טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית 25-31.12.20  

טורים אישיים24 בדצמבר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית 25-31.12.20   
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה

שבועות אחרונים של מרס במזלכם, שיוצר מתח וכעסים בענייני קריירה, כוח ושליטה. השתדלו לא להקצין את המצב. בתוך שבועיים תהיה הקלה ותגיע יציבות. ענייני קריירה מול בית ומשפחה מעסיקים אתכם. התקשורת בעייתית ומתעוררים ויכוחים. עם זאת, הקונפליקט יביא לשינויים כלכליים מפתיעים לטובה.

שור

שבוע מחזק לפניכם. הירח במזלכם בשישי-שבת וייצמד לאורנוס. אף שזה יגרום לרגישות יתר, שמש ומרקורי בגדי יאזנו ויעניקו ביטחון ויציבות. השתדלו לא לקחת הכל באופן אישי, לא הכל קשור אליכם. התכוננו לשנתיים וחצי של שחרור קארמתי בענייני קריירה. אם תעשו עבודה נכונה, ההצלחה תגיע בהמשך.

תאומים

ענייני זוגיות על הפרק: נקרות בפניכם הזדמנויות ואפשרויות, אך אתם מתקשים לראות נכון את המציאות. השתדלו להיות מפוקסים ומדויקים, ואל תתפתו ליחסים שאינם נכונים לכם. יש לכם קושי עם מחויבות, אך השנה הקרובה תהיה משמעותית בעניין זה. הירח המלא בסרטן ישפיע על ענייני כספים וערך עצמי.

סרטן

שמש ומרקורי בגדי מולכם יוצרים מתח בענייני זוגיות ומשפחה. הירח המלא במזלכם השבוע יכול להביא להצפות רגשיות, ואת המתחים לשיא – בעניינים אלו. רצוי לנסות לשמור על שקט בעזרת מדיטציות וחיבור לעצמכם. ייתכנו חוסר שקט ורגישות יתר, תנו להם לעבור. ימים טובים השבוע: שישי-שבת.

אריה

ענייני עבודה על הכוונת – התמדה וחריצות יעזרו להתבססות בחודש הקרוב, שיהיה אינטנסיבי. הירח המלא בסרטן ישפיע עליכם, גם באופן פנימי וגם על העבודה והבריאות. למרות המחויבויות, השתדלו לשמור על איזון. אתם זקוקים להכרה וליכולת השפעה, אבל על מנת לקבל אותן תידרשו לעשות מאמץ.

בתולה

ענייני אהבה, רומנטיקה וילדים דורשים מכם השקעה. יש אפשרות לאהבה קארמתית עם מחויבות גדולה, שתדרוש מכם תשומת לב והשקעה – זה יכול להיות ילדים, אהובים, או אפילו פרויקט יצירתי שלכם. הירח המלא בסרטן יגרום לרגישות בענייני חברה וחברים. אתם זקוקים ליציבות וליעילות בשגרת העבודה.

מאזניים

השבוע ענייני בית ומשפחה מול קריירה יהיו דומיננטיים. מצד אחד, התייצבות בענייני בית ומשפחה, ומצד שני, הירח המלא בסרטן בבית הקריירה יגרום לרגישות ומתח בין הקריירה לבית והמשפחה. החל משלישי ועד חמישי תהיה רגישות גבוהה. יש לאזן בין הצרכים הבסיסיים והרגשיים לבין הצורך בהצלחה חיצונית.

עקרב

הסביבה הקרובה מעסיקה אתכם השבוע, וזה קשור גם לענייני זוגיות ושותפויות. הקשרים הקרובים מתאפיינים בביטחון ויציבות, שיתחזקו בשבועות הקרובים. תפיסותיכם לגבי זוגיות ושותפויות משתנות, ותוכלו לבנות קשרים חדשים. הירח המלא בסרטן ישפיע על השקפת עולמכם בכל הנוגע לבית ולמשפחה.

קשת

הכוכב ונוס שבמזלכם מעניק לכם כוח משיכה וקסם. עם זאת, שימו לב שאתם לא מתפזרים מבחינה אנרגטית. יש קושי בענייני כספים, אך בזכות העבודה עשויה להיות יציבות. הירח המלא בסרטן ישפיע רגשית על משאבים שאתם צריכים לקבל – כספים, החזרי ביטוח וכיוצא בזה. נהלו נכון את כספיכם והיו שקולים.

גדי

שמש, מרקורי ופלוטו במזלכם. צפויה התחזקות השנה לאחר יציאתו של סטורן ממזלכם. תהיה לכם יכולת להזיז, לתכנן וליזום. הביטחון יחזור ותיפתח אפשרות לאהבה מפתיעה. הירח המלא בסרטן ישפיע על זוגיות, שותפויות וענייני בית ומשפחה, שיהיו רגישים. בשנה הקרובה ענייני כספים יהיו במגמת שיפור.

דלי

אתם בפתחה של תקופה שתביא שינויים גדולים. סטורן ויופיטר נכנסו למזלכם. השנה הקרובה תהיה בסימן הקלה, הזדמנויות ושפע, אך גם אחריות וקבלת החלטות לגבי ההמשך. סטורן מביא איתו עבודה, שאם תיעשה נכון, תביא פיצוי. יחד עם יופיטר, עשויות להיפתח אפשרויות שלהן חיכיתם זמן רב.

דגים

ענייני חברים וחברה יהיו דומיננטיים השבוע וישפיעו על היחסים הרומנטיים, על רקע הירח המלא בסרטן. זהו שבוע רגיש בענייני הלב, והרגשות בשיאם. תהיה אפשרות להתאהב ולהתחבר רגשית. מומלץ להקשיב לאינטואיציות שלכם. ימים מתוחים השבוע: ראשון עד שלישי בצהריים. ימים טובים השבוע: שישי-שבת.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות
0

גרפולוגיה | התאמה תעסוקתית למתלבטים

אני נשאלת לא פעם: "איך ניתן דרך אבחון גרפולוגי להמליץ על תחום לימודים/תעסוקה המדויק עבורי?" אבחון גרפולוגי או ניתוח כתב...

טורים אישיים28 באפריל 2021    2 דקות

כתיבת תגובה