טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 6-12.8.21

טורים אישיים3 באוגוסט 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 6-12.8.21
צילום: אינגאימג'

מאת:  סיגל גליה אליהו

טלה

התחום הרומנטי עומד כעת למבחן, אם זה בקשרים קיימים ואם זה ביכולת להתחבר לאהבה משמעותית עבור הפנויים. מולד הירח באריה השבוע יחזק את התהליך הזה. יכולת ההשפעה שלכם גוברת ויכולת הביטוי מתחזקת. נצלו את השבוע על מנת לבטא את היצירתיות שלכם.

 

שור

בתחום הרומנטי עשויות להגיע הזדמנויות. הקסם שלכם פועל, אך כדי שהאפשרויות העומדות בפניכם יבואו לידי ביטוי אתם צריכים להשתחרר מהדפוסים הכובלים אתכם ולהיפתח לשונה. מולד הירח באריה יכול לעורר דרמה רגשית בבית ובקרב המשפחה, קשיים בתקשורת ואי-שקט.

 

תאומים

אתם דומיננטיים בסביבתכם הקרובה. אנשים מסיימים את תפקידם בחייכם ואנשים חדשים נכנסים. זהו תהליך לא פשוט, שדורש מכם לשחרר שליטה על הנעשה סביבכם. יש לכם יכולת להשפיע על התהליך, מכיוון שאתם מפגינים מנהיגות ואחריות. בבית היחסים משתפרים.

 

סרטן

יש לכם הזדמנות לחזק את ערככם העצמי בתקופה זו. מולד הירח באריה יעניק לכם חוויה רגשית ואפשרות להתחזק, אם תצליחו לצאת מהדפוסים שמנהלים אתכם וללכת על הלא מובן מאליו. עשויה להיות גם התחזקות בענייני כספים – ככל שתחזקו את הערך העצמי, כך יגבר השפע.

 

אריה

שמש ומרקורי במזלכם ומולד הירח בראשון יעניקו לכם אנרגיה יצירתית ויכולת לבטא את עצמכם ולהשפיע. אתם במאבק בין הישן לחדש, בין המציאות לבין מה שהייתם רוצים שיקרה. מולד הירח במזלכם יכול להביא אירוע שיגרום לכם להבין שאתם חייבים שינוי גדול בחייכם.

 

בתולה

ונוס ומרס יוצרים אנרגיה של קשרים ויחסים קרובים, מדגישים את הקסם שלכם ומחזקים את כוח המשיכה. זהו זמן טוב להוציא לפועל רעיונות ויוזמות ולהיות אקטיביים. מולד הירח באריה יגרום לבלבול. אל תיתנו לדרמה להשתלט עליכם ושמרו על פרופורציות.

 

מאזניים

יכולת ההשפעה החברתית שלכם גדולה ומולד הירח באריה השבוע יכול לגרום לאירוע חשוב שישים אתכם בקדמת הבמה מבחינה חברתית. היצירתיות שלכם מתגברת, יכולת הניהול והמנהיגות מתחזקת וכדאי לנצל זאת כדי לחזק עמדות חברתיות. היו פתוחים לרעיונות חדשים.

 

עקרב

הקריירה דומיננטית השבוע: אתם משפיעים בעמדתכם, היצירתיות מתגברת, אך יש קונפליקט בין הבית והזוגיות לקריירה, ואתם מרגישים לחץ ועומס. אתם חוששים לשחרר שליטה, אך זה מתבקש. השינוי הצפוי דורש גמישות וסתגלתנות. דברים לא יישארו כפי שהם, וכדאי לקבל זאת.

 

קשת

מקבץ באריה מחזק אתכם, אך מביא קונפליקטים בסביבה הקרובה. אנשים בסביבתכם הקרובה מתישים אתכם, ואתם חשים שמתבקש שינוי –  פרידה או שינוי ביחסים. מולד הירח באריה יחזק את השקפת העולם שמשתנה. היחסים בקריירה משתנים ונפתחות בפניכם אופציות חדשות.

 

גדי

אתם עוברים תהליך רגשי עמוק, שמחזק את עוצמתכם ואת הביטוי האישי שלכם. הערך העצמי שלכם, שקשור גם לנושא הכלכלי, עובר שינוי. אם תקבלו את עצמכם, תוכלו להעצים את המשאבים שלכם. חזקו את האהבה העצמית ללא תנאי – והעוצמות שלכם יתגלו בפניכם.

 

דלי

עוברים עליכם ימים לא שקטים: הכל מרגיש כמו לפני מהפך או שינוי גדול. המקבץ באריה מולכם יעורר קונפליקטים, מאבקים ומתחים בזוגיות. אורנוס בשור יערער את הביטחון בבית ובמשפחה. נדרשות מכם גמישות וקפיצה למים העמוקים, למרות רצונכם לשמור על הקיים.

 

דגים

מולד הירח באריה יכול לחזק אתכם בעבודה – ייתכן שתקודמו לעמדה ניהולית, שמעמדכם יתחזק או כל אפשרות אחרת. אף שאתם נתקלים בקשיים ולא הכל הולך חלק, יש לכם את היכולת להצליח. המצב בזוגיות משתפר והיחסים מתאזנים. ימים טובים השבוע: שישי-שבת.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו    טלה התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה