טורים אישיים

הורוסקופ: תחזית שבועית – 20-26.11.20

טורים אישיים19 בנובמבר 2020    4 דקות
0
הורוסקופ: תחזית שבועית – 20-26.11.20
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו ׀ אסטרולוגית ומטפלת רוחנית ׀ טל' 052-3486120 | מייל: sigale68@gmail.com 

טלה

השבוע תהיה הקלה מהקונפליקטים שאפיינו את השבועות האחרונים. השמש (בקשת) תביא אופטימיות והרבה אנרגיה לביטוי ועשייה. מרס מסיים נסיגה – תתחילו להרגיש אפשרויות ליוזמות ולפעולה. זה הזמן לעשות, ליזום ולהזיז קדימה רעיונות. רביעי-חמישי: הירח במזלכם יגביר אנרגיה ומוטיבציה לדחוף דברים קדימה.

שור

בראשון: הכוכב ונוס עובר לעקרב ויעמוד יחד עם מרקורי מול אורנוס שבשור, מה שיגביר מתח במערכות היחסים שלכם ובתקשורת. הרבה ממה ששמרתם בשליטה מוגזמת ייצא החוצה – שימו לב לדברים שנאמרים, אתם עלולים לפגוע בבן/בת הזוג וגם להיפגע. שישי-ראשון: לא רגוע. עלולים להיות פרידות, ניתוקים ומשברים ביחסים.

תאומים

השמש העוברת לקשת ביום ראשון תעמוד מול השמש שלכם שבתאומים – מה שייצור מתחים עם שותפים ובני זוג. יש התחזקות ויכולת ליזום ולפעול חברתית. ענייני עבודה דומיננטיים כרגע ומועדים לשינויים קיצוניים, וגם מערכות היחסים בעבודה עוברות שינויים וייתכנו אף ניתוקים. לא לפחד משינויים קיצוניים, כמו שינוי תחום, מקום עבודה ויחסי עבודה.

סרטן

ענייני אהבה ורומנטיקה תופסים תאוצה. תיתכן התעצמות של קשר רומנטי קיים, ולמי שלבד – תיתכן היכרות עוצמתית מבחינה רגשית. תצטרכו להתמודד עם חרדת נטישה עמוקה. השמש העוברת למזל קשת תשפיע על תחום העבודה והיחסים בו, ותאפשר אופטימיות והזדמנויות חדשות. תהיה הקלה ממתחים שחוויתם בשבועות האחרונים. רביעי-חמישי: ימים מתוחים.

אריה

מערכות היחסים והתקשורת בבית במצב לא פשוט כעת. יש מתח, פחדים ומניפולציות. יש לכם צורך לשלוט, אך הדברים עלולים כעת לצאת משליטה. השמש, שעוברת לקשת, תהיה בבית האהבה והרומנים. כך שלצד הבלגן, ייתכנו אופטימיות והזדמנויות חדשות לאהבה. היצירתיות מתגברת. שבוע טוב למי שעובד עם ילדים.

בתולה

המתח בסביבה הקרובה גובר ומתבטא ביחסים ובתקשורת. נטייה להתפרצויות – מצד הסביבה או מכם. יש דברים הנסתרים מעיניכם. בימים אלה התקשורת מורכבת, ונראה שדברים אינם גלויים בפניכם – מה שיוצר תחושות של לחץ ופחדים. האופטימיות מגיעה מהבית, ויש יותר פתיחות. מבחינת יוזמות, עשייה וביטוי עצמי – תהיה יותר יכולת.

מאזניים

הכוכב ונוס עוזב את מזלכם – מה שייתן רגיעה ממתחים בענייני זוגיות ושותפויות. השמש, אשר נכנסת לקשת, תרחיב את היחסים בסביבה הקרובה ותיתן אופטימיות ושמחה. בעבודה אתם צריכים ללמוד לשים גבולות ולא להתיש את עצמכם. ענייני כספים עלולים להסתבך. שימו לב למניפולציות, שקרים ודברים נסתרים. לא זמן טוב לתת אמון.

עקרב

ונוס נכנס למזלכם ומצטרף למרקורי – ושניהם עומדים מול אורנוס שבשור. כדאי מאוד לשקול מילים כרגע, כי אתם יכולים לפגוע ולהיפגע. מערכות היחסים דורשות שינוי עמוק וקיצוני, גם ברמת הערכים וגם ברמת התקשורת. היו גמישים ושחררו שליטה. יש אופטימיות והתרחבות בענייני כספים, וגם ענייני העבודה יתפסו תאוצה.

קשת

השמש עוברת למזלכם בראשון – מזל טוב. אתם מתחילים שנה משמעותית, שתביא שינויים גורליים. ענייני אהבה ורומנטיקה יזרמו כרגע. היצירתיות גוברת, ויכולות היוזמה והעשייה מתחזקות. אתם דומיננטיים מאוד, פעילים ויוזמים. יכולת הניהול שלכם באה לידי ביטוי עכשיו יותר מתמיד. רביעי-חמישי: ימים טובים.

גדי

ענייני תקשורת ויחסים בעייתיים כרגע – הרבה דברים נסתרים מעיניכם, ותיתכן התפרצות לא צפויה שתחשוף את האמת. כדאי לכם להיות מחוברים לאמת, כי שקר או מניפולציה יתגלו. אפשרות גם להיכרויות גורליות ומשמעותיות. בבית ובמשפחה יש עדיין חוסר שקט וכעסים, אך המצב נרגע יחסית לחודשים האחרונים.

דלי

התחזקות בענייני היחסים והתקשורת בתחום הקריירה. עם זאת, יש השפעה מהבית שעלולה לפגוע בכם. אתם צוברים כוח בעניינים אלו, רק שימו לב שלא הכל גלוי וייתכן חוסר אמינות. כדאי להקשיב לאינטואיציות. הירח, שיהיה במזלכם בימים שישי עד ראשון, יוביל לרגישות ולעצבנות יתר ותהיו חסרי סבלנות.

דגים

השקפת עולמכם משתנה בכל הקשור ליחסים ותקשורת כרגע, ואתם מגלים בעצמכם הרבה דברים ומשתנים מהקצה אל הקצה. האמת מבקשת לצאת במלוא העוצמה, ולכם יש נטייה לחיות באשליה, ולא תמיד אתם רואים את המציאות כפי שהיא. יש כעת דחף להסתכל על הדברים כמו שהם, בעוצמה וחדות – וזה יוצר אצלכם פחד.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות: חוגים, מי צריך את זה בכלל?

המשק חוזר לחיים שהיו טרם קורונה. אט-אט נפתחו המסעדות, חזרו ההופעות, בוטלו הקפסולות, והנה - גם החוגים חוזרים לחיינו. בשבועות...

טורים אישיים30 במאי 2021    3 דקות
0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות

כתיבת תגובה