טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית 22-28.1.21

טורים אישיים21 בינואר 2021    6 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית 22-28.1.21
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה

ענייני כספים מתחזקים השבוע, בין היתר בכות קשרים מקצועיים. פעולות ויוזמות שייעשו בשיתוף עם קולגות עשויים ליצור תנופה כלכלית. רעיונות ואפשרויות צצים. כדאי לקחת סיכונים, להשקיע ולהתמיד. התוצאות שיתקבלו הן לטווח הארוך. הירח המלא באריה לקראת סוף השבוע (חמישי) יעניק אנרגיה ויצירתיות אך גם קונפליקטים סביב ענייני אגו. נתבו את האנרגיות נכון – לספורט, יצירתיות ומנוחה. ימים רגישים בבית: שלישי עד חמישי בצהריים. ימים טובים השבוע: שבת עד שני.

שור

מרס אורנוס במזלכם בצמידות בזווית מאתגרת לסטורן יופיטר בדלי גורמים למאבק בין הרצון להוציא רעיונות לפועל במהירות לבין עצירה. היו סבלניים ונווטו את האנרגיות בצורה מתונה ומחושבת. תחושו תסכול בשל העצירה, שנובעת מהמציאות המקשה והלא מאפשרת. שמרו על הרעיונות שלכם, תוכלו ליישם אותם בהמשך. הירח במזלכם בימים שישי-שבת יעניק הרמוניה ורגיעה. הירח המלא באריה ביום חמישי בערב יגרום לדרמות בבית ובקרב המשפחה. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי בצהריים.

תאומים

אתם עוברים תהליכים של התעמקות בדברים ומימוש קשרים. יש לכם נטייה לא להיכנס לעומק ולהקליל את המצב הרגשי שלכם דרך השכל. כרגע אתם בתהליך של למידה איך להיכנס לעומקה של החוויה הרגשית. הירח המלא באריה לקראת סוף השבוע (חמישי) ייצר דרמות סביבכם. שימו לב שאתם מונעים מהלב ולא מהאגו.

אתם בעיצומו של תהליך התבגרות ולקיחת אחריות על מצבכם הרגשי והתודעתי. הירח במזלכם בימים שבת עד שני יביא הארות ושינוי תפיסתי. יום טוב השבוע: חמישי, החל מהצהריים.

סרטן

מערכות יחסים משנות פאזה כרגע. אתם מרגישים יציבים מספיק על מנת לבצע שינויים נדרשים מתוך תחושת ביטחון. רעיונות לפעילויות חברתיות בוערים כרגע וגורמים לשינויים רגשיים. אתם עוברים תהליכיים פנימיים אינטנסיביים של שינוי תפיסות חברתיות. הירח  במזלכם בימים שלישי עד חמישי בבוקר יגרום לרגישות יתר. הירח המלא באריה בחמישי יכול להביא להצלחה או לסיום תהליך בענייני כספים. ימים טובים השבוע: שישי עד שבת.

אריה

ענייני זוגיות ושותפויות מעסיקים אתכם. נדרש שינוי תפיסה ומומלץ לנסות לראות את המצב באופן יותר אובייקטיבי. אתם בתהליך התפכחות בכל הקשור לאופן בו אתם רואים את הצד השני. אל תעשו השלכות על הצד השני, הסתכלו על הדברים כפי שהם, בלי דרמה או סובייקטיביות. התרחשויות יהיו השבוע בענייני קריירה: מצד אחד יש לכם רצון לפעול וליישם רעיונות חדשניים, מנגד יש לכם קושי ביישום בשל העיתוי. הירח המלא במזלכם בחמישי יביא שיא רגשי ומתח. השתדלו לא להיכנס לדרמות מיותרות. ימים מתוחים השבוע: שישי-שבת. ימים טובים השבוע: שבת בצהריים עד שני.

בתולה

ימים של ביטחון ויציבות בענייני אהבה. ענייני עבודה דומיננטיים. זו תקופה טובה להשקיע ולהוכיח את עצמכם, הזדמנויות נפתחות כרגע לטווח הארוך. הרעיונות שלכם לשדרוג ושינוי מבורכים וכדאי ליישם מה שניתן. היו סבלניים לגבי מה שלא ניתן ליישום.

הירח המלא באריה ביום חמישי יגרום להצפה רגשית ואף דרמה. השתדלו לא להיסחף ושמרו על פרופורציות. ימים מתוחים השבוע: שבת עד שני. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי.

מאזניים

יחסים בבית ובמשפחה משתנים ומתייצבים. אתם זקוקים לביטחון ביחסים במשפחה ונראה שאתם עוברים תהליכי שינוי בתפיסות שלכם לגבי זה. אתם בימים טובים בענייני אהבה ורומנטיקה – הזדמנויות ואהבות חדשות עם אפשרות למחויבות. למי שבזוגיות יתאפשר לשדרג את היחסים ולחזק את המחויבות. הירח המלא באריה בחמישי יחזק קשרים חברתיים. ימים מתוחים השבוע: שלישי עד חמישי. ימים טובים השבוע: שבת עד שני.

עקרב

מרס ואורנוס בצמידות בבית הזוגיות שלכם ועלולים להפעיל ענייני זוגיות ושותפויות. לצד הרצון לפרוץ דרך בצורה לא שגרתית בענייני מערכות יחסים, יש קושי ליישם זאת. האווירה המשפחתית משתנה ונעשית אינטנסיבית. דברים זקוקים לשינוי ושדרוג. התאזרו בסבלנות, בהמשך תוכלו לפעול. הירח המלא באריה ישפיע על הקריירה ואירוע משמעותי עשוי להתרחש, שישפיע גם על המבנה המשפחתי והיחסים בתוכו. ימים מתוחים בזוגיות: שישי-שבת. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי.

קשת

ענייני כספים בתהליך שינוי לקראת התייצבות. אתם פעילים בעבודה ויש לכם רעיונות לשדרוג, אך לא הכל מתאפשר כרגע. זוהי תקופה טובה להשקיע ולהתמיד. העבודה תישא פרי בהמשך ותוביל לשינוי משמעותי. אתם דומיננטיים בסביבה הקרובה ויש לכם אפשרויות לשדרג את הסביבה הקרובה ואת האנשים בה. מעמדכם כסמכות מתחזק ואתם יוצרים קשרים שיישארו לאורך זמן.

הירח המלא באריה בחמישי ייצור  דרמה סביבכם. ימים מתוחים השבוע: שבת עד שני. יום טוב השבוע: חמישי.

גדי

ונוס במזלכם בצמידות לפלוטו מעניק לכם יכולת מגנוט ומשיכה. ענייני אהבה דומיננטיים. אתם זקוקים לאהבה עם ביטחון ויציבות אבל אורנוס בבית האהבה עשוי להביא אהבה לא צפויה ועליכם לשחרר ולתת אמון. יש לכם צורך בשליטה, עליכם להניח לכך. הירח המלא באריה יכניס אתכם לדרמה רגשית על רקע כלכלי. אתם נכנסים לשנה עם הזדמנויות כלכליות, שיהיו לטובתכם אם תעשו את השיקולים הנכונים ותקחו סיכונים נבונים. ימים מתוחים השבוע: שלישי עד חמישי. ימים טובים השבוע: שישי–שבת.

דלי

מקבץ גדול של פלנטות – שמש, סטורן, יופיטר ומרקיורי – במזלכם ומעניק לכם דומיננטיות ויכולת לבצע שינוי ושדרוג. האנרגיות מתחדשות ולפניכם שנה של הזדמנויות. תצטרכו להעיז ולקחת סיכונים כדי לממש את ההזדמנויות. מתחים בבית יחד עם רצון לפרוץ את המסגרת וליזום שינוי דרמטי – הזדמנות ליישם אותו תיקרה בפניכם במהלך השנה הקרובה. הירח המלא באריה בחמישי ייצור דרמה במערכות יחסים בבית, וזוהי עוד הוכחה לצורך בשינוי. ימים מתוחים בבית: שישי-שבת. ימים טובים השבוע: שבת בצהריים עד שני.

דגים

קשרים חברתיים דומיננטיים. אתם עוברים שינויים במערכות יחסים חבריות. אתם פעילים בסביבה הקרובה ויש לכם רעיונות לשדרוג, אך אתם נבלמים מכיוון שלא הכל ניתן למימוש. היו סבלניים ואל תהססו להשקיע ולהתמיד ביוזמות וברעיונות, הפירות יגיעו בהמשך. הירח המלא באריה בחמישי ייצור דרמה בענייני עבודה. ימים מתוחים השבוע: שבת עד שני. ימים טובים השבוע: שלישי עד חמישי.

 

סיגל גליה אליהו: 052-3486120 | sigale68@gmail.com

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה