טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 13-19.8.21

טורים אישיים10 באוגוסט 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 13-19.8.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

טלה

אתם חרוצים ומשקיעים מאוד בעבודה. אל תזלזלו בתזונה נכונה ובפעילות גופנית – שני דברים שאתם זקוקים להם במיוחד כרגע. החל מיום שלישי הכוכב ונוס עובר למזל מאזניים ונכנס לבית הזוגיות שלכם. הוא יביא עמו חוויות של הרמוניה למי שנמצא בקשרים מאוזנים, ומתח למי שנמצא במצב של חוסר איזון ביחסים.

 

שור

אתם יוזמתיים, פעילים ותקשורתיים, והזדמנויות רומנטיות מתאימות עשויות להגיע, ואפילו התאהבות אפשרית. אל תהיו בררנים וביקורתיים מדי כלפי עצמכם וכלפי אחרים. בעבודה, קשרים קיימים וכאלה שמתהווים משפיעים לטובה על המצב, ותיתכן אפילו היכרות רומנטית. בבית אתם דומיננטיים מאוד.

 

תאומים

חוסר שקט, עצבנות וביקורתיות מאפיינים את היחסים בבית. אלה יחסים של טיפול ושירות, מה שיכול מאוד להכביד עליכם. מיום שלישי תהיה הקלה – ביום זה הכוכב ונוס עובר לבית האהבה והרומנטיקה שלכם, והוא יפתח הזדמנויות להיכרויות חשובות לפנויים, וייתן אנרגיה רומנטית והעמקת יחסים למי שבזוגיות.

 

סרטן

התקשורת בסביבה הקרובה עלולה להיות ביקורתית. אתם חשים עצבנות, כולל מילים שנאמרות בלהט הרגע, מה שפחות אופייני לכם בדרך כלל. אתם יוזמתיים, חרוצים ופעילים בסביבתכם הקרובה. יש לכם נטייה לטפל בסובבים, אבל כדאי לשחרר את תחושת האחריות על אחרים – כדי שלא תיפגעו.

 

אריה

שמש במזלכם מעניקה אנרגיה ומחזקת. עם זאת, יופיטר נמצא ממול, ואורנוס עושה זווית מאתגרת – מה שיוצר משולש דיס-הרמוני. בנוסף, סטורן ממול מכביד ויוצר מתח בענייני זוגיות-קריירה. דפוסי התנהגות צריכים להשתנות ואמונות לא רלוונטיות צריכות להשתחרר, כי שינויים גדולים מתקרבים.

 

בתולה

מרס ומרקורי במזלכם, וגם ונוס שם עד יום שלישי. אתם יוזמים ופעילים, אך גם חשים עצבנות וחוסר שקט ואולי אף עומס בגלל עודף אינפורמציה. מומלץ לסנן מידע ולאפשר לעצמכם להירגע. בתחום הכלכלי, החל מיום שלישי ייפתחו הזדמנויות דרך קשרים, וייתכן שרעיונות יצירתיים יועלו על ידי אנשים בסביבתכם.

 

מאזניים

הירח במזלכם בשישי-שבת יחזק אתכם רגשית ויצירתית. הזוגיות תפרח, ולפנויים צפויות הזדמנויות להיכרויות זוגיות. מיום שלישי ונוס במזלכם, והעיסוק במערכות יחסים יהיה דומיננטי. זהו זמן טוב לבטא את היצירתיות בכל דרך שמעצימה אתכם. חוסר שקט, עצבנות, אי-הבנות ועייפות מלווים אתכם.

 

עקרב

אתם פעילים מבחינה חברתית ויוזמים, אך נדרשים לטיפול והקרבה במערכות יחסים חבריות. שמרו על איזון כדי לא לפגוע בעצמכם. אתם דומיננטיים בעמדה שבה אתם נמצאים, אך חשים חוסר יציבות ושינוי מתקרב, וזה מלחיץ אתכם. לימדו לשחרר ולתת לתהליך לקרות. לא תוכלו לעצור את אנרגיית השינוי.

 

קשת

הקריירה דומיננטית: אתם פעילים ויוזמתיים ומקבלים הכרה על פועלכם. יש לכם יכולת שירותית גבוהה, אבל שימו גבולות כדי לא להתיש את עצמכם ולאבד איזון. העשייה מלווה בעצבנות ובחוסר שקט, וזה עלול להתיש אתכם. הירח שנמצא במזלכם בימים שני עד רביעי יעניק אופטימיות. ימים טובים: שישי-שבת.

 

גדי

אתם פעילים, יוזמים ומשקיעים. כדאי לשים לב לגוף ולא להתיש אותו, כי עודף מחשבות טורדניות ופעילות מואצת יכולים להוציא אתכם מאיזון ולפגוע בכם פיזית. אתם פרפקציוניסטים ודורשים מעצמכם הרבה, שימו לב שאתם לא עוברים את הגבול. ימים טובים השבוע: שבת-שני.

 

דלי

חוסר בתחושת ביטחון בסיסית בבית וקונפליקטים במערכות יחסים מול חשבון נפש שאתם עוברים גורמים לתקופה לא פשוטה, אך יופיטר במזלכם מעניק אופטימיות. הגמישות שלכם לשינויים חשובה לתהליך זה, והיכולת שלכם לשחרר את העבר תעזור לכם לעשות את הצעדים המתאימים.

 

דגים

הזוגיות מעסיקה אתכם. אתם יוזמתיים ופעילים, אך התקשורת לא רגועה וכעסים יוצאים החוצה. היחסים לא מאוזנים כי לאחד הצדדים יש נטייה לטפל ולשרת את הצד השני, וזה יוצר חוסר איזון ומתיש אתכם. אל תיתנו אנרגיות לאחרים בלי גבולות, כי אתם עלולים להיפגע פיזית.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו    טלה התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה