טורים אישיים

הורוסקופ שבועי: 12-18.3.21

טורים אישיים11 במרץ 2021    4 דקות
0
תגיות: הורוסקופ
הורוסקופ שבועי: 12-18.3.21
צילום: אינגאימג'

טלה

מרס בתאומים גורם לכם להיות פעילים, דומיננטיים ויוזמים. אתם תקשורתיים ובידכם האפשרות להפיץ מידע ורעיונות. ההתרחשויות מייצרות עצבנות ואי-שקט. הירח במזלכם מראשון עד שלישי מחזק אנרגיה של יוזמה ועשייה. מולד הירח בדגים בשבת ידרוש להוריד הילוך בעשייה ולהתכנס אל תוך עצמכם כדי לצבור אנרגיה.

שור

ענייני קריירה וכסף מעסיקים אתכם. יוזמות ורעיונות בתחום אינם אפשריים לביצוע כרגע, אבל הם יקדמו אתכם בעתיד. הירח במזלכם בשלישי עד חמישי יעניק תחושת ביטחון ויצירתיות. מולד הירח בדגים בשבת יחזק קשרים חברתיים. ימים טובים השבוע: שישי-שבת.

תאומים

מרס במזלכם מעניק תנופה לעשייה ויוזמה, אך גם מעורר חוסר שקט ותזזיתיות. אתם פעילים ואנרגטיים, וכדאי לנצל זאת להפצת ידע או כישרון. הזווית למקבץ בדגים גורמת לפיזור אנרגטי וחוסר פוקוס. השתדלו להיות ממוקדים ולהקשיב לעצמכם. מולד הירח בדגים בשבת יגרום לכם להרגיש מבולבלים ולאבד אנרגיה.

סרטן

אין לכם דרייב לעשייה וליוזמות חדשות, ואתם חשים עייפות וירידת אנרגיה. אתם מצויים בעיצומם של תהליכים פנימיים, שגורמים להתכנסות והסתגרות. השקפת עולמכם ותחושותיכם הפנימיות משתנות: אתם נוטים לכיוון יותר רוחני ולראייה רחבה של המצב. מולד הירח בדגים בשבת מעצים את המצב הזה ומעניק חיזוק לאינטואיציות שלכם.

אריה

ענייני זוגיות ושותפויות מעסיקים אתכם, וענייני תקשורת דורשים תשומת לב. רצוי לבצע חשבון נפש לגבי מערכות היחסים שלכם ושיתופי הפעולה. אתם פעילים חברתית, מובילים, דומיננטיים ובעלי רעיונות ויוזמות רבים. ייתכן שייווצרו בלבול פנימי וחוסר ודאות לגבי רגשותיכם כלפי אנשים בסביבתכם. הקשיבו לעצמכם.

בתולה

ענייני זוגיות ושותפויות מעסיקים אתכם, ויש לשים לב לגבולות נכונים ובריאים. היחסים מאופיינים ברגישות, פגיעות, בלבול וחוסר ודאות לגבי העתיד. מולד הירח השבוע יחזק את זה למשך החודש הקרוב. כדאי לשמור על הגבולות גם ברמה האישית בכל הנוגע לתזונה, שינה, ספורט וכו'. בעבודה חשוב לשמור על תקשורת פתוחה ולהביע רעיונות.

מאזניים

זהו זמן טוב לתנועה ולמרחבים, זמן טוב להוציא רעיונות לפועל וליזום, וגם זמן טוב לנסיעות וטיולים. עשויות לצוץ הזדמנויות לאהבה ומחויבות לטווח ארוך. אתם דומיננטיים ומשפיעים בעבודה, אך שימו לב שאתם לא מאבדים את הגבולות ושומרים על עצמכם. אם לא תשמרו על הגבולות בכל הנוגע לנתינה, אתם עלולים להיפגע.

עקרב

מקבץ פלנטות בדגים – בבית האהבה, הרומנטיקה, הילדים והיצירתיות – עשוי לעזור לכם להיפתח לאהבה או לרומן סוחף, למרות מה שאתם עוברים כרגע בבית ובקרב המשפחה. היצירתיות מתחזקת, אך גם הרגישות, הבלבול ואי-הוודאות. עליכם לתת אמון בתחושות שלכם, ודברים יתבהרו בהמשך. ימים טובים לאהבה ורומנטיקה: שישי-שבת.

קשת

מרס בתאומים בבית הזוגיות מעניק אנרגיה יוזמתית וכוחנית בתחום. אתם תקשורתיים ופתוחים. קשרים משתנים בסביבתכם – אל תתרגשו מזה, תנו לזה לקרות, אנשים ייצאו ואחרים ייכנסו לחייכם. מולד הירח בדגים בשבת ישפיע על האווירה המשפחתית. ימים טובים השבוע: ראשון עד שלישי.

גדי

אתם דומיננטיים, ממגנטים ומלאי קסם בסביבתכם הקרובה. בעבודה אתם יוזמים, עם יכולת להוביל אנשים לפעולה, וזה יעזור ויחזק אתכם. יש לכם רעיונות להרחבת השפע, ואתם מושכים הזדמנויות להתרחבות לטווח הקצר והארוך. מולד הירח בדגים בשבת יחזק את האנרגיה והקסם שלכם. זהו זמן טוב לפרסם ולשווק.

דלי

מקבץ פלנטות במזלכם מייצר התמודדויות עם נושאים שאיתם לא התמודדתם כמו שצריך עד היום. אתם מצויים בעיצומם של חשבון נפש, לקיחת אחריות, התפכחות והתבגרות. לא תמיד אפשרי ליזום ולפעול כעת. אתם תקשורתיים ובעלי יכולת ביטוי טובה. ענייני כספים מעסיקים אתכם, ויש לכם אפשרות להרחיב את השפע.

דגים

מקבץ פלנטות בדגים השבוע: שמש, נפטון, ונוס ומרקורי שיצטרף ביום שלישי, ובנוסף מולד ירח בדגים בשבת – גורמים לכם להיות מאוד דומיננטיים, מלאי קסם ומושכים. האינטואיציות והרגישות בשיאן. השתדלו לא להתפזר. על הפרק גם חיפוש משמעות – אתם מתבלבלים ולא רואים את המציאות בבירור. חיבור לרוח יכול לעזור לכם.

 

סיגל גליה אליהו ׀ אסטרולוגית ומטפלת רוחנית ׀ טל' 052-3486120
מייל: sigale68@gmail.com ׀ כל הזכויות שמורות

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

בריאות | תישנו על זה

אם בעבר השינה תפסה מקום זניח יחסית במכלול הדפוסים של "אורח חיים בריא", בשנים האחרונות המודעות לנושא הולכת וגוברת, והשינה...

טורים אישיים22 במרץ 2021    4 דקות
0

הורות | מי מסתתר מאחורי המסיכה

במפגש הראשון הביעו הוריה של ניבי דאגה משותפת: "ניבי חסרת ביטחון עצמי, לפני כל מבחן היא אומרת שתיכשל, לפני כל...

טורים אישיים11 במרץ 2021    6 דקות

כתיבת תגובה