טורים אישיים

שנה חדשה ומטרותיה

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    דקה אחת
0
שנה חדשה ומטרותיה

נראה כי השנה החדשה מזמינה אותנו לשינויים עמוקים ונרחבים. השנה, בעקבות המשבר, אנו מתמודדים עם שינויים בכמה מישורים. וכמו בכל מצב של משבר, אנו עומדים בפני קושי והזדמנות יחדיו.
למפוטרים ולמי שהוצא לחל"ת, זו יכולה להיות שנה עם הזדמנות לעשות חישוב מחדש. אבחון גרפולוגי תעסוקתי יאפשר לפונה להכיר בעצמו יכולות וכישורים, ולגלות אילו עוד מקצועות מתאימים לו.
הבידוד, שהוביל לזוגיות ומשפחתיות אינטנסיביות, העלה אל פני השטח בעיות, מצד אחד, אך גם הביא להתקרבות. הכל נחשף. מה שהיה טוב התחזק. מה שלא עבד – נחשף.
מגיפת הקורונה ממשיכה איתנו לשנה החדשה. המודעות החברתית והתובנה שכולנו קשורים ומחוברים זה לזה כעת – הן בגדר עובדה. בשנה החדשה נצטרך להמשיך ולקיים את נוהלי הבטיחות כדי לשמור על יקירינו, כי כולנו ערבים זה לזו.
כמו כן, המשבר הכלכלי ואיבוד מקומות עבודה חידדו עד כמה חשוב לשמור על קופת חיסכון לימים קשים. מה שאני לוקחת מהשנה שעברה זה שיש הפתעות בחיים. עם זאת, לכל מציאות, קשה ככל שתהיה, אנחנו עשויים להסתגל.
מיינדפולס, אחת השיטות הנפלאות שגיליתי השנה, עזרה לי להיות במודעות ערה, להפחית חרדה וכעס, לשפר קשרים אישיים ולשמוח בחיים כאן ועכשיו.
לשנה החדשה, אני ממליצה לסגל הרגל – בכל יום להוקיר את מה שיש, כמו את הבריאות, העבודה, הבית ועוד. זה ירחיב את לבכם, בשמחה ובהודיה. חג שמח ושנה טובה, בריאה ומתוקה.
אבחון גרפולוגי
גלעד (35): מבקש לעשות אבחון לכתב היד כדי לברר חולשות וחוזקות.
גלעד היקר, אתה בחור שחשוב לו להרשים, אדיב ועם יכולת שכנוע. אתה חרוץ ומשקיע, אך מתקשה לתכנן לטווח הארוך. אתה שם לב לפרטים הקטנים, בעל זיכרון טוב ומשתדל לדייק. קשה לך עם הבלתי צפוי – אתה מגיב אליו באופן רגשני.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה