טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 28.2-5.3

טורים אישיים1 במרץ 2020    3 דקות
0

טלה
הלך רוח מוזר וחוסר שקט תוקפים אתכם בימים אלה. בסוף השבוע ותחילתו עשויות להיות אנרגיות נמוכות ונטייה להיכנס למצבי רוח המפריעים לתפקוד. אתם מתקשים לפרש נכונה את המתרחש. כוכב ונוס במזלכם, והוא עשוי לסייע לכם ברגע שתתעסקו בעיקר ולא בתפל.

שור
מיקום השמש בבית החברתי שלכם, שם תשהה עד 20 במרץ, עשוי להדגיש השראה ויכולת יצירתית, המאפשרות עשייה הישגית. בתחום הרגשי הימנעו מהנטייה לראות דברים בצורה ורודה וסטריאוטיפית. קשר מסוים, שמעורר בכם רגשות סותרים, עשוי לגרור בלבול.

תאומים
בניגוד לאופייכם, אתם נדרשים השבוע להיות ממוקדים ומעשיים. אתם מוטרדים בנוגע לעבודה, ויש תחושה כי מישהו עוין לכם מסיבה לא מובנת. שיקלו מילים והיזהרו מאנשים ביקורתיים. רכזו את האנרגיה שלכם במה שחשוב לכם והישארו ממוקדים.

סרטן
השבוע הנוכחי נוטה להיות חסר כיוון או יציבות, ומצב זה לא בדיוק מתאים לתחושת הביטחון והשייכות שחשובה לכם. הימנעו מקונפליקט מתיש, והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש. מערכות יחסים ישנות או חונקות עלולות להיפגע. הנטייה לאידיאליזציה עלולה לגרור התפכחות כואבת.

אריה
בענייני כספים והשקעות עליכם לטפל בזהירות. אתם נוטים להעז יותר מדי, להסתכן ולצאת להרפתקאות עסקיות – כל אלה עשויים לעתים להצליח, אך עם זאת, ייתכן שלא הכל גלוי או שמישהו נוהג בחוסר יושר. רעננו ענייני חו"ל.

בתולה
השבוע בולטת השפעתו של כוכב הכיסופים, האשליה והיצירה, נפטון שניצב מול מזלכם. בהשפעתו, אנשים נהיים פגיעים ורגישים מתמיד, ומעדיפים למצוא דרכי מילוט במקום להתמודד עם מצבים מבלבלים. תקופה המתריעה מפני אשליות ומצביעת המציאות בוורוד.

מאזניים
יש רמזים למצב של רפיון מתמשך או למאבק כוחות סמוי, הדורש שמירה על דיסקרטיות. כדי לאפשר תפקוד נבון וחכם, צריך להיזהר לא להיכנס למצבים אשלייתיים או כפייתיים בהשפעת סערת הרגשות הסותרים שמציפה אתכם. שני-שלישי: פורים ותקשורתיים.

עקרב
השפעת נפטון השבוע מתבטאת בחולשה, שמקשה לתפקד ביומיום בצורה מעשית. חשוב לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא דרך פריזמה של אשליה, וזאת כדי לשמור על האינטרסים שלכם. יצירתיות ומקוריות חזקות אצלכם עכשיו.

קשת
סוגיות של מחויבות ואחריות הקשורות לעבודה ולקריירה ועניינים משפחתיים מעסיקים אתכם. אתם חשים יצירתיים, אך מומלץ להימנע מכפל משמעות ודואליות. התרחקו מאנשים דו-פרצופיים וממצבים חלקלקים.

גדי
השבוע מצופה מכם לגלות אחריות ולא להיסחף, מבחינה רגשית ומקצועית כאחד. מישהו עשוי להטעות אתכם. היזהרו במיוחד משמועות ובררו היטב את מקור המידע שהגיע אליכם. תוכלו להתייצב ולהתחזק אם תסגלו זהירות. מגעים תקשורתיים עשויים להיות מבלבלים.

דלי
אתם קורנים אנרגיה מהסוג שמושך אליכם תשומת לב והתעניינות. בענייני כספים והשקעות: כדאי שתמתנו את התלהבותכם ותנסו לבחון עד כמה ענייני כספים או תכניות הם אכן מעשיים. במיוחד לאלה הנוטים לרגשות קוטביים של אופוריה ואידיאליזציה.

דגים
התקופה עשויה לחדד את המישור היצירתי, את החשיבה ואת האינטואיציה, שיהיו טובות מתמיד. ענייני יחסים וזוגיות משתפרים. זה זמן טוב ליצור קרבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם, רק היזהרו מלהיסחף לאשליות ולאי-בהירות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה