טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 27.11-3.12.20

טורים אישיים26 בנובמבר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 27.11-3.12.20
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה

האנרגיה והיכולת ליזום ולפעול מתחזקות. השמש בקשת פותחת אפשרויות ואפיקים חדשים. ליקוי ירח בתאומים ביום שני יחזק את יחסיכם עם הסביבה. שימו לב למידע שמגיע אליכם בנושא התרחשויות בסביבה הקרובה – לא הכל יהיה מהימן ונכון. ויכוחים ואי-הסכמות עם הסביבה יהיו בשיאם.

שור

מיקום ונוס בעקרב מול אורנוס בשור משפיע על מערכות היחסים שלכם, גורם למתחים ומציף את הצורך בשינוי מהותי. בימים שישי-ראשון: הירח שוהה במזלכם וגם ייצמד לאורנוס, ובכך תתחזק תחושה של שינוי מתקרב. כוח המשיכה שלכם יתחזק אף הוא. שימו לב את מה ואת מי אתם מושכים אליכם, היו בררנים.

תאומים

ליקוי הירח במזלכם ביום שני ישפיע עליכם בחודשים הקרובים. ענייני תקשורת, יחסים ושותפויות יהיו מאוד דומיננטיים. מידע רב יגיע אליכם, וייתכן שהוא יהיה לא אמין ולא מדויק ויכלול שקרים ומניפולציות. עליכם להיות ממוקדים כדי לדעת מהי האמת. לימדו לנפות את מה שלא מועיל לכם.

סרטן

ענייני אהבה ומערכות יחסים הם דומיננטיים. זוגיות עשויה להתחזק או להגיע לניתוק ופרידה, תלוי היכן הקשר נמצא. למי שאינו נמצא בקשר, תהיה אפשרות למגנט אליו קשר עוצמתי, שיביא עמו שינוי גדול בחיים. ליקוי הירח בתאומים עשוי להביא להצפת מידע מתת המודע, שתגרום לעומס רגשי ומנטלי.

אריה

מערכות היחסים והתקשורת בבית מוסיפות להיות טעונות ונפיצות. השינויים הם הכרחיים, לכן הניחו לאגו ולשליטה – הם מקשים עליכם. השמש בקשת בבית האהבה תעניק אופטימיות וחיבור לעצמכם ותחזק יצירתיות וחיבור לילדים. זוהי תקופה טובה ליוזמות ולעשייה. סננו אינפורמציה לא רלוונטית שמגיעה אליכם.

בתולה

שבוע של עומס תקשורתי, הצפה של מידע לא מדויק, קצרים בתקשורת ונקודות מפנה במערכות יחסים. יש לכם צורך בסבלנות ובשקט, אך לא בטוח שיהיו לכם. ליקוי הירח בתאומים ישפיע על ציר הקריירה מול המשפחה. אינפורמציה לא מדויקת ועומס מנטלי ישפיעו על מעמדכם. שני-רביעי: ימים מתוחים.

מאזניים

זוהי תקופה של שינוי בענייני כספים – בדרך שבה אתם מרוויחים את כספכם ובערך העצמי. כדאי להקשיב לאינטואיציות. שינוי עדיף על מצב סטטי שלא נכון לכם יותר. ליקוי הירח בתאומים יגרום לשינוי בהשקפת עולמכם, וכפועל יוצא מכך – ביחסים ובתקשורת עם הסובבים אתכם. שני-רביעי: ימים טובים.

עקרב

מתח במערכות יחסים ובתקשורת. יש לכם צורך בשינוי. דברים שמתרחשים מתחת לפני השטח יפתיעו אתכם. שימו לב לאופן שבו אתם מתקשרים: אתם עלולים לפגוע ולהיפגע, היו רגישים לסביבה והימנעו מהתפרצויות. ליקוי הירח בתאומים יציף רגשות ומחשבות, ותתחילו להבין תהליכים שעברתם לאחרונה.

קשת

השמש במזלכם גורמת לאופטימיות. ליקוי הירח מולכם בתאומים פותח שנה משמעותית בענייני יחסים ושותפויות. עליכם לשים לב למה שאומרים לכם, מכיוון שלא כולם מהימנים וישרים. בזוגיות עשויים להתחזק התקשורת והיחסים, או שמנגד תבינו שהקשר אינו מתאים ויתקבלו החלטות גורליות.

גדי

השבוע יתאפיין בעצבנות שמקורה באווירה בבית. כדאי להיעזר בספורט או בטיפול כדי לסייע לאנרגיה להשתחרר. ליקוי הירח בתאומים ישפיע על היחסים בעבודה. יש דיבורים ורכילויות סביבכם. שימו לב: חלק מהאנשים לא אמינים ולא כנים. תיתכן חתירה תחתיכם. השתדלו לא לרכל.

דלי

מתח ובעיות תקשורת בענייני בית וקריירה. אתם פעילים ויוזמים. אופטימיות בנוגע למצב החברתי. ליקוי הירח בתאומים ישפיע על ענייני אהבה ויביא להתרחשויות. הרווקים עשויים להיכנס לקשר רומנטי. למי שמצוי בזוגיות כדאי לשים לב לתקשורת – היא עשויה להתחזק, או מנגד להיכנס למצב של חוסר הבנה.

דגים

מתחים בענייני בית מול קריירה: מצד אחד, תקשורת לקויה וחוסר כנות בבית, ומצד שני, הזדמנויות ודלתות נפתחות בקריירה. ליקוי הירח בתאומים יגביר את המתח בעניינים אלו. שימו לב לתקשורת בבית ושימרו על כנות ויושר. אתם נוטים לסלף את המציאות ואת האמת – וכך יוצרים בעיות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

חכמת הקבלה: צריך שניים לטנגו

מאז ומתמיד עסקו גדולי המקובלים במשמעות הרוחנית האדירה המאחדת שניים ,גבר ואישה, לאחד שלם בבחינת "והיו לבשר אחד". בגמרא במסכת...

טורים אישיים17 בינואר 2021    3 דקות
2

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה