טורים אישיים

טור אישי: מכונת הזמן שתסביר לכם למה אתם כרגע תקועים

טורים אישיים30 בדצמבר 2020    2 דקות
1

לו רק הייתה מכונה כזו- היה לכולנו הרבה יותר קל. אז אמנם מכונה אין אבל יש דרך לשחרר את התקיעות וגם לא מעט טכניקות שמאפשרות לעקוף את המיינד וההגדרות של מה אפשרי ולא אפשרי וליצור מציאות חדשה.

טור אישי: מכונת הזמן שתסביר לכם למה אתם כרגע תקועים
שילה ספרה מלר | צילום: מאיה מונד-הלינגר

שילה ספרה מלר

תת המודע שלנו הוא יקום מופלא ומרתק בו אפשר למצוא אמונות מגוונות שיכולות לחזק אותנו, לשמור עלינו מסכנה (שמבחינתנו במודע זו לא באמת סכנה, כמו לדוגמא שפע כלכלי רב או הצלחה) ועוד. בזכות הרקע שלי במדעי המחשב, לעיתים אני רואה את מערך האמונות בתת מודע של האדם כמו קוד במחשב, וברגע שנמצא ביחד שורת קוד שלא נכתבה בצורה תקינה ויוצרת תקלות, אפשר להבין למה התוכנה לא עובדת ואפשר להתחיל תודעתית אנרגטית את שורת הקוד ואז התוכנה (החיים) תתנהל אחרת.

לפי הריקול הילינג – שיטת טיפול גוף ונפש שמתבססת על ההנחה כי כל אירוע משמעותי שקורה בחיינו חוקק אמונות ותבניות כאלו ואחרות בתת מודע, דבר שיכול להשפיע גם על הגוף וההתנהגות שלנו, בלי שלפעמים נדע למה.

מבחינת התת מודע – הלידה שלנו לעיתים קרובות נשמרת כתהליך היצירה שלנו בחיים. כל פעם שאנחנו מתחילים ליצור (שיר, שיעורי בית, בית, עסק וכו') המוח בודק מה כתוב בתיקיית היצירה שלנו = הלידה שלנו. אם לדוגמא היו עיכובים ותחושה שאין זמן או שהזמן נמרח, יכול להיות שבתהליך היצירה תהיה תחושה שאין זמן או שהזמן נמרח ויהיו עיכובים. התת מודע מחזיק 'תיקיות' שאותן הוא שולף בכל פעם שהסיטואציה מוכרת לו, ולכן אנחנו נחווה את אותם הקשיים ו/או הלחצים, ממש כמו באירוע הראשון שבעקבותיו נוצרה 'התיקייה'.

בתהליך הלידה שלי למשל – היה מצב חירום וכמעט מתתי, לכן התת מודע שלי יצר -כמעט מוות- בכל פעם שהיה תהליך יצירה בעבורי. הייתי ילדה חולנית, הייתי קרובה לפיגועים יותר מידי פעמים והגוף שלי היה קורס פעם ב… ובאופן מפתיע, בדיעבד קלטתי זאת, זה היה רגע לפני עליית מדרגה שלי בחיים. בתהליך של הכרה ועבודה אנרגטית עם תת המודע ניתן לשנות את החיווט וליצור בדרך הרבה יותר קלה ונעימה. ההבנה הזו בשילוב טכניקות הריפוי מאפשרת לנו הזדמנות נפלאה ליצור שינוי אמיתי בחיים שלנו, וליהנות מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר. אז במקום להתבאס על הקושי, נסו לחשוב האם יש מכנה משותף לכל מה שתקוע אצלכם בחיים או קשה לכם.  ונכון, אין מכונת זמן אבל קחו את הוויקנד הקרוב כדי לנסוע חזרה בזמן ובזכרונות ונסו להבין מאיפה הכל התחיל. כשמגלים את ההתחלה, אפשר ליצור לה 'ריסטרט' ולאתחל אותה, וכך לשחרר מחיינו את המכשול.

שילה ספרה מלר היא מנחת סדנאות ומטפלת אנרגטית בקליניקה ברמת גן ובזום. דרך ליצרת קשר: shekesem.com 052-5742619

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 20-26.5.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה ונוס ויופיטר בטלה - הקסם באוויר חוזר. מערכות יחסים וכספים על הכוונת, התחלות חדשות ביחסים...

טורים אישיים17 במאי 2022    3 דקות
0

הורות במבט על

האירועים הביטחוניים האחרונים שהותירו 16 ילדים יתומים בוודאי גרמו להורים רבים להרהר על החיים ולהיכנס לפרופורציות. פעמים רבות לאחר שאנו...

טורים אישיים10 במאי 2022    3 דקות

כתיבת תגובה

  • חיה
    תודה

    הולכת לנסוע בזמן ולראות קשר בין מה שהיה למה שקורה בחיי היום. האם תרחיבי בעתיד מה אפשר לעשות עם הקשרים שמגלים?