טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 18-24.12

טורים אישיים19 בדצמבר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 18-24.12
צילום: ingimage

טלה
השבוע תתחילו לחוש הקלה, תוכלו לממש יוזמות, הביטוי העצמי שלכם יתחזק והתסכול יתחלף בהתלהבות. בחודש הקרוב עדיין תחוו קשיים, אבל דברים מתחילים להשתחרר. האופטימיות גוברת והזדמנויות נפתחות. נצלו תקופה זו לעשייה ולהתקדמות עם הרעיונות שלכם, היו אקטיביים ויוזמים. פירות מעשיכם יגיעו בקרוב.
שור
אתם נעים לקראת שנתיים וחצי של התפתחות, התבגרות ולקיחת אחריות. תידרשו לחשבון נפש עם כניסת סטורן לדלי השבוע. אלה שנים של שינויים ומהפכים. סטורן ייאלץ אתכם לקחת אחריות ויסייע לכם לבנות מחדש את חייכם. השתדלו לא להיתקע במקום. ביום חמישי הירח במזלכם יביא אנרגיות רגשיות וצורך בביטחון.
תאומים
אתם נכנסים לתקופה שבה אתם נדרשים להיות תכליתיים ולקחת אחריות. יש לכם נטייה להתפזר, אבל עליכם להיות מעשיים ולעגן את הרעיונות שלכם. התוצאות יגיעו בהמשך. לימודים ונסיעות בתקופה הקרובה יחזקו ויפתחו אתכם. ענייני זוגיות על הפרק: שמש, ונוס ומרקורי נמצאים בקשת, בבית הזוגיות שלכם.

סרטן
תהליך שחוויתם בשנתיים וחצי האחרונות, שהיו מתסכלות ולא פשוטות מבחינה רגשית, עומד להסתיים. השבוע סטורן יוצא מגדי שנמצא מולכם, מה שיביא הקלה. ענייני עבודה וקריירה במגמת שיפור: הזדמנויות נפתחות ואתם בולטים יותר. זהו זמן טוב למי שרוצה בשינוי. שיפור גם בקשרים החברתיים בעבודה.

אריה
אתם נכנסים לתקופה משמעותית של שנתיים וחצי בכל הנוגע לזוגיות והגשמה עצמית. אתם מתבקשים לעשות חשבון נפש, לצאת מאזור הנוחות שלכם ולקחת אחריות על חייכם. דברים עומדים להשתנות ותידרשו לקבל החלטות משמעותיות. בענייני אהבה, רומנטיקה וילדים, היצירתיות גוברת ונוכחותכם מתחזקת.

בתולה
כניסתו של סטורן לבית העבודה שלכם תביא התעסקות בענייני עבודה, יחסים בעבודה ובריאות. תצטרכו להשקיע בעצמכם כדי להיות מאוזנים מבחינה פיזית, וזאת על ידי שינויים בתזונה ופעילות גופנית. האווירה משתפרת בקרב המשפחה, אף שלא תמיד אתם מרגישים מחוברים. אתם עוברים תהליכים שמחזקים אתכם רגשית.

מאזניים
אתם תקשורתיים ומשדרים שמחה ואופטימיות, וזה משפיע על מערכות היחסים שלכם. אתם נכנסים לשנתיים וחצי של שינוי באהבה: תעברו שיעור באהבה עצמית, ייתכנו פרשיות אהבה חדשות, שאחת מהן אולי תהפוך לקשר רציני. דברים לא ברורים עדיין בעבודה. כדאי לכם לחשוב על עבודות בתחום השירות והטיפול.

עקרב
ענייני כספים ועבודה מעסיקים אתכם. ככל שתיזמו ותפעלו, יגבר השפע הכלכלי. אתם יצירתיים, בעלי רעיונות, יוזמים ופעילים. זה לא זמן להיות פסיביים בעבודה. אתם נכנסים לשנתיים וחצי חשובות בענייני משפחה, וייתכן כי דמות האם קשורה לכך. בשנה הקרובה המשפחה עשויה להתרחב.

קשת
שמש, ונוס ומרקורי בקשת בזווית חיובית למרס בטלה בבית האהבה שלכם. אתם נהנים מאנרגיה, יוזמות ויצירתיות, אתם דומיננטיים ומושכים חוויות משמחות שקשורות באהבה ובילדים. זהו זמן טוב לביטוי עצמי. בשנה הקרובה קשרים חדשים יפתחו דלתות. במקביל, יחסים שיירקמו בשנה הקרובה יהיו משמעותיים להמשך.

גדי
אחרי שנתיים וחצי כבדות ולא פשוטות, סטורן עוזב – וזה יביא להקלה ושחרור מהעומס והקארמה. תתחילו לקצור את פירות השנים האחרונות כבר בשבועות הקרובים. השנה הבאה יכולה להיות מבורכת מבחינה כלכלית. בשנתיים וחצי הקרובות תלמדו לעבוד נכון עם כסף, וייתכן שתצטרכו לכלכל מחדש את צעדיכם.

דלי
יופיטר וסטורן במזלכם: יהיו לכם הזדמנויות לגבש את עצמכם ולבנות הכל מחדש ממקום נכון יותר. זוהי שנה של שינוי, ונדרש מכם לקחת אחריות, להתבגר, לעשות חשבון נפש ולתת לעצמכם צ'אנס. תוכלו להגיע למקומות חדשים ולבצע את השינוי שרציתם ולא יכולתם או שלא הייתם מוכנים אליו. ימים טובים: שלישי עד חמישי.

דגים
יוזמות כלכליות יחזקו את מעמדכם. אתם דומיננטיים ובעלי רעיונות יצירתיים. אתם נוטים להיות לא תכליתיים והרעיונות שלכם לא תמיד ישימים, אבל אם תעבדו נכון תוכלו להגיע לפריצת דרך כלכלית. הירח במזלכם בימים ראשון-שני ויביא לרגישות ובלבול. אלה ימים טובים למנוחה ולהתכנסות. יום טוב השבוע: חמישי.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

חכמת הקבלה: צריך שניים לטנגו

מאז ומתמיד עסקו גדולי המקובלים במשמעות הרוחנית האדירה המאחדת שניים ,גבר ואישה, לאחד שלם בבחינת "והיו לבשר אחד". בגמרא במסכת...

טורים אישיים17 בינואר 2021    3 דקות
2

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה