טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית 8-14.1.21

טורים אישיים10 בינואר 2021    5 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית 8-14.1.21
צילום: אינגאימג'

טלה

בעקבות יציאת מרס ממזלכם תרגישו ירידת מתח, שקט ורגיעה אחרי חודשים של אינטנסיביות וצבירת כעסים ותסכולים. דברים מתרחשים בקריירה ובעבודה: אפשרויות קידום או התחזקות מעמד.

שימו לב לא לפגוע באף אחד בדרך, כדי שלא תיפגעו בהמשך. ימים מתוחים השבוע: שלישי–רביעי. ימים טובים השבוע: שבת עד שני.

שור

כניסת מרס תעניק תנופה ליוזמות ולעשייה, תמריץ אתכם, תדחוף אתכם קדימה, תאפשר להוציא רעיונות אל הפועל ותגרום לכם להיות אנרגטיים ופעילים מהרגיל אך גם עלול להביא שינויים קיצוניים, בקצב שאתם לא רגילים לו.

אל תתנגדו ואל תיבהלו. זרמו עם הרעיונות החדשים קדימה, זה יסייע לכם בהמשך בדרך לשינוי גדול. ימים מתוחים השבוע: שישי-שבת וחמישי. ימים טובים השבוע: שלישי–רביעי.

תאומים

רגיעה באנרגיה יחסית לחודשים האחרונים והתכנסות לצורך בדיקה וחשבון נפש פנימיים. אתם מתחילים לראות דברים מנקודת מבט אחרת – בוגרת ואחראית.

השבועות הקרובים יהיו מאופיינים בסגירות, תתעסקו בפחדים, בחסימות ובמה שמעכב אתכם ותרצו למצוא פתרונות תכליתיים לשינוי. אי בהירות בענייני קריירה משפיעה עליכם. ימים טובים השבוע: שבת עד שני וחמישי.

סרטן

שבוע אינטנסיבי בענייני זוגיות ומשפחה, מתח יכול להיווצר בבית ותסכולים ותחושת מחנק עלולים לצוף. יש לכם נטייה להסתגר רגשית ולחסום מגע עם העולם. אתם רגישים ונוטים להיות סובייקטיביים, שימו לב שאתם לא סוגרים את עצמכם מתקשורת ומהבעת רגש כנה ואובייקטיבית בתוך מערכות יחסים אינטימיות ומשפחתיות.

רגשותיכם עוצמתיים. נסו לשתף, אל תשאירו הכל בבטן. ייתכן שדברים אינם כפי שנראה לכם. ימים מתוחים השבוע: שלישי–רביעי. ימים טובים השבוע: שישי-שבת.

 

אריה

ענייני זוגיות דומיננטיים: דברים משתנים ונדרש חשבון נפש עמוק לגבי המשכם של קשרים ולגבי רצונותיכם. השתדלו לא להשליך הכל על הצד השני. נדרשת מכם החלטה משמעותית.

תהליכים מתרחשים גם בענייני עבודה: אתם לקראת קידום או התחזקות במעמד בהשפעת מולד ירח בגדי. ימים מתוחים בבית: שישי–שבת וחמישי. ימים טובים השבוע: שבת עד שני.

בתולה

ענייני אהבה, רומנטיקה, ילדים וביטוי עצמי דומיננטיים. אתם מתחזקים ויכולים לבטא את עצמכם בעניינים אלו. התרחשויות בתחומים אלה יחזקו את ביטחונכם העצמי. מולד הירח בגדי יחזק את הביטחון העצמי שלכם.

יש לכם נטייה לשפוט את עצמכם בחומרה, לימדו לקבל את עצמכם. מגיע לכם לחוות אהבה ויש כרגע הזדמנויות בתחום. ענייני עבודה ידרשו מכם בדיקה והתייחסות. הזדמנויות ייפתחו בפניכם בשנה הקרובה. ימים מתוחים בבית: שבת עד שני. ימים טובים השבוע: שלישי –רביעי.

מאזניים

המתח וחוסר האיזון נרגעים בעקבות עזיבת מרס את טלה שמולכם, שנותנת שקט. ענייני בית ומשפחה מעסיקים אתכם, אך מערכות היחסים במשפחה יתאזנו ויתייצבו.

מולד הירח בגדי יחזק את הצורך בביטחון רגשי וביציבות. ייתכן שתרגישו ניכור ובדידות בימים שלישי–רביעי (מולד הירח), תנו לעצמכם זמן איכות עם עצמכם ותספקו את חוסריכם הרגשיים. ימים טובים השבוע: שבת עד שני וחמישי.

עקרב

מרס בשור מולכם בצמידות לאורנוס והתוצאה היא עצבנות וחוסר שקט בקשרים זוגיים ושותפויות. שימו לב להתפרצויות וכעסים שיוצאים משליטה. העוצמה שלכם יכולה להרוס קשרים ולפגוע בכם. מולד הירח בגדי מפגיש אתכם עם קשרים קרמתיים בסביבה הקרובה ועם סגירת מעגלים ופתיחת חדשים.

אתם רוצים יציבות ונאמנות סביבכם. בימים שישי-שבת הירח במזלכם גורם לרגישות גבוהה לנעשה סביבכם. שמרו על איפוק כי אתם נוטים להתפרצויות. ימים טובים השבוע: שלישי-רביעי.

 

קשת

השבוע יהיה בסימן רגיעה. ענייני כסף מעסיקים אתכם-  אתם רוצים יציבות וביטחון בהשפעת מולד הירח בגדי וייתכן שתקבלו הצעות מתאימות בשבועות הקרובים. אתם מתחילים לחשוב לטווח הרחוק ויהיו לכם הזדמנויות לפעול בכיוון. קשרים עם הסביבה הקרובה משתנים לאט- לאט: קשרים חדשים יספקו לכם עניין והזדמנויות להתרחבות, ויישארו לטווח הרחוק. כמו כן, קשרים שזמנם תם קארמתית יסתיימו. אל תתעקשו להישאר ביחסים לא מועילים.

ייתכנו שינויים בקשרים בין אחים/אחיות/בני דודים. הירח במזלכם בימים שבת עד שני יביא הקלה, שחרור ושמחה. יום טוב השבוע: חמישי.

גדי

ונוס, שמש ופלוטו במזלכם ומולד הירח במזלכם ביום רביעי: מקבץ חזק שיביא אנרגיה של ביטחון, יציבות ושקט אך עלולה להציף תחושות חסך ותסכול.

מרס בשור בזווית חיובית מעניק יכולת התמדה והשקעה לטווח ארוך. ענייני כספים יתרחבו בשנה הקרובה. היו מאורגנים ומתוכננים ונצלו את התנופה. מערכות יחסים מתאזנות ומתייצבות למרות הכל. ימים טובים השבוע: שישי–שבת.

דלי

מתחים בבית יגיעו לשיא בשבועות הקרובים, תהיה אנרגיה של עצבנות וחוסר שקט ותרגישו לקראת התנפצות, בעיקר בשישי-שבת. מולד הירח בגדי יביא ירידה אנרגטית רגשית, תסכול, מאבק פנימי ורצון לפרוץ מחסומים בתוככם.

אתם זקוקים לסבלנות וביטחון, שיגיעו בקרוב. בחודשים הקרובים יהיו הקלה, שחרור ובהירות. ימים טובים השבוע: שבת עד שני.

דגים

מולד הירח בגדי בשלישי-רביעי יעניק תחושת יציבות מצד חברים וקרובים. זהו זמן טוב לממש יצירתיות וליישם רעיונות. השקיעו והתמידו, זה ישתלם לכם בסוף.

יש לכם נטייה לברוח מאחריות וממחויבות – אל תנהגו כך כעת. ימים מתוחים השבוע: שבת עד שני. ימים טובים השבוע: שישי–שבת ושלישי-רביעי.

 

סיגל גליה אליהו – 052-3486120 sigale68@gmail.com

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות
0

גרפולוגיה | התאמה תעסוקתית למתלבטים

אני נשאלת לא פעם: "איך ניתן דרך אבחון גרפולוגי להמליץ על תחום לימודים/תעסוקה המדויק עבורי?" אבחון גרפולוגי או ניתוח כתב...

טורים אישיים28 באפריל 2021    2 דקות

כתיבת תגובה