים חשבון נפש עמוק לגבי מערכות יחסים בכלל, שהופך לאינטנסיבי.

דגים

השבוע הקרוב ידרוש מכם לקחת חופש מהכל – וזאת בשל המתחים וחוסר הוודאות מכל הכיוונים. אתם חשים עצבנות פנימית לא ברורה, שבגינה תזדקקו לחשבון נפש, והיא תשפיע על השקפת עולמכם ועל היחסים עם הסביבה. העניקו לעצמכם את השקט הנדרש, לא חייבים לצאת החוצה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה השבוע ענייני עבודה, שגרה ובריאות יהיו דומיננטיים. יש לכם כרגע כמה שבועות של עבודה, עם...

טורים אישיים31 באוגוסט 2021    3 דקות

כתיבת תגובה