טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית – 26.2-4.3.21

טורים אישיים25 בפברואר 2021    4 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית – 26.2-4.3.21
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה

ימים טובים לאהבה ורומנטיקה. מי שלבד יכול להכיר דרך חברים, רק שימו לב שאתם באים קודם כל מאהבה עצמית. שבת עד ראשון: ימים של התעסקות בענייני עבודה ובריאות. ענייני יומיום, שגרה, עבודה, ושימו לב למערכת החיסון שלכם, שרגישה בימים אלו. ברביעי וחמישי: תרגישו צורך להתכנס פנימה. נטייה לחשש וצורך בשליטה רגשית.

שור

מרס ואורנוס עדיין במזלכם. אתם נוטים לשמור על המוכר והידוע, ועם זאת מתקיים כרגע מאבק פנימי – מה לשחרר ומה עדיין משרת אתכם. שחרור כלשהו קשה לכם מאוד, וכל שינוי מהווה אתגר לא פשוט. אל תפחדו להניח לעבר – אנשים, אמונות או עבודות – כי אם תתעקשו ותאחזו במוכר, השינוי יגיע בצורה לא צפויה ולא נוחה.

תאומים

שישי: אנרגיה חזקה. תהיו בולטים ומושכים. ענייני בית ומשפחה יעסיקו אתכם ויעלו קונפליקט בין הבית לבין הקריירה, בין האנרגיות הרגשיות שמופנות לבית לאלו המופנות לקריירה, ויצירת האיזון ביניהם. שני-שלישי: ענייני אהבה ורומנטיקה – ימים טובים ונעימים לקשרים, היכרויות ותקשורת סביבתית. בעבודה: כדאי מאוד להציב גבולות.

סרטן

שישי: יום טוב לרעיונות כלכליים והשקעות. אתם יצירתיים בעניין זה כרגע, ועם האנשים הנכונים תוכלו להתחבר לאנרגיה של שפע בימים אלו. שבת עד ראשון: ימים של התחזקות בסביבה הקרובה שלכם. שני-שלישי: תקשורת טובה ומאוזנת בבית. רביעי-חמישי: ימים טובים לאהבה ורומנטיקה, ימים אינטנסיביים מאוד רגשית.

אריה

הירח במזלכם ביום שישי יגרום לקונפליקטים בענייני זוגיות ושותפויות, דרמות וקצרים בתקשורת ומתיחות ורגישות בקריירה. ענייני כסף והשקעות יצופו בשבת-ראשון. עליכם להיות זהירים, מתונים ויעילים. בשני-שלישי תתחזק הנוכחות שלכם בסביבה הקרובה והקסם יתעצם. בבית יהיה עומס רגשי. מומלץ לשחרר שליטה ולהקשיב לאינטואיציות.

בתולה

שמש, ונוס ונפטון בדגים מולכם בבית הזוגיות – ויוצרים מתחים שיאופיינו ברגישות ובראיית מציאות לא מדויקת. ענייני עבודה אינטנסיביים כעת, התקשורת מתחזקת ויש צורך בשינוי גדול. השקפת העולם משתנה וההחלטות צריכות להיות בהתאם. רצוי לקדם את השינוי ולא לחזק את המצב הקיים. בימים שני-שלישי יתרחשו אירועים חיוביים הקשורים לכספים.

מאזניים

שני-שלישי: ימים רגשיים, בעיקר בעבודה. עליכם להציב גבולות. יש לכם נטייה לאבד גבולות, בכל הנוגע להשקעה בעבודה. אל תיתנו בלי גבול ובלי היגיון, כי זה עלול לפגוע בכם. ברביעי-חמישי: ענייני כלכלה יעסיקו אתכם, הקשיבו לאינטואיציות שלכם. בשבת-ראשון: יעלו בכם הרהורים, והם יהיו בסימן התכנסות וחשבון נפש. טוב לכם להיות במנוחה.

עקרב

ענייני זוגיות ושותפויות מעסיקים אתכם מאוד גם בתוך הבית והמשפחה. ברביעי-חמישי הירח במזלכם, ותרגישו זאת בעוצמה רבה ובאינטנסיביות. עלולים לצוף עימותים ומאבקים סמויים ביחסים עם הקרובים אליכם. ביום שישי יהיו מתח ודרמה על רקע קונפליקט בין הקריירה לבית. עשויה להיות אפשרות להתאהבות או רומן סוחף.

קשת

ענייני משפחה דומיננטיים: אתם נשאבים למניפולציות בבית ובקרב המשפחה, ואף שאתם מעוניינים בהרמוניה ובשקט – אתם חייבים לשמור על הגבולות ולא לתת לאף אחד לנצל את הנתינה שלכם, גם אם זה בן משפחה, כי זה עלול לפגוע בכם. אתם מאוד תקשורתיים ודומיננטיים בסביבה שלכם. יש לכם יכולת להשפיע ולהעביר ידע.

גדי

אתם מקרינים קסם ומושכים את הסביבה. ענייני כספים משפיעים עליכם לטוב ולרע: מצד אחד, הזדמנויות ורעיונות להרחיב את השפע; מצד שני, קשה לראות תוצאות, אבל הן בדרך. היו סבלניים וקשובים להזדמנויות. בפניכם שנה חשובה בכל הנוגע לעניינים כלכליים. שני-שלישי יהיו מתוחים בכל הנוגע לקריירה. היו סבלניים.

דלי

הזדמנויות נפתחות בפניכם עכשיו, אך עליכם לשקול מה אתם רוצים באמת ולפעול כדי להשיג זאת. בפניכם שנה חשובה לקבלת החלטות. פסיביות לא נכונה לכם כרגע, כוונו לשינוי ולא להישארות במוכר ובידוע. ענייני כספים משתנים כרגע: יש לכם הזדמנויות להגדיל הכנסות או להפסיד כספים, והכל תלוי באופן שבו תנהלו את האנרגיה שלכם.

דגים

שמש, ונוס ונפטון בדגים מחזקים אתכם ואת נוכחותכם והקסם שלכם. בימים שבת עד ראשון יהיו מתחים בזוגיות ובשותפויות, אי-הבנות, אי-ודאות וחוסר איזון. אתם מאוד רגישים בתקופה זו והאינטואיציות מתחזקות. מומלץ להיות עם עצמכם ולהירגע באמצעות מדיטציות, מוזיקה ועבודה על הגוף. כמו כן, אתם מאוד יצירתיים כרגע.

 

סיגל גליה אליהו ׀ אסטרולוגית ומטפלת רוחנית ׀ טל' 052-3486120 | מייל: sigale68@gmail.com ׀ כל הזכויות שמורות

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

בריאות | תישנו על זה

אם בעבר השינה תפסה מקום זניח יחסית במכלול הדפוסים של "אורח חיים בריא", בשנים האחרונות המודעות לנושא הולכת וגוברת, והשינה...

טורים אישיים22 במרץ 2021    4 דקות
0

הורוסקופ שבועי: 12-18.3.21

טלה מרס בתאומים גורם לכם להיות פעילים, דומיננטיים ויוזמים. אתם תקשורתיים ובידכם האפשרות להפיץ מידע ורעיונות. ההתרחשויות מייצרות עצבנות ואי-שקט....

טורים אישיים11 במרץ 2021    4 דקות

כתיבת תגובה