טורים אישיים

הורוסקופ: 1-7 במאי

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
1
הורוסקופ: 1-7 במאי
אינגאימג'

 

טלה

ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות של הכוכבים שמש-אורנוס-מרקורי עשויה לסחוף לקיצוניות, לאי-שקט, לעצבנות ולנמהרות. לכן מתנו את התגובות שלכם. מיקום הכוכבים עשוי להעיד כי ענייני כספים והשקעות עשויים לסחוף להוצאות מרובות ולהוצאות בלתי צפויות. שימו לב: במקום להתייחס לדברים כאל פגיעה באגו, פעלו באיפוק ובאחריות.

שור

מיקום השמש במזל שור עד ה-20 בחודש מאי עשוי להיטיב עמכם. מומלץ לעסוק בפעילות חמה ומקרבת לבבות, לצאת מהשגרה ולהיפגש עם חברים וידידים אותם אתם מעריכים ומוקירים. התחום הכלכלי דורש התייחסות. צפוי מצב הפכפך שעשוי לפגוע בנקודה רגישה, ואתם תיאלצו לתכנן דברים מראש, כמו גם להימנע מקבלת החלטות מחייבות ומהוצאות בסדר גודל שדורש חשיבה אחראית ושקולה.

תאומים

שאלות על עתידכם ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם. הקפידו על פעילות גופנית ותזונה נכונה, כדי לרסן את נטייתכם לעצבנות ולחוסר שקט. על הפרק עולה מיזם חשוב. גלו חברותיות ופתיחות, אלה יעזרו לכם לעבור את התקופה בפחות כבדות ובדידות. בענייני כספים והשקעות גלו סבלנות וגמישות והימנעו מהחלטות מחייבות בשל הנטייה שלכם להתלהב בהשקעה מסוימת ולגלות מתינות ואחריות.

סרטן

זהו זמן של עיכול ההתרחשויות והתבוננות לעומק בחייכם, בחינה חסרת פשרות, כמו גם השלמה עם העבר וההווה, בתהליך המשלב ישן עם חדש. יש לכם הזדמנות להיערך בהתאם, לתקן עכשיו דברים תלויים ועומדים ולטפל במה שמפריע. אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה. אל תיכנסו למעגל החרדה, שיש מי שדואג להכניס אתכם אליו.

אריה

התקופה עשויה לסמל עבודה קשה, עקשנית ותובענית. עליכם להפגין מצוינות ויכולת גבוהה, אך כישוריכם עשויים להימצא תחת ביקורת מתמדת והאווירה הטעונה עשויה לסחוף לתגובות קשות. כדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע. תנו לחודש הקרוב לעבור בכמה שפחות נזקים ורעננו פעילויות חברתיות שיש בהן אתגר.

בתולה

מפגשים והכרויות עשויים להרבות בתקופה הקרובה. עם זאת, תצטרכו להיעזר לא פעם בתושייה שלכם. דאגו שהקרקע תהיה מוכנה לכל תוצאה, והיו בטוחים ביכולתכם לעמוד בלחצים מתישים. דברים חשובים עומדים עכשיו על הפרק, אל תיתנו לאף גורם מלחיץ לקלקל לכם.

מאזניים

רבים מכם נאלצים להתמודד עם אילוצים כאלה ואחרים שדורשים מכם זמן, כוחות ומשאבים, ושגורמים להסלמה ולשחיקת כוחות נפשית-פיזית-רגשית. התקופה מרמזת על התמודדות מתישה עם בעיות קיומיות. בנוסף, ימים אלה צופנים בחובם עימות מהסוג שעשוי להתיש אתכם. שימו לב לענייני כספים והשקעות. התחברו לעוגן ולשגרה – אלה מעניקים לכם תחושה של שייכות וביטחון. שמרו על איזון.

עקרב

שינוי הכרתי גדול בקשר זה או אחר ידרוש התייחסות מחייבת יותר. אתם עשויים להתקדם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית – שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה הן תכונות המאפיינות אתכם. רבים מכם כבר נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי, והתחברותם של כוכבים משמעותיים מול מזלכם עשויה להדגיש את הצורך לנהוג באיפוק. שמירה על מרחק והסתרת הרגשות – תוכיח את עצמה כרגע.

קשת

חשים לכודים? לוו את מעשיכם בקריצה ובהומור, זה תמיד עוזר. יש נטייה להגזמה ואימפולסיביות במישורים מסוימים. נהגו זהירות במיוחד בענייני עבודה וגלו אחריות. יש לגלות מעשיות, ולהיות מוכנים לגילוי של תחושות מצוקה בנוגע למקורות הכנסה וללחצים במערכות יחסים רגישות. עם זאת, כוכב ונוס מול מזלכם עשויה להיטיב עמכם.

גדי

רבים מכם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי שעשוי להיות מבורך. עם זאת, תצטרכו לנקות את השטח לגמרי כדי לאפשר לדברים חדשים לצמוח. רבים מכם נכנסים, או כבר נכנסו, לתהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוק, המביאים לתהליך של התחדשות. גם אם אתם נתקלים במכשולים, כוח ההתמדה והרצון החזק שלכם ילמדו על החוזק ועל היכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד.

דלי

ענייני עבודה ויצירה עשויים להדגיש את השבועות הבאים. לכן סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, אוזלת. פתאום הכל נראה שברירי ולא יציב. כדאי שתשימו לב למידע שמגיע אליכם. שמרו על איזון והקפידו על דיסקרטיות. המשך החודש עשוי להעיד כי ככל שתתחברו לרצונותיכם האמיתיים, כך תוכלו להשפיע באופן בולט יותר, הן על מהלכים והן על הסובבים אתכם.

דגים

הפעילים ואנשי העסקים שביניכם חדורי מוטיבציה ותקווה ועסוקים בנסיעות ובקידום יזמות ברוכה, בתקווה שהיא מייצגת גם את הגישה הפרקטית והמעשית. המזל כבר יבוא בהמשך. בכל הקשור למגעים עתידיים, חשוב לשמור על מידה מסוימת של גמישות ופתיחות, ובאותה מידה התרחקו מאנשים שהם בעלי פתיל קצר. מצד שני, גלו ערנות.

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

חכמת הקבלה: צריך שניים לטנגו

מאז ומתמיד עסקו גדולי המקובלים במשמעות הרוחנית האדירה המאחדת שניים ,גבר ואישה, לאחד שלם בבחינת "והיו לבשר אחד". בגמרא במסכת...

טורים אישיים17 בינואר 2021    3 דקות
2

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה

  • aftilworks
    עבודה מהבית

    עבודה מהבית בראש שקט-אפטיל וורקס מגייסת עובדים למגוון תחומים.
    לפרטים נוספים כנסו:
    https://makingmoneyfromeverything.com/