טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 21.2-27.2

טורים אישיים23 בפברואר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 21.2-27.2
אינגאימג'

טלה
הירח החדש בימים ראשון-שלישי עשוי להעיד על אנרגיות נמוכות, והוא יסמן את תחילתו של חודש עמוס ולחוץ עבורכם. המצב עשוי לסחוף לימים של אי-שקט ולתחושה שאינכם מוצאים פינה לעצמכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.

שור
הירח החדש בימי תחילת השבוע עשוי להעיד על חודש מבורך והישגי. מצד שני, רגישויות בנושא אמינות עשויות לגרור לדואליות ולניגודים. היזהרו מאוד מאנשים שרמנטיים אך חלקלקים. ענייני רגשות הפכפכים: חשוב שלא רק הרגשות יובילו, אלא גם ההיגיון.

תאומים
בראשון-שלישי כדאי להיות מעשיים וממוקדים. תחושת חוסר הוודאות שקשורה להתייחסות המקצועית עשויה להטריד אתכם. מישהו עלול להתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת, במיוחד אדם ביקורתי ושיפוטי שקשה להתמודד מולו. השמועות מסביב עלולות להטעות ולבלבל.

סרטן
התקופה עשויה להדגיש מגעים עם חו”ל, נסיעות, לימודים והרחבת אופקים, כמו גם פרויקטים חובקי עולם שעתידים לתפוס תאוצה בקרב אלה שתחום זה מודגש בחייהם – מצב שעשוי להעלות את מפלס הציפיות שלכם. אל תיסחפו ושימרו על היגיון בריא.

אריה
השבוע מורגשת השפעתם של כוכבים שמייצגים את הדמיון וההשראה, לצד הנטייה לאסקפיזם. תחילת השבוע עשויה להדגיש ענייני כספים והשקעות, שבהם עליכם לטפל בזהירות. מומלץ לסמוך על תחושתכם בנוגע לכוונותיו של אדם סמכותי או קולגה.

בתולה
השמש עוברת למזל דגים (שמולכם), והאווירה תשתנה מן הקצה אל הקצה. מבחינה יצירתית ואמנותית, הרגישות עשויה להביא אנשים להבנה מעודנת של עצמם ושל הכיוון המתאים להם, אך היזהרו מתחושת המועקה, שעלולה להוביל לסמים, אלכוהול או תרופות הרגעה.

מאזניים
תחושת ליאות ומצב של רפיון מתמשך עשויים לאפיין את ימי תחילת השבוע. כדי לאפשר תפקוד נבון, צריך להיזהר לא להיכנס למצבים אשלייתיים בהשפעת סערת הרגשות הסותרים שמציפים אתכם. אל תפחדו להביט לאמת בפנים. גישה בוגרת תסייע לגבש ביטחון עצמי.

עקרב
תקופת מזל דגים פותחת עבורכם חודש מכונן והישגי. שלבו חזון, אידיאל והעזה. הצעה או הזדמנות מבטיחות יגרמו לכם לראות מצב מסוים מזווית מאתגרת. כדי לזכות בשיתוף פעולה פורה ולהגיע למצוינות במיזם שאתם שואפים להצליח בו, חשוב להימנע מאשליות.

קשת
ימי שני-שלישי עשויים להשפיע על הלך הרוח שלכם, במיוחד בעניינים משפחתיים ובסוגיות של מחויבות ואחריות הקשורות לעבודה ולקריירה. הכוכבים עשויים להביא לידי ביטוי יצירתי. עם זאת, בהשפעת שמש-נפטון, מומלץ להימנע מדואליות ולהתרחק ממצבים חלקלקים.

גדי
אתם פרקטיים וחושבים איך להוציא דברים לפועל. שימו לב: עליכם לגלות אחריות ולא להיסחף למצבים דו-משמעיים או לא יציבים, רגשית ומקצועית כאחד. מנגד, כדאי שתביאו לידי ביטוי את הרעיונות הטובים שצצים בדמיונכם. היזהרו משמועות שמקורן לא ברור.

דלי
בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים לא ברורים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. אם זו תחושתכם, את קבלת ההחלטה ויישומה דחו לשבוע הבא. דרכי הפעולה משלבות בתוכן דמיון, מציאות וחלומות בהקיץ.

דגים
הירח החדש במזלכם (בימי תחילת השבוע) מדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות. קל יותר לשפר יחסים, ליצור קרבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם ובמראכם. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת וחברתית, שתכניס אנרגיה. ארגנו בילוי רומנטי עם בני זוג שלכם.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ: תחזית שבועית 8-14.1.21

טלה בעקבות יציאת מרס ממזלכם תרגישו ירידת מתח, שקט ורגיעה אחרי חודשים של אינטנסיביות וצבירת כעסים ותסכולים. דברים מתרחשים בקריירה...

טורים אישיים10 בינואר 2021    5 דקות

כתיבת תגובה