טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 4.9-10.9

טורים אישיים2 בספטמבר 2020    4 דקות
0
הורוסקופ שבועי 4.9-10.9
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה
שבוע גדוש באנרגיה של אש, שיכולה להביא לעימותים, ויכוחים ורצון להביע את דעותינו ורצונותינו בכל מחיר. הייתי ממליצה לנסות להיות הגיוניים, אם תצליחו – כי עם מרס בנסיגה בטלה המצב נפיץ בכל הרמות. שבוע שכדאי מאוד לפעול בו פיזית, בספורט, או להיות בעשייה יצירתית, כי אחרת זה ילך לכעס ועצבים, וחבל.

שור
בענייני משפחה וזוגיות במשפחה יהיה מתוח מאמצע השבוע. אתם עקשנים ונצמדים למצבים לא בריאים בגלל פחד לשנות, וחבל. כדאי מאוד לנצל את השבועות הקרובים לתכנון ולהתכונן לשינויים הגדולים שאתם צריכים לעשות. אתם לא אוהבים שינויים, אז נצלו את הזמן ותתכוננו בכל מה שצריך, כדי שלא יגיעו הפתעות בהמשך.

תאומים
שבוע של התחזקות חברתית. הנוכחות שלכם מתחזקת בסביבתכם הקרובה, והתקשורת בשיאה בעיקר בימים רביעי-חמישי. יש לכם יכולת להצלחה בארגון אנשים ובהפעלת קבוצות. אתם בולטים, נצלו זאת למטרות חברתיות מיטיבות. יש חוסר שקט ותקשורת לקויה בענייני משפחה ובית, וזה יירגע לקראת סוף החודש.

סרטן
הכוכב ונוס עוזב את מזלכם, והאינטנסיביות בענייני זוגיות תירגע. ילידי סוף המזל ממשיכים לעבור תהליכים משמעותיים של שחרור ושינוי. ענייני קריירה מעסיקים אתכם, ויישארו אתכם עד לסוף 2020. יש עניינים של סמכויות וכוח, ואפילו אפשרות לתחרותיות. תשתדלו לא להחריף עימותים בחודשיים הקרובים, כי זה יכול להגיע לקיצוניות.

אריה
ונוס נכנס למזלכם השבוע, וזה ייתן לכם התחזקות ומשיכה מבני המין השני. שישי-ראשון: רצון לביטוי ויציאה אל העולם עם הרעיונות שלכם. בחודשים הקרובים תוכלו לעשות זאת, על אף שיהיו עיכובים ולא הכל יתנהל לפי תזמון מדויק. אתם צריכים להניע את עצמכם להגשמה עצמית, ולבחון היטב מה מתאים לכם.

בתולה
מרקורי עוזב אתכם ביום ראשון וזה יקל קצת מבחינת החשיבה העודפת. יש תחושת אי-ודאות לגבי ההתרחשויות בחייכם ולאן הן מובילות. עם זאת, יש תמיכה משמיים שמעידה על כך שאתם יכולים לתת לאינטואיציות מקום להראות לכם לאן הדברים יובילו אתכם. אתם מוגנים, אל דאגה! אל תיתנו לשכל לשגע אתכם, תנו אמון בכך שדברים מסתדרים לטובתכם.

מאזניים
מרקורי עובר למזלכם ביום ראשון וייתן יותר אובייקטיביות למצב. יש תחושה שדברים זזים במערכות היחסים שלכם עם הסביבה, אבל גם יש נטייה לצבור כעסים ולהוציא אגרסיות. אתם בתקופה נפיצה בענייני מערכות יחסים ושותפויות, וגם ענייני משפחה קשורים לשינוי המתבקש. מבחינה חברתית, אתם מתחזקים ובולטים מאוד.

עקרב
למרות התחושה הלא יציבה שאתם חווים בתחום הזוגיות, יש תכלית לזה. אתם מונעים להתחזקות והתייצבות. אחד הדברים הקשים לכם ביותר הוא שחרור השליטה. הרפו ותנו לתהליך להתקדם. ענייני עבודה עדיין מעסיקים אתכם, ויש שם הרבה התרחשויות. המשיכו לפעול וליזום, גם אם לא תמיד תראו תוצאות מיידיות.

קשת
אתם ממשיכים לבלוט ולמשוך את סביבתכם. הקסם וכוח המשיכה שלכם גוברים. אתם פעילים, אנרגטיים, וענייני אהבה וילדים מעסיקים אתכם. יש לכם רצון להיות בהנאה ובשמחה – ואתם מושכים אליכם אש. ענייני כסף ועבודה נמצאים בתהליך שינוי חיובי, אם כי כזה הדורש סבלנות שאין לכם. אתם בבנייה מחודשת בענייני קריירה ועבודה.

גדי
כוכב ונוס עוזב את בית הזוגיות שלכם, מה שייתן לכם קצת יותר שקט. ענייני הבית והמשפחה בוערים, מצטברים כעסים ויש רצון לשבור את הכלים. תהיו סבלנים ותחליטו עד סוף השנה איך אתם ממשיכים הלאה. אתם בהתחזקות העצמי שלכם ולא מוכנים יותר לוותר על עצמכם. זה הזמן לצאת לדרך משלכם ולא לפחד מתגובות הסביבה.

דלי
ונוס נכנס לאריה בבית הזוגיות שלכם וייצור דרמות. השבוע: עניינים חברתיים יתחזקו. אתם בולטים ומושכים תשומת לב. עשייה ויוזמות שקשורות לסביבה הקרובה יעסיקו אתכם. ענייני זוגיות ושותפויות יהיו על הכוונת. מצד אחד, יש מתח, ומצד שני, אתם רוצים לשנות את המצב לטובתכם. מתחת לפני השטח אתם מתחזקים רגשית.

דגים
אי-הוודאות קיימת אצלכם במיוחד בתקופה זו. כרגע נכון לכם להיות אקטיביים ולא פסיביים, במיוחד בענייני כסף ועבודה. הערך העצמי שלכם מתחזק והיצירתיות גם באה לידי ביטוי בעבודה. אל תפחדו להביע את עצמכם. ענייני זוגיות מעסיקים אתכם ויש אי-ודאות גדולה. קיימת התחזקות ביחסים עם הסביבה הקרובה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה