טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית – 19-25.2.21

טורים אישיים18 בפברואר 2021    3 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית – 19-25.2.21
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

 

טלה

עניינים חברתיים ממשיכים להיות דומיננטיים. גם ענייני כספים מעסיקים אתכם, כשעל הפרק יוזמות ורעיונות – וכדאי להשקיע באלו אשר ייתנו תפוקה בהמשך הקריירה. שבת-שני: תהיו פופולריים ותקשורתיים, ותוכלו לקדם רעיונות ועניינים חברתיים. זהו זמן טוב להפצה ושיווק של ידע.

שור

מרס ואורנוס בשור, וביום שישי גם הירח שם. התקופה נפיצה וחסרת שקט. יש לכם רצון לשדרג ולהתחדש, אבל כרגע נכון להמשיך להשקיע, כשאת התוצאות תראו מאוחר יותר. תתמידו ותוכלו להגיע לשינוי המיוחל. הקריירה נמצאת בתקופה של שינוי. יש להיאזר בסבלנות, ההשקעה תשתלם.

תאומים

ידע, הרחבת אופקים, לימודים ונסיעות מעסיקים אתכם כרגע. אתם בחוסר שקט, ויש לכם רצון לשנות, לפרוץ גבולות ולצאת לחופש. נדרשות מכם סבלנות ועבודה פנימית על שינוי התודעה. אתם רגילים לקצב מהיר ולא אוהבים לחכות, אבל כרגע זה בדיוק מה שנדרש מכם. הסבלנות תשתלם בסוף.

סרטן

הרגישות תגבר בימים שבת עד שני. יש ביכולתכם להבין את המצב בצורה עמוקה ורגשית. אתם פעילים מבחינה חברתית, וטוב גם להתחבר לרוחניות. יש לכם נטייה להיות סובייקטיביים ורגשיים, אבל זהו זמן טוב לסגל אובייקטיביות ורציונליות. למדו להפריד בין עיקר לטפל ובין רגש לשכל.

אריה

מקבץ בבית הזוגיות/שותפויות גורם לשינויים גדולים בתחומים אלו, שיימשכו בשנה הקרובה. ענייני קריירה מעסיקים אתכם ושואבים אנרגיה והשקעה. נדרשות סבלנות והתמדה, שלא תמיד יש לכם. עליכם להסתגל למצבים חדשים, וזה לא קל לכם. אתם בתהליך של פרידות, היכרויות והתחלות.

בתולה

ענייני זוגיות יהיו דומיננטיים בשבועות הקרובים. שימו לב לא לייצר יחסי מטפל-מטופל במערכות היחסים שלכם. זה יכול להתיש אתכם ולא לספק את מה שאתם רוצים בו במסגרת הקשר. יש לכם נטייה לשרת ולתת לבן/בת זוג, ולעתים זה בא על חשבונכם ויוצר חוסר איזון. ענייני עבודה מעסיקים אתכם.

מאזניים

ענייני הלב דומיננטיים – אהבה עצמית, ואחר כך אהבה רומנטית. מערכות זוגיות יכולות להתהוות ולהתפתח לקשרים מחייבים. אתם מאוד זוגיים, מערכות יחסים חשובות לכם, אך שימו לב שאתם מחוברים לעצמכם באמת ואל תיכנסו לכאלה המבוססות על ויתורים, כפי שעשיתם בעבר.

עקרב

מערכות זוגיות ושותפויות על הכוונת, על רקע בלגן במשפחה ובבית וצורך בשינוי המבנה המשפחתי. יש לכם אפשרות להתאהבות או לרומן בשבועות הקרובים. היזהרו לא לאבד קשר עם המציאות והסתכלו על המצב באופן הגיוני. אתם חשים מתח מהמצב, ולא קל לכם לנהל את עצמכם בתוך מערכות היחסים.

קשת

עשייתכם משפיעה על הסביבה הקרובה, ולהפך. אתם עוברים תהליכים של פרידות מאנשים שהיו קרובים אליכם, ואנשים חדשים ומשמעותיים נכנסים לחייכם. התהליך הזה יוצר מתחים בתחום העבודה או ביחסי עובד-מעביד. יש לכם יכולת להרחיב את הידע שלכם ולהעביר אותו הלאה.

גדי

עלולים להיווצר מתחים על רקע יחסי אהבה, יחסים עם הילדים או כספים. זוהי תקופה של הזדמנויות לעשייה ומגנוט שפע – תקופה יצירתית מאוד, שאת פירותיה תוכלו לראות מאוחר יותר. אתם דומיננטיים בסביבתכם, אבל הערך העצמי שלכם נמצא במבחן. אל תפחדו מרעיונות לא קונבנציונליים.

דלי

מערכות היחסים שלכם על הכוונת, ואתם בשנה של הזדמנויות ושינויים גדולים. בבית לא שקט, יש עצבים ומתח ונדרש שינוי. אתם בנקודת זמן שבה אתם יכולים להניע את עצמכם קדימה ולהיות יותר מעשיים בכל הנוגע לשינויים בבית. בנייה עצמית מחדש תביא הזדמנויות חדשות להתרחבות בכל התחומים.

דגים

השמש עברה למזלכם. זהו זמן טוב למדיטציות, להאזנה למוזיקה ולפעילות גופנית כמו אומנויות לחימה או יוגה. דברים עולים מהתת מודע. אתם זקוקים לשקט כדי לעבור תהליך ניקוי ושחרור בצורה נכונה ובריאה. אל תאיצו תהליכים, היו סבלניים למרות העצבנות הפנימית וחוסר השקט הלא מובן.

 

סיגל גליה אליהו ׀ אסטרולוגית ומטפלת רוחנית ׀ טל' 052-3486120, מייל: sigale68@gmail.com ׀ כל הזכויות שמורות

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות
0

גרפולוגיה | התאמה תעסוקתית למתלבטים

אני נשאלת לא פעם: "איך ניתן דרך אבחון גרפולוגי להמליץ על תחום לימודים/תעסוקה המדויק עבורי?" אבחון גרפולוגי או ניתוח כתב...

טורים אישיים28 באפריל 2021    2 דקות

כתיבת תגובה