טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית – 20-26.8.21

טורים אישיים17 באוגוסט 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית – 20-26.8.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

נוכחותכם במקום העבודה מתחזקת, בעיקר החל מיום שני. צפויים פידבקים חיוביים והצלחות, אתם יוזמים ונמרצים ומשיגים תוצאות טובות. הירח המלא בדלי ביום ראשון יגרום להתעוררות חברתית, וייתכן אירוע חברתי משמח. הירח במזלכם ברביעי-חמישי, והוא יעניק אנרגיית עשייה, התלהבות ויוזמה.

 

שור

התחום הרומנטי מתחזק: אתם יוזמים ונוכחותכם דומיננטית, בעיקר החל מיום שני. נראה שהזדמנויות רומנטיות יכולות להגיע ולהצליח. הביעו את עצמכם, והיו פחות ביקורתיים וסלקטיביים. קשר עם פוטנציאל עשוי להירקם בעבודה. הירח המלא בדלי בראשון ישפיע על הקריירה – ותזכו להצלחה.

 

תאומים

בבית ובקרב המשפחה אתם בולטים ויוזמים ועניינים מתחילים להתאזן, אם כי יש עדיין אי-בהירות. הירח המלא בדלי בראשון ישפיע על תפיסת עולמכם, ותיפתחו לרעיונות. כמו כן, הוא יעניק אופטימיות. גם התחום הרומנטי מתעצם, ויש לכם אופציה של חיזוק ואיזון קשרים רומנטיים או חיבור לקשרים חדשים.

 

סרטן

אתם דומיננטיים בסביבתכם הקרובה, בעיקר החל מיום שני, וקשרים קרובים מתחזקים. בבית היחסים מתאזנים והופכים הרמוניים, מה שמעניק לכם רגיעה ושקט. הירח המלא בדלי יביא הארות רגשיות חשובות, שיעזרו להמשך הדרך ויעצימו אתכם. ימים טובים השבוע: שני-שלישי.

 

אריה

הירח המלא בדלי מולכם יכול להביא אירוע משמעותי בזוגיות: אם אתם בזוגיות, ייתכן שתגיעו לפתרון של קונפליקט שנמשך תקופה ארוכה או של מאבק על רקע דעות שונות; ואם אתם פנויים, תיתכן היכרות או התחלה של קשר משמעותי. התחום הכלכלי מתחזק: ייתכנו רווחים ויעלו רעיונות ויוזמות מבורכות.

 

בתולה

אתם דומיננטיים ומתחזקים מבחינה אנרגטית. מרס ומרקורי במזלכם מביאים איתם דרייב לעשייה. אתם תקשורתיים, אך גם עצבניים. אתם עשויים לחוש נטייה לעייפות וירידת אנרגיה. שמרו על איזון תזונתי ועל ביצוע פעילות גופנית כדי לווסת את העצבנות והרגישות. שני ושלישי יהיו רגישים.

 

מאזניים

ענייני יחסים דומיננטיים כרגע, כוכב ונוס במזלכם מחזק את הקסם שלכם ואת כוח המשיכה, היחסים מתאזנים ויש תחושה הרמונית. נצלו זאת להידוק קשרים קרובים ולביטוי יצירתי. לפנויים זהו זמן מצוין להכיר ולהיכנס לקשר מחייב וחשוב. הירח המלא בדלי יכול לגרום לאירוע משמעותי ומשמח.

 

עקרב

היציבות והביטחון של הבית תלויים במצב הזוגיות שלכם, שכרגע זקוקה לשינוי מהותי על רקע קונפליקט. אתם מצויים בתהליך של שחרור הישן ובניית החדש. קשרים מהעבר יכולים לצוץ ולגרום לכם לתחושת אופטימיות. הירח המלא בדלי עשוי להביא לקיומו של אירוע משמח, מה שיעניק לכם תקווה.

 

קשת

אתם מאוד פעילים וחרוצים בקריירה, העשייה שלכם ניכרת ומניבה פירות. אתם פרפקציוניסטים ומשקיעים בכל הנוגע להכרה בכם – ויש לכך תוצאות. בסביבתכם הקרובה מתרחש תהליך שינוי – פרידות וקשרים חדשים שמתהווים. זה לא תמיד קל לכם. אתם עושים חשבון נפש לגבי האנשים בסביבתכם.

 

גדי

יחסים הרמוניים מתהווים דרך קשרים בקריירה. לפנויים יש אפשרות ליצור קשרים חשובים, וכמו כן, יחסים בקריירה מתאזנים. עניינים כלכליים דורשים התייחסות ושיקולים מחושבים. יהיו לכם הזדמנויות להרחבת השפע, אך מימושן תלוי באופן התכנון של צעדיכם קדימה. ימים טובים השבוע: שני-שלישי.

 

דלי

אתם עוברים תהליכים מורכבים עם עצמכם, הכוללים עליות וירידות אנרגטיות לקראת השינויים החשובים שיגיעו בהמשך. הירח המלא במזלכם בראשון יגרום לרגישות גבוהה וייתכן שגם יביא לאירוע משמעותי משמח, שיעניק לכם אופטימיות לקראת הבאות. ימים טובים השבוע: רביעי-חמישי.

 

דגים

הזוגיות מתחזקת ומתייצבת, אך עדיין יש ירידות ועליות רגשיות. אתם פעילים ותקשורתיים ביחסים. אומנם אתם חשים עצבנות וחוסר שקט, אבל דברים מתחילים להיראות יותר הגיוניים. הירח המלא בדלי עשוי להגביר אינטואיציות, הקשיבו להן. הירח במזלכם בימים שני-שלישי יגרום לרגישות גבוהה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו    טלה התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה