טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 28.8-3.9

טורים אישיים26 באוגוסט 2020    4 דקות
0
הורוסקופ שבועי 28.8-3.9
צילום: אינגאימג'

סיגל גליה אליהו

טלה
מרס במזלכם מתקרב לנסיגה. מצד אחד, יש הרבה אנרגיה ליזום ולבטא את עצמכם. מצד שני, אם לא תנתבו אותה, היא תיצור כעס ועצבנות. חשוב מאוד לנתב את האנרגיה לספורט ועשייה, וגם אם היא לא בדיוק כפי שרצינו והקצב איטי, להמשיך לנוע ולא להיות בפסיביות. הירח המלא בדגים ברביעי, יגרום להצפת רגשות תת -הכרתיים.

שור
משולש מזלות אדמה בשמיים מחזק אתכם כרגע. זמן טוב להזיז דברים ולהתחיל ליצור את השינוי הרצוי. אתם מושכים, ובשבוע הקרוב יש סביבכם הרמוניה. כדאי מאוד להזיז ולתעל את האנרגיה לטובתכם ולטובת השינוי שאתם צריכים לעשות. אתם יצירתיים, וזה שבוע טוב גם כלכלית, בתכנון ובארגון ולהרוויח כסף.

תאומים
תחושה של עצבנות, חוסר שקט ולחץ מנטלי. החשיבה לא מרפה. ענייני בית ומשפחה מטרידים את מנוחתכם. הירח המלא בדגים ברביעי יחזק זאת, עם הצפות ודרמות רגשיות. ענייני כספים דורשים התייחסות נכונה. בעזרת ארגון נכון אתם יכולים להתחזק, אך תהיו סבלנים כי יש כל מיני עניינים שעד סוף השנה יתבהרו.

סרטן
כוכב ונוס במזלכם נותן לכם קסם ומשיכה. שישי עד ראשון: מתח במערכות יחסים ובענייני כספים, דברים מגיעים לקצוות וזה משפיע על כל המשפחה המעורבת. ירח מלא בדגים ברביעי יכול לאזן ולהרגיע, ולהזכיר שיש עדיין רגשות מעורבים ואהבה. אתם בדילמות בענייני זוגיות. יש כעסים בתקופה זו. חכו עד סוף השנה להחלטות גורליות.

אריה
אחרי שבועות דרמטיים אתם תרגישו רגיעה. מרס בטלה עדיין משפיע לקראת נסיגה, והדרמות עוד יחזרו. בענייני עבודה וכספים: דברים מתחילים להתאזן, וכדאי להיות יעילים ומחושבים. שינויים צפויים אצלכם בענייני עבודה/קריירה. יש רצון לשינוי, וכדאי להחליט עד סוף השנה. ראשון עד שלישי: ענייני זוגיות יוצרים מתח.

בתולה
שמש ומרקורי במזלכם עם משולש הרמוני של מזלות האדמה, מה שנותן איזון יחסי. בזוגיות יש אי-בהירות גדולה. למי שלא בזוגיות, יכולה להיות התאהבות גדולה עם קושי לממש כרגע. הירח המלא בדגים ברביעי, ייתן תחושות של בלבול, הצפות ואשליות. יש יכולת להתאהבות, רק שימו לב שאתם מחוברים למציאות.

מאזניים
מבחינה רגשית אתם בהתחזקות. יש התמודדויות חיצוניות של כעסים בזוגיות, ענייני משפחה מול קריירה ועוד, אבל מתחת לפני השטח משהו מתחזק רגשית אצלכם, ואתם תראו את הפירות. שינוי גדול קרב, ואתם בסוף תצטרכו לקבל החלטות. השינוי יהיה בענייני זוגיות/משפחה, שם מתחוללת סערה פנימית או חיצונית.

עקרב
משולש מזלות אדמה הרמוני בשמיים מחזק אתכם השבוע. אתם לקראת שינויים מרחיקי לכת, שדורשים המון אומץ ושינוי של דפוסים עמוקים. ענייני זוגיות על הכוונת, שחררו שליטה. מי שלבד, צפויות לו היכרויות מפתיעות. מי שבזוגיות, צריך להבין שאו שהוא עושה שינוי או שהוא משחרר. מקדו את האנרגיה בספורט ובשמירה על הבריאות.

קשת
מרס בטלה (שמתכונן לנסיגה) הולך להכניס אתכם להתחזקות אנרגטית בענייני אהבה, רומנטיקה וילדים. אתם מלאי אנרגיה, בולטים ורוצים לטרוף את העולם. גם האומץ מתחזק. ענייני קריירה גם מעסיקים, ואתם יכולים להיות עסוקים עם עבודה שמחזקת גם את מצבכם הפיננסי. ירח מלא בדגים ברביעי יציף רגשות שקשורים לעבר.

גדי
ענייני זוגיות ומשפחה מטרידים אתכם, אתם על סף שינוי גדול עד סוף השנה. שישי-ראשון: ירח בגדי, והרגשות יעלו וידרשו תשומת לב. יש קונפליקטים בזוגיות ומחשבות על פרידה. מי שלבד – מאוד מרגיש את החוסר ומאוד רוצה קשר מחייב. יש כאן קארמה שמשתחררת כבר תקופה, ומה שלא יצטרך להישאר, פשוט לא יישאר.

דלי
אף שאתם לא רואים זאת בשטח, אתם מתגבשים כרגע רגשית לקראת שינוי גדול. דברים מתחילים לקבל צורה, ויש תמיכה אנרגטית. הבסיס הרגשי מתחיל להתחזק. אתם ערים למתרחש עמוק בפנים ויש צורך להתחיל ליישם. בסביבה הקרובה אתם פעילים ובולטים עם האנרגיה שלכם. ראשון-שלישי: הירח במזלכם יחזק אתכם.

דגים
ירח מלא במזלכם ייתן לכם רגישות יתר והתחזקות של האינטואיציות. זמן טוב למדיטציות, מוזיקה והטענת מצברים. יש תמיכה אנרגטית בשמיים עבורכם בעניינים חברתיים ועם הסביבה הקרובה. קיימת יכולת לנהל משא ומתן, יכולת לתקשר בצורה ברורה עם הסביבה הקרובה, וחיבורים שונים עם אחרים שיקרו השבוע יהיו יציבים.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה