טורים אישיים

אסטרולוגיה: תחזית שבועית – 11-17.12.20

טורים אישיים13 בדצמבר 2020    3 דקות
0
אסטרולוגיה: תחזית שבועית – 11-17.12.20
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה

זהו זמן טוב ליזום, לפעול, ללכת קדימה עם הרעיונות שלכם, להתחיל לימודים ולהרחיב אופקים. ליקוי חמה בקשת ביום שני יכול לחזק אתכם בחודשים הקרובים. שימו לב, הבלימה והתסכול שחוויתם בשנה האחרונה עומדים להסתיים. ראשון עד שלישי וחמישי: ימים טובים.

שור

ענייני רגש ומערכות יחסים על הכוונת. אתם צריכים ללמוד לשחרר שליטה ממערכות יחסים לא מאוזנות ואף הרסניות לכם. ליקוי חמה בקשת יעמיק את התהליך הפנימי שאתם עוברים ויביא תובנות עמוקות לגבי המשכו. כמו כן, הוא יעזור לכם להבין ולעכל רגשית תהליכים ויבהיר לכם את המצב לאשורו.

תאומים

ענייני זוגיות ושותפויות דומיננטיים כרגע, נפתחות בפניכם אפשרויות והאופטימיות חוזרת. זהו זמן טוב למי שאינו בזוגיות להיפתח לאפשרויות. ליקוי חמה בקשת מולכם יביא אתכם לתקופה משמעותית וגורלית בתחום הזוגיות. שמרו על דיסקרטיות ביחסים בעבודה, יש דברים נסתרים שאינכם מודעים להם.

סרטן

ענייני רומנטיקה יכולים להתפתח ולהתעצם – יש לכם יכולת למגנט אליכם אהבה. זוגיות קיימת עשויה להתחזק. ענייני עבודה וקריירה דומיננטיים כרגע, דברים מתרחשים לטובתכם, ויש לכם יכולת לזוז קדימה, ליזום ולבטא את עצמכם. זהו לא זמן להתכנס פנימה, אלא לצאת לאור, ליזום, לפעול.

אריה

היחסים בבית מתאזנים, אתם מתחילים לקבל את השינוי ולומדים להרפות ולהשלים. שישי-ראשון: מתוח בבית. התחזקות באהבה וברומנטיקה. היצירתיות גוברת, וזהו זמן מצוין להוציא רעיונות לפועל, להוציא לאור יוזמות ולשים את עצמכם בקדמת הבמה. ליקוי חמה בקשת יחזק ויגרום לתקופה פורייה.

בתולה

היחסים עם הסביבה הקרובה מתעצמים ומשתנים. בבית האווירה משתפרת והופכת לאופטימית ושמחה. לא תמיד קל לכם לקבל את מה שקורה, אבל המצב מאוזן. תחושת החופש חוזרת ויש הקלה. ליקוי החמה יפתח תקופה מאפשרת בבית ובקרב המשפחה. אפשר לשנות ולהכיל יותר את ענייני הבית והמשפחה.

מאזניים

יש אפשרות להתחזקות כלכלית, והתארגנות נכונה בתחום הזה תוכל להביא תוצאות. זוהי תקופה נהדרת לחיזוק קשרים עם הסביבה, ויש פתיחות, אופטימיות ושמחה סביבכם. קשרים זוגיים ושותפויות ימצאו את דרכם אליכם בקלות. ליקוי החמה בקשת יחזק קשרים עם הסביבה. מומלץ לקדם לימודים, גם רוחניים.

עקרב

ונוס במזלכם עד יום רביעי השבוע, והירח יהיה גם כן בימים שישי עד ראשון ויגרום לימים רגשיים ואינטנסיביים. זוהי תקופה מצוינת בכל הנוגע לעבודה וכספים: אפשרויות נפתחות ואתם עשויים להתחזק משמעותית מבחינה כלכלית. מומלץ להוציא רעיונות לפועל, ליזום ולבטא את עצמכם בעבודה.

קשת

שמש ומרקורי במזלכם בזווית הרמונית למרס בטלה ובזווית מאתגרת לנפטון בדגים. ליקוי החמה במזלכם יחזק את מצב השמיים ויעניק לכם אנרגיות לשנה הקרובה, וכן אופטימיות, שמחה ויכולת הבעה של הרעיונות והיצירתיות שלכם. ענייני אהבה ורומנטיקה, יצירתיות ונושאים הנוגעים לילדים יהיו בשיאם.

גדי

אתם עומדים בפני הקלה גדולה. סטורן ויופיטר עוזבים אתכם בקרוב ועוברים לדלי. תחושו ירידת מתח. העומס יירד ותוכלו לבחון את מה שעברתם בשנים האחרונות. ליקוי החמה בקשת יעניק אופטימיות והקלה. קשרים משפחתיים יהיו זורמים יותר. שלישי-חמישי: תהיה תחושת כבדות רגשית.

דלי

אתם מתחזקים בענייני קריירה וצוברים כוח. ליקוי החמה בקשת ישפיע על הקשרים החברתיים שלכם. אתם דומיננטיים, פתוחים ונמצאים לקראת תקופה של שינויים. קשרים שיתהוו עכשיו יהיו משמעותיים להמשך חייכם. אתם נעים לקראת שנים של שינוי, שעשוי להיות מעצים אם תקבלו החלטות נכונות.

דגים

ענייני קריירה וכספים בסימן התרחבות בהשפעת ליקוי החמה. זהו זמן טוב לקדם את הקריירה וליזום מהלכים ורעיונות שיביאו להתרחבות כלכלית. אתם מקבלים הכרה ויש לכם רעיונות שעשויים לקדם את הקריירה שלכם, וכפועל יוצא מכך – גם את מצבכם הכלכלי. חשוב שתהיו אקטיביים ולא פסיביים.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

חכמת הקבלה: צריך שניים לטנגו

מאז ומתמיד עסקו גדולי המקובלים במשמעות הרוחנית האדירה המאחדת שניים ,גבר ואישה, לאחד שלם בבחינת "והיו לבשר אחד". בגמרא במסכת...

טורים אישיים17 בינואר 2021    3 דקות
2

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה