טורים אישיים

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 30.7-5.8.21

טורים אישיים27 ביולי 2021    3 דקות
0
הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 30.7-5.8.21
צילום: אינגאימג'

מאת: סיגל גליה אליהו

 

טלה

הירח במזלכם ביום שישי יעניק התלהבות ואנרגיה, והשמש ומרקורי באריה מבליטים את נוכחותכם. היצירתיות, המנהיגות והכריזמה שלכם בשיאן. גם בעבודה אתם בולטים בפרפקציוניזם ובשירותיות. יחסים בעבודה מתהווים, היו בררנים ובחרו בקפידה את הסובבים.

 

שור

התחום הרומנטי מתחזק, אך יש לכם נטייה להיות ביקורתיים וסלקטיביים. אל דאגה, אתם תמשכו את מה שמדויק לכם. צמצמו את הביקורתיות – אתם מבקשים משהו מושלם, אך זה לא קיים. בבית המצב מתוח, אתם מנסים להשתלט על המצב – וזה מחמיר את התסכול ואת המתח.

 

תאומים

אתם מאוד דומיננטיים ומשפיעים בסביבתכם, אך ייתכן שתחוו נתק או פרידה. בתקופה הקרובה אנשים ייצאו וייכנסו לחייכם. יש התייצבות במערכות היחסים בבית ובקרב המשפחה למרות הביקורת ההדדית. אתם לומדים להסתכל על המצב באופן ריאלי, וזה מאזן את המצב.

 

סרטן

היחסים בסביבה הקרובה מתייצבים, וייתכן קשר רומנטי לפנויים. אתם פעילים, יוזמים ומושכים. בתחום הכלכלי נדרש שינוי בהתנהלותכם – ורצוי לא לקפוא על השמרים. הירח במזלכם בחמישי יגרום לרגישות יתר – נסו לנוח בבית ובקרב המשפחה ביום זה, כדי להתחזק.

 

אריה

שמש ומרקורי במזלכם עם זוויות מתוחות לסטורן ואורנוס יוצרים משולש מתוח של ישן מול חדש – הקיים מול מה שרוצה להיות. אתם במאבק פנימי של הרצונות והשאיפות שלכם במערכות יחסים ובקריירה. נסו להיות יצירתיים והקשיבו לרעיונות לא קונבנציונליים שעולים בכם.

 

בתולה

ונוס ומרס במזלכם מעניקים אנרגיית עשייה והזדמנויות ליחסים משמעותיים לפנויים או חיזוק קשרים קיימים. גם הביקורת מתחזקת, אך השתדלו להיות קלילים ולנצל את האנרגיה. בעבודה אתם בתחושת מאבק: מצד אחד, ביטחון במצבכם, ומצד שני, שינוי פנימי בהשקפת עולמכם.

 

מאזניים

מתח בתחום הרומנטי או בחברויות: אתם דומיננטיים ומעוניינים בשליטה במצב, אך קשה לכם להשיג אותה. יש צורך לשנות דפוסים רגשיים עמוקים שקשורים ליחסים, לשחרר אמונות כובלות ולהרחיב את התודעה והאהבה העצמית. אתם זקוקים לביטחון באהבה – אך משהו לא מניח לכם.

 

עקרב

בקריירה אתם בעמדת השפעה ויש לכם צורך בשליטה, אך זה יוצר מתח שמשפיע גם על הזוגיות. עליכם לבצע שינויים ולהתקדם. אתם במאבק בין העבר לעתיד. נדרשת השתדרגות בכל המובנים, ויש לכם נטייה לא לשחרר את מה שלא מתאים. שימו לב: זה יכול לגרום למשבר, נסו לשחרר.

 

קשת

יחסים רומנטיים יכולים להתהוות דרך קשרים בקריירה. אתם מושכים, יוזמים ודומיננטיים. שמש ומרקורי באריה מחזקים אתכם ומגבירים את השפעתכם. יש לכם רצון להתבטא, אך אתם נבלמים. אתם חשים צורך בשינוי בחיים ובשגרה, ומתוסכלים כשדברים לא זזים בקצב שלכם.

 

גדי

התחום הכלכלי מעסיק אתכם ותצטרכו לשנות דפוסים שקשורים לכסף. כספים שצריכים להגיע, לאו דווקא מעבודה, מתעכבים. עליכם לחזק את הערך העצמי והקבלה, ואז השפע יגיע יותר בקלות. אתם מאמינים שכסף מגיע בעבודה קשה ולא בקלות – ותצטרכו לשנות את האמונה הזו.

 

דלי

מתחים פנימיים וחיצוניים בזוגיות ובבית. אתם בתהליך לא קל של שחרור הישן וקבלת החדש. אתם נוטים להיות מקובעים במחשבה לגבי איך משפחה צריכה להיראות, ועליכם לשחרר את האמונות המגבילות את האושר שלכם ולהיפתח לאופציות חדשות. לפניכם שנה של שינויים.

 

דגים

מקומכם בעבודה דומיננטי, אך יש מאבק מול סמכויות ושינויים במערכת. למדו להיות גמישים וסתגלתנים לשינויים. אתם יצירתיים בעבודה, אך חשים שאתם לא יכולים לבטא הכל כרגע. זה אכן כך, המתינו לעיתוי הנכון. אתם בתקופה חיובית במערכות יחסים.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | הצצה לעולם הרגש

כשהמורה או הגננת אומרת להורים שלילד יש קשיים רגשיים או שכדאי לקחת אותו לטיפול, זה עלול ליצור קושי ורתיעה אצל...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    4 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 17-23.9.21

מאת: סיגל גליה אליהו    טלה התקשורת ביחסים עולה שלב, מעמיקה ויוצרת שינוי תפיסה אצלכם. מרס בבית הזוגיות שלכם מייצר תנועה...

טורים אישיים13 בספטמבר 2021    3 דקות

כתיבת תגובה