טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 14.2-20.2

טורים אישיים16 בפברואר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 14.2-20.2
אינגאימג'

טלה
מיקום הכוכבים במזל גדי מוביל אתכם לעסוק באופן אינטנסיבי בענייני עבודה וקריירה. הגבולות הרגשיים והאינטימיים שלכם יתרחבו אם תשמרו על פתיחות. חשוב להתחבר לרוח האינטרסים וההתפתחות העתידית שלכם ולהימנע מתחרותיות על רקע של אגו.

שור
אתם מעמיסים על עצמכם נטל רב מדי. עם זאת, תזכו להישגים, במיוחד אלה שיש להם כושר הבחנה ואינטואיציות חדות. מיקום הכוכבים עשוי להביא לחייכם אדם שאתם מעוניינים בנוכחותו. חכו לחודש מרץ – צפוי מימוש רגשי או מקצועי.

תאומים
מיקומו של כוכב מרס עלול לגרום למצבי רוח. חלקכם חשים מתח פנימי שמעורר עימותים, אך תזכו ליתרון אם תגיבו במתינות. לבני המזל שביניכם: המישור הרגשי מרמז על מגמה סוחפת של גירויים ברוכים. קשרים שייווצרו יחדירו בכם תקוות מבטיחות.

סרטן
ימי סוף השבוע מומלצים בחום לבילוי משפחתי או חברתי. השתדלו ליצור דיאלוג פורה עם בני/ות הזוג. האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בתחילת השבוע, אך אין כל מקום לדאגה. השתדלו להבחין בין עיקר לטפל ולהתמקד במה שמשרת אתכם.

אריה
העבודה שאתם עושים עכשיו חשובה ויכולה לקדם ערוצי תקשורת עתידיים, גם מחו”ל. היו ממוקדים כדי להקדיש רצינות ואחריות לנושאים בוערים. מנגד, אתם רגישים יותר לכל הערה ונוטים לאבד את הסבלנות. למרות הביטחון בשיפוטכם המקצועי, עדיף שלא תגיבו בחזרה.

בתולה
בשבועות הקרובים תוכלו ליצור קשרים חדשים ומשמעותיים, ובכלל, תהיו מוקפים באנשים ותהיו פעילים ועסוקים. כניסת מרס למזל גדי משפיעה לטובה לא רק על הרגשתכם הפיזית והנפשית, אלא גם על ההתרחשויות. מומלץ ללכת לאירועים שבהם תוכלו להכיר אנשים מעניינים.

מאזניים
אתם בתקופה הישגית ודינמית, מצב שעוזר לכם לנטרל ימים שבהם האנרגיות נמוכות. מומלץ להפעיל קשרים חברתיים. ידידים ואנשים בעלי השפעה יכולים לייעץ ולקדם אתכם. זוהי תקופה משמעותית לאלה מכם שעוסקים ביצירה ובמערכות יחסים לא שגרתיות.

עקרב
ימים רביעי-חמישי עשויים להפעיל את המישור הלא שגרתי הקשור לענייני חו"ל. התכתבויות קוסמופוליטיות יסבו לכם הנאה רבה. יכול להיות שאתם חשים מאוימים, אם בשל שותף בעייתי ואגרסיבי או בשל אנשים אחרים, כמו גם ענייני עבודה בוערים. חכו לשבוע הבא.

קשת
ענייני כספים והשקעות עדיין מעסיקים אתכם. הכוכבים מיטיבים עמכם בכל מה שקשור לענייני תקשורת, יצירה ונסיעות. כוכב ונוס, שיימצא במזל טלה עד 5 במרץ, מיטיב עמכם. התקופה עשויה למנף פעילות תקשורתית ייחודית ומאתגרת.

גדי
סוף השבוע עשוי להדגיש את המישור החברתי שלכם. בראשון-שני: אתם זקוקים לסביבה רגועה שתאפשר לכם להתרכז בעיסוקכם, אבל לעתים תתקשו להשיגה. בשלישי-רביעי חוזרים המרץ והאנרגיה למספר שבועות. התרכזו בחיזוק הנפש. פעלו בקור רוח ובחוכמה.

דלי
מיקום הכוכבים עשוי להדגיש ענייני תקשורת, עסקים וחברה. התנאים שנוצרים עכשיו יכולים למנף את עיסוקכם. רעיון מקורי עשוי לסייע לכם ואף לממש אפשרות הנושאת אופציות מבטיחות. עבור אלה מכם המחפשים בני זוג – עד 5 במרץ הסיכויים לכך גוברים.

דגים
ההפכפכות שלכם מגיעה לשיא במהלך התקופה. קשה לכם לשכוח ולסלוח או להחליק פינות. גם אם לפעמים טוב לשחרר כעסים, כדאי להתאפק כדי לא להקצין מצב רגיש. לקראת יום חמישי תחושו הקלה והרגשה פחות מכבידה.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות
0

הורוסקופ: תחזית שבועית 8-14.1.21

טלה בעקבות יציאת מרס ממזלכם תרגישו ירידת מתח, שקט ורגיעה אחרי חודשים של אינטנסיביות וצבירת כעסים ותסכולים. דברים מתרחשים בקריירה...

טורים אישיים10 בינואר 2021    5 דקות

כתיבת תגובה