טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 18.9-24.9

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות
0

טלה
אתם בתקופה אינטנסיבית. מרס בנסיגה במזלכם יוצר אנרגיה מאוד חזקה. שימו לב לכך שאתם זקוקים להמון סבלנות ויהיה לכם קשה לגייס אותה. תמשיכו לפעול, ליזום ולעשות, רק דעו שלא הכל יקרה כמו שצפיתם וייתכנו עיכובים. בערב החג תרגישו חוסר שקט, שיכול להיות קשור לזוגיות או לשותפויות. יש נטייה לאיבוד סבלנות, לכעסים ולוויכוחים.

שור
ענייני משפחה ובית ממשיכים להטריד וליצור מתח. אתם דומיננטיים, אך צריכים להוריד אגו ושליטה ולבוא ממקום יותר גמיש וזורם. זמן טוב לחשוב על שינוי, גם אם הוא כואב. העריכו את עצמכם וצאו מהמצב הכובל. בימי החג: יש מצב שתהיו עסוקים וטרודים בענייני עבודה, מה שייצור מתח במערכות היחסים שלכם.

תאומים
אתם ממשיכים לבלוט, והקסם שלכם מושך אליכם את הסובבים. בענייני בית/משפחה מול קריירה, תהיה הקלה מהשבוע הבא. בשלישי-רביעי: מתיחות במערכות יחסים. למי שלבד יהיו הזדמנויות לפתוח אופציות. עניינים חברתיים: אתם יוזמים, אבל לא הכל יזרום לפי התוכנית. בערב החג: אופטימיות, שמחה ואנרגיה מחזקת.

סרטן
שינויים גדולים בחיים מעסיקים אתכם. המאמצים שלכם בענייני קריירה יהיו גדולים כרגע. הרבה אנרגיה תנותב לשם, אתם בולטים, יוזמים ופעילים, רק שכרגע, בגלל מרס בנסיגה, תהיה עשייה עודפת, שלא תמיד תביא איתה תוצאות מהירות. תהיו סבלנים. ערב החג: יהיה מתוח, וכדאי לנסות למנוע התפרצויות.

אריה
הכוכב ונוס במזלכם נותן לכם קסם ויכולת משיכה, אתם ממגנטים. תזוזות ותחושה של רצון לשינוי בענייני עבודה וקריירה. זה הזמן להתחבר ליכולת ההשפעה שלכם ולנקודות החוזק, ולבחור נתיב מדויק לכם להגשמה. זמן חשוב לחשב מסלול מחדש, כי אם תחכו יותר מדי – יבוא משבר. ערב החג: יעבור בנעימים עם אנשים אהובים.

בתולה
יש הרבה אי-ודאות בענייני זוגיות ושותפויות. היזהרו לא לאבד גבולות בקשר שבו אתם נמצאים ולא להתכחש למציאות. נסו לשחרר את הנטייה לטפל ולשרת ולשים את עצמכם אחרונים. יש לכם הזדמנות להיות במערכת יחסים יציבה, בטוחה ונכונה, רק אל תיקחו אחריות על הצד השני. בערב החג: טרדות בענייני כספים.

מאזניים
השמש עוברת למזלכם ביום רביעי הקרוב – מזל טוב. מרקורי הנמצא במזלכם, יחד עם מרס בטלה בנסיגה ממול – מעוררים נטייה לוויכוחים ומתחים. בבית והמשפחה אתם עדיין בתהליך של שחרור וניקוי קארמה עד סוף השנה. ייתכנו מתחים בענייני זוגיות, מאחר שמרס יגרום לכם לעמוד על שלכם. בערב החג: היזהרו מוויכוחים מיותרים.

עקרב
המתח קיים בעיקר בענייני עבודה וקריירה. אתם אומנם בולטים, פעילים ויצירתיים, אך יש הרגשה שזה לא מביא לתוצאות. אתם זקוקים לשליטה, שימו לב שאתם לא מאיימים על בעלי סמכויות דומיננטיים. ענייני זוגיות ושותפויות עדיין בתהליכי שינוי, אז תכינו את עצמכם ושחררו שליטה. בערב החג: תרגישו רצון להתבודד ולהיות בשקט פנימי.

קשת
אינטנסיביות בענייני אהבה וילדים. הרבה קורה ויש עיכובים בתקופה הקרובה. שמרו על אנרגיה גבוהה. למרות הכל, אתם מתחזקים ובולטים בשטח. בעבודה ובריירה: אתם מחזקים את האינדיווידואל והייחודיות שלכם. אל תפחדו מזה, אתם אמורים ללכת בדרככם הייחודית. בערב החג: יהיה נעים, אך היזהרו מחוסר טקט.

גדי
שבוע מתוח בענייני בית/משפחה מול קריירה, צבירת כעסים רבים ונטייה להתפרצויות בבית. הבטן רגישה בעקבות לחצים, וכדאי מאוד לנסות ולשחרר כעסים. בכל הקשור לאהבה וילדים, אתם צריכים לשבור תבניות ישנות ונוקשות. יש לכם נטייה להיות נאמנים גם כשהדברים לא נכונים לכם. בערב החג: יהיה מתח וחוסר שקט.

דלי
ענייני זוגיות יכולים ליצור מתח בבית. יש תחושה שדברים לא שקטים בבסיס ויש דחף לשינוי מואץ.
אתם לקראת בנייה מחודשת מתחילת 2021, וחשוב שתדעו להחליט החלטות נכונות. אם לא יהיו תזוזות מצדכם – זה יגיע גורלית אליכם בצורה לא צפויה. גם בכספים יש כרגע חוסר ודאות. ערב החג: יכול לעבור רגוע אם תימנעו מוויכוחים.

דגים
המתח בזוגיות שהיה בחודש האחרון יתחיל להירגע. אתם בולטים בעבודה, מאוד דומיננטיים ויצירתיים. עשייה אקטיבית תעזור גם כלכלית. אתם יצירתיים, אך בעלי נטייה לפסיביות וויתור עצמי. נצלו את היכולת היצירתית שלכם. בערב החג: תרגישו צורך להתעמק פנימה עם עצמכם, וייתכנו חוסר שקט ועצבנות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות: חוגים, מי צריך את זה בכלל?

המשק חוזר לחיים שהיו טרם קורונה. אט-אט נפתחו המסעדות, חזרו ההופעות, בוטלו הקפסולות, והנה - גם החוגים חוזרים לחיינו. בשבועות...

טורים אישיים30 במאי 2021    3 דקות
0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות

כתיבת תגובה