טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 13.3-19.3

טורים אישיים11 במרץ 2020    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 13.3-19.3
אינגאימג'

טלה

כניסת השמש למזל טלה ב-21 במרץ (לתקופה של חודש) מסמנת עבורכם את תחילתו של האביב ושנה אסטרולוגית חדשה. האני האמיתי שלכם יפרוץ סוף סוף החוצה, ומזל טלה מתחיל מחזוריות חדשה של שנה נוספת. רובכם להוטים לשנס כוחות, ליהנות ולהתחדש.

שור
אתם נכנסים בקרוב לאחד החודשים הפחות נוחים בשנה מבחינתכם. נחוצה לכם כעת האטה בפעילות, במחשבות ובדאגות. מתח נפשי או נטייה לחולשה גופנית ישפיעו על מצב רוחכם. זה זמן להתארגן מחדש, ובמהלכו תוכלו לגבש תכניות הדורשות התייעלות וחריצות.

תאומים
מיקום השמש בטלה (עד 20 באפריל) יאפשר תנאים שונים לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. אתם מרחיבים את המעגל החברתי, ותהיו במיטבכם, מושכים ובולטים. אתם רוצים להתנסות בדברים לא שגרתיים ואפילו להסתכן, אך אל תיסחפו.

סרטן
התקופה תדגיש ענייני נסיעות, עבודה וקריירה. התקופה בכללותה מרמזת על דו-קוטביות, וכל אחד מכם חש אותה בהתאם לסגנון חייו. יש נטייה לקפריזיות ולקיצוניות רגשית, כאשר במקביל יבלטו גם כושר הביטוי העצמי, היצירתיות והמקוריות שלכם. גלו אחריות ורצינות.

אריה
הקסם האישי שלכם חוזר ובגדול, במיוחד לאלה מכם שנמשכים לשינויים ושיש להם את האומץ לנסות ולהתנסות. יש לכם חלומות, תקוות וצורך בהגשמה עצמית. קשרים קיימים וחדשים יהיו בזיקה לחו”ל. סגלו זהירות מזרמים של עקשנות ורגישות בענייני מעמד וסמכות.

בתולה
החודש הקרוב ימצא אתכם עסוקים בבחינה עצמית. עייפות ושאלות על עתידכם ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם. מקבץ הכוכבים משפיע על כל מה שקורה לכם בתחום הפיננסי. תזדקקו ליעדים ברורים, וגילויי יוזמה, עצמאות ושליטה במצב יהיו חשובים במיוחד.

מאזניים
חיי הרגש שלכם מושפעים ומשפיעים על התנהלות מערכות היחסים שלכם. אתם במצב אנרגטי שמזמין דברים חדשים, נדרש מכם מאמץ מוגבר והפגנת רוח לחימה ועצמאות בכל הקשור לתהליך חשוב בחייכם. שתפו פעולה עם הסובבים, אך שימרו על עצמאות.

עקרב
שבוע זה קשור בהפעלת מנועי חשיבה מקוריים. לבני המזל ייתכנו השלכות מבטיחות. חדי השכל יבחינו בהתרחשות לא שגרתית, שתבטיח שינוי, גיוון והתחדשות. היכולות שתגלו עשויות להפתיע, אבל חשוב לגלות ערנות ואיפוק בכל הקשור לגורמים עוינים.

קשת
יש בכם כמיהה להגשמה עצמית בסגנון חדשני, הרפתקני ועצמאי, שלא עושה חשבון לאחרים. פעילות מקורית שלכם מקבלת עכשיו את קדמת הבמה. עכשיו יש לכם אפשרות להפעיל את האינטואיציות היצירתיות המרשימות שלכם. לפנויים זה הזמן לפלירטוט ולחיזור.

גדי
ריכוז כוכבים במזלכם מדגיש שאתם עשויים להתאמץ ולעבוד קשה במהלך השבוע. חשוב לכם מאוד להגשים את עצמכם ולהתרכז במה שחשוב לכם לקדם. אצל מי מכם הנמצאים בעמדת סמכות, יש תחושה שהקרקע קצת מתערערת. מומלץ לשמור על פרופורציות.

דלי
אתם זקוקים מאוד לשינוי, אך חוששים ממצב לא מוכר. כוכבכם אורנוס (שנמצא במזל שור) מחפש תמיד את השחרור ואת האפשרות להתפתח ולחוש חופשי, בלי שיפריעו לו בדרך. יש למצוא את האיזון בין עמדת “המבטיח” לבין “המוציא לפועל”. לכך נדרשת יוזמה ושליטה.

דגים
התקופה עשויה לסחוף למהלכים שתהיו בטוחים שהם מבריקים. חישבו היטב לפני כל פעולה בקשר לעסקות עתידיות. אתם נאלצים להתמסר לעבודה ולמשימות שחייבות להסתיים, אך אלה מלוות באנרגיה בולמת, שלא בהכרח תלויה בכם. שמרו על איזון.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה