טורים אישיים

הורוסקופ 12-6 במרץ

טורים אישיים5 במרץ 2020    3 דקות
0
הורוסקופ 12-6 במרץ
אינגאימג'

טלה
זו תקופה מעייפת ומתישה. לקראת 21 במרץ תוכלו להיכנס בהדרגה לחודש מואר יותר. מפריעה לכם אי-ודאות לגבי העתיד, וזה מפחית מביטחונכם העצמי, אך הוא יתבהר בהמשך. היכרויות חדשות (ומתאימות) יפצו על פרידות שנכפו עליכם. היו קשובים לסביבה.שור
חו"ל ועסקים יקבלו דגש, ומומלץ במקביל להגביר תחושת קביעות ושייכות. אתם עלולים להיות מנוצלים בשל הבטחות שיתגלו כחסרות כיסוי, גם אם בתחילה הייתה כוונה טובה. יש פוטנציאל למאבקי כוח ולמעורבות רגשית גבוהה, ובזוגיות יש להשקיע ביחסים ולשמור על שפיות.

תאומים
לא הכל שפיר בחייכם כרגע – מצב העלול להעיד על החרפת המתיחות והעצבנות. זה עשוי להכניס אתכם למצב תובעני ומתיש וללא זמן לשיקול דעת. אם זוהי הרגשתכם, קחו הכל יותר בקלות. הקלה הדרגתית מיום שלישי, בזכות הפגנת יכולת האלתור והתושייה שלכם.

סרטן
אתם עסוקים מדי בשגרה, אשר דורשת יותר מדי אנרגיה. חשוב להיות זהירים בענייני זוגיות ושותפויות בעבודה. מתנו מצבי מתח אשר עשויים להחריף את אי-הוודאות שלכם. ענייני נסיעות וקריירה עשויים להיות מודגשים.

אריה
השבוע מומלץ לחשוב היטב לפני נקיטת צעדים ולהפעיל שיקול דעת. מאמצע השבוע הבא עולה מפלס האנרגיה שלכם. אתם מושכים וכריזמטיים, והיוזמים שבכם משקיעים מחשבה ותכנון עתידי כדי לקדם את עצמם. בעיות שנראות מסובכות ייפתרו על ידי תקשורת בונה.

בתולה
השבוע תוגבר מעורבותכם ורגישותכם, ואצל רבים מכם עלולה להתעורר הרגשה קוטבית. מומלץ להיות זהירים ולהימנע מכל סיכון שאינו הכרחי. היזהרו מתחושת בלבול וערפול, וכן מחוסר החלטיות או מהחלטות ומעשים פזיזים.

מאזניים
אתם עלולים לחוש ליאות. הקלה תגיע לקראת סוף החודש. אז תתחיל תקופה תקשורתית, שתהיה מלווה בנסיעות ושעשויה לאפשר פנייה לכיוונים מקצועיים מבטיחים. תופתעו לזכות בתמיכה מאנשים שדעתם חשובה לכם מאוד. לפנויים – זמן טוב להתחיל קשר חדש ומבטיח.

עקרב
התחום הפיננסי עשוי להשפיע על חייכם. שימו לב במיוחד להוצאות גבוהות ובלתי צפויות – מצב שידרוש את תשומת לבכם. במקרה של אי-בהירות וספק באמינות, היו מרוכזים וערניים, כדי שתוכלו לקבל פרופורציות וכדי להיכנס למסלול של עשייה החשובה לעתידכם.

קשת
חוסר יציבות מתלווה לתקופה. מיום רביעי, למשך כחודש, תיכנס אנרגיה שתאפשר להשיג שליטה מחודשת בחיים, כמו גם לשפר חלקים שבולמים אתכם – בהתאם לחייכם ועיסוקכם. יש סיכוי רב להיכרויות חדשות, וייתכן שתעלה מהן הזדמנות לבנות קשר בר-קיימא.

גדי
השבוע תידרשו לאיזון ושיקול דעת. עליכם לבחור בראייה מעשית וכנה. מיקום הכוכבים עשוי להגביר את רגישותכם, והוא מקשה עליכם לקבל החלטות חשובות – אך עשוי לסמן מפנה לטובה מבחינה יצירתית ואמנותית, שבעקבותיו תבלטו ותצטיינו. הכריזמה שלכם פועלת לטובתכם.

דלי
מיקום הכוכבים בבית הכספים עשוי לרמז על עסקה אופציונלית, אך עדיף להיות כרגע שמרנים. ייתכן שנושא כספי זקוק לטיפולכם, וחשוב להגיב בזמן ולא להניח שדברים יסתדרו. אתם עלולים להיסחף לאופטימיות מוגזמת. מוטב שתדחו פעילות כספית לשבוע הבא.

דגים
מגעים עם חו"ל עשויים לפתוח בפניכם אפשרויות חדשות. קחו בחשבון שקשר פתלתל, רגשי או עסקי, שיתחיל כהרפתקה מלהיבה – עלול שלא להאריך ימים. השפעת מרס בבית הקריירה שלכם עשויה לגרור החלטה פזיזה, או להביא אתכם למתח או למריבה לא רצויה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

לעקוב אחרי הכסף

החיים כמו החיים, לא נשארים סטטיים. לא משנה מה נורית סיפרה לעצמה, ברגע שהילדים בגרו ועזבו את הבית, אותו תירוץ...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    3 דקות
0

בין הפרזה לשקר

יהלי, נערה בת 14.5, מוקפת חברות וחברים. המעמד החברתי שלה מנהל אותה, היא בתחושה שכל יום הוא מלחמה, והיא תעשה...

טורים אישיים16 בספטמבר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה