טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.9.21

טורים אישיים31 באוגוסט 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 3-9.9.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

השבוע ענייני עבודה, שגרה ובריאות יהיו דומיננטיים. יש לכם כרגע כמה שבועות של עבודה, עם התחזקות בצדה. פועלכם מניב פירות, ויש התאזנות בעשייה וביוזמות שלכם בעבודה. אתם פעילים, חרוצים ומתחזקים, ועם זאת – יש גם נטייה לבזבז או לאבד אנרגיות בעשייה לא ממוקדת ומעייפת.

 

שור

המאבק בין החדש לישן, בין מה שהיה למה שרוצה להיות, עדיין קיים, ועם זאת – אתם בתקופה של איזון, ודברים נראים יותר יציבים, גם השינוי. ענייני אהבה ורומנטיקה מתחזקים ונותנים ביטחון ויציבות, וזה נראה שלמרות תחושת השינוי הגדול הנדרש – אתם לומדים במקביל להתייצב ולפעול לטובת התהליך.

 

תאומים

בבית הדברים מתייצבים. אתם דומיננטיים מאוד, יוזמים ופעילים, אך שימו לב שאינכם מבזבזים אנרגיה בעשייה בלי גבול בבית ובמשפחה, כי זה עלול לעייף אתכם. מולד ירח בבתולה, שיהיה בחג – ייתן חודש עם אנרגיה דומיננטית בענייני בית ומשפחה, רק השתדלו לא להתיש את עצמכם פיזית.

 

סרטן

אתם דומיננטיים בסביבתכם הקרובה, יוזמים, פעילים ומורגשים מאוד, אך עם זאת – שימו לב לא לתת יותר מדי אנרגיות לסביבה בלי בקרה, כי זה עלול להתיש אתכם פיזית. מולד ירח בבתולה, שיהיה בחג – יחזק את נוכחותכם בסביבתכם הקרובה ויביא הרבה פעילות ועשייה, עם הצלחה ותוצאות מספקות.

 

אריה

ענייני כספים מפעילים אתכם כרגע – אתם מאוד דומיננטיים בעשייה וביוזמות הקשורות לכסף. יוזמות שאתם לוקחים כרגע יחזקו את מצבכם הכלכלי. אתם מייצבים את המצב, וגם ערככם העצמי עולה בשל כך. החריצות והדיוק שלכם יכולים להביא לתוצאות מבורכות, רק שימו לב לא להתיש את עצמכם.

 

בתולה

שמש ומרס במזלכם נותנים לכם המון אנרגיה של עשייה, פעילות ויוזמות. שימו לב, יש נטייה להוציא אנרגיות מיותרות על מטרות מתישות. חשוב מאוד, בעיקר בהשפעת מולד ירח במזלכם במהלך החג – לאזן את גופכם בתזונה נכונה ובפעילות גופנית. אתם מתחזקים ומתייצבים בהרבה מובנים.

 

מאזניים

ונוס ומרקורי נמצאים במזלכם ומחזקים מאוד את מערכות היחסים שלכם. קסמכם גובר, התקשורת מתאזנת ויחסים מעמיקים. מי שנמצא ביחסים יחווה תהליך עמוק של שינוי אינטנסיבי, ולמי שפנוי – קשרים משמעותיים יתהוו. לכן זהו זמן טוב ליצור קשרים חדשים ולחזק את הקיימים.

 

עקרב

חברתית אתם פעילים, יוזמים ודומיננטיים מאוד, יכולים להוביל ולנהל הרבה אנשים בכל מיני אג'נדות חברתיות, ובהצלחה רבה ועם תוצאות לאורך זמן. אתם חרוצים ומשקיעים הרבה בעניינים חברתיים החשובים לכם. הפרפקציוניזם שלכם מורגש, ויכולת הניהול וההובלה חזקה מאוד כרגע.

 

קשת

ענייני קריירה והכרה תובעים מכם הרבה אנרגיה של עשייה ויוזמה, אתם חרוצים ומשקיעים מאוד במעמדכם וניכר שיש תוצאות ותחושת הגשמה תכליתית. אתם מתחזקים. מולד ירח בבתולה, שיהיה בחג – יחזק אצלכם את העשייה והיוזמות בתחום הקריירה, ויביא גם תוצאות במהלך השבועות הבאים.

 

גדי

מורגשת התחזקות משמעותית אצלכם בכל הרמות, התאזנות ותחושת יציבות שלא הרגשתם כבר הרבה זמן. השקפת עולמכם מתייצבת, התכליתיות והיוזמה שלכם מתחזקות, והפרפקציוניזם גם הוא עוזר לכם להשיג את מה שאתם רוצים ולהתמיד בכל העשייה שלכם. יש לשים לב שאתם לא מבזבזים אנרגיה.

 

דלי

משהו בהשקפת עולמכם משתנה ומתייצב, ומתחילה להיווצר בהירות לגבי איך שאתם רואים את הדברים. החשיבה מתאזנת, ואתם רוצים הרמוניה ואיזון. למרות הצורך והדחיפות בשינוי בענייני בית ומשפחה, משהו מתחיל לקבל איזון. מולד הירח בבתולה בזמן החג – פותח לכם הרבה תובנות רגשיות עמוקות.

 

דגים

מערכות יחסים, כולל זוגיות, נמצאות בהתחזקות והתייצבות. חשוב שתשימו לב לא ליצור יחסים של מטפל/מטופל, כי זה יפר את האיזון ותאבדו הרבה אנרגיה מיותרת. הרבה היבטים שקשורים ליחסים מקבלים עכשיו בהירות ותכליתיות. אתם יוזמים ופעילים ביחסים, וזה מחזק אתכם.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו    טלה התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה