טורים אישיים

מהו החזון שלנו להמשך הדרך?

טורים אישיים2 בספטמבר 2020    דקה אחת
0

התקופה הנוכחית יכולה להיות זמן של ייאוש, ויכולה גם להיות זמן של שתילת זרעים למציאות חדשה ומיטיבה

התקופה המטלטלת שבה אנו נמצאים עשויה לעורר ייאוש, חוסר אמונה וחוסר רצון להמשיך. בעיניי זה חשוב שניתן לעצמנו להרגיש כפי שאנו מרגישים, ושנקבל עזרה כדי לצאת מהבור שבו אנו נמצאים. חלק ממה שיכול לעזור לנו הוא ליצור לעצמנו חזון להמשך חיינו. זה המסר שקיבלתי בתקשור ביחס לזה:
"דווקא בזמן זה אנו מציעים לכם לחזור ולשתול זרעים של רצונות ורעיונות עבור המשך הדרך. מהם הזרעים? אלה הרצונות שלכם, החלומות שלכם שאתם מבקשים להגשים. כיצד שותלים זרעים באדמה פנימית? נזכרים מחדש, או חולמים מחדש את החלומות והרצונות שלכם.
"כאשר אתם מתחברים לחזון, אתם יכולים לראות אותו לעתים בבהירות, לעתים באופן חלקי, וכאשר אתם מתחברים אל החזון – הביעו כוונה שחזון זה יצמח ויהפוך למציאות. הבעת הכוונה היא הפעולה של שתילת הזרע בתוך האדמה. החיבור אל החזון הוא הגילוי של הזרע, הבעת הכוונה היא השתילה שלו.
"איך מטפחים זרעים אלה בתודעה? אחרי ששתלתם אותם, אתם יכולים לצייר אותם או לכתוב אותם כדי לתת להם ממשות בחומר. אתם יכולים מדי פעם להרהר בהם, בהחלט. אבל הדבר העיקרי שאתם צריכים לעשות בשביל לאפשר זאת הוא להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם. לגלות היכן היא חסרה, האהבה הזו, מה אינכם אוהבים בעצמכם – אילו רגשות, אילו התנהגויות אתם אינכם אוהבים. לאחר מכן מצאו דרך לתת אהבה למקומות שאתם אינכם אוהבים.
"אהבה עצמית היא הדשן שמאפשר לחזון לצמוח; היא המים, היא אור השמש, אשר מאפשרים לחזון לצמוח. אהבה עצמית היא מה שאתם זקוקים לו בשביל לאפשר לחזון להפוך למציאות".

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה