טורים אישיים

׀ הורוסקופ שבועי 7.2-13.2

טורים אישיים9 בפברואר 2020    3 דקות
0
׀ הורוסקופ שבועי 7.2-13.2
אינגאימג'

 

טלה
השבוע אתם מחדשים כוחות, וייפתחו בפניכם אפשרויות חברתיות מבטיחות. חוסר הוודאות יפנה את מקומו לעבודה אינטנסיבית וממוקדת. שני-שלישי: אתם נוטים להתעייף ביתר קלות, אך בהמשך השבוע אתם מתחזקים. זה הזמן להפעיל את הקסמים שלכם.

שור
הירח המלא בימי סוף השבוע ותחילתו עשוי להדגיש ענייני משפחה או קריירה. לבעלי ראש פתוח יש אכן רצון לשינוי וכמיהה לעבר כיוונים חדשניים. זווית העימות שמתרחשת לקראת הירח המלא בשבת-ראשון עלולה להביא עצבנות ולגרור ויכוחים והתנצחויות.

תאומים
בשבת-ראשון עשויים להיות מודגשים ענייני חו”ל, נסיעות ולימודים. זוהי שעתם היפה של אלה שגישתם לחיים בשלה, סקרנית ופתוחה. לכך תתווסף האפשרות לשינוי תפיסה שאולי לא הייתם חושבים עליו בדרך המקובלת. היו זהירים בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.

סרטן
הירח המלא (בשבת-ראשון) עשוי לסחוף סוגיה מתישה לשיא, ייתכן שבענייני כספים והשקעות. מישהו עלול להקשות עליכם. התעלמו ואל תיגררו לפרובוקציות. דברים בהמשך החודש יביאו להתפכחות. בקשר ותיק עשוי לחול שינוי כלשהו. גלו ערנות.

אריה
בשבת-ראשון הירח משפיע על התנהלותכם, וזה הזמן לחדש קשרים חשובים. יכולות התקשורת שלכם יתחזקו ותהיו משכנעים מתמיד, אך אל תשכחו את הטקט. שימו לב לתחמנות ולאלה שבחרו לנקוט דרכים עקיפות וערמומיות. יש נטייה לאידיאליזציה מוטעית.

בתולה
בשבת-ראשון עשויות להיות אנרגיות חלשות, עייפות ותשישות, זמן שעשוי אף להקצין בעיה בריאותית. נוכחות באירועים או בפני קהל תמשוך אליכם את מירב הכריזמה. רגשותיכם דומיננטיים ביותר כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם. שימו לב לנעשה סביבכם.

מאזניים
הירח המלא בשבת-ראשון עשוי לשפר את הרגשתכם. מומלץ לצאת ולבלות. החשיבה שלכם נכנסת להילוך מהיר וחד, וצפויים מפגשים ונסיעות. יקיפו אתכם אנשים שחברתם נעימה ומעודדת. ימים שני-שלישי עשויים להקשות בנושאים רגישים, וחשוב שתשמרו על בריאותכם.

עקרב
בתחילת השבוע עשויים להיות מודגשים ענייני בית ומשפחה וכן קריירה. הירח מעיד כי תיתכן רגישות על רקע קונפליקט העלול להקצין רגשות. היחסים עם בני הזוג או קולגות מתנדנדים ודורשים הרבה טקט. רגשותיכם דומיננטיים כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם.

קשת
הירח המלא (בשבת-ראשון) עשוי להבליט את יכולתכם להפתיע במחשבה ייחודית ומקורית. אתם מהירי תפיסה ולומדים מכל חוויה ומכל התנסות, והדבר אכן ייטיב בעיקר עם אלה היוזמים פגישות והתקרבות. חברויות שנוצרות בתקופה זו יקדמו את האינטרסים שלכם.

גדי
הירח המלא בשבת-ראשון בבית הכספים שלכם עשוי להעיד כי אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם כשהדבר מלווה במועקה ובשאלות קיום בסיסיות. בהשפעת הכוכבים רגשותיכם דומיננטיים כרגע – מצב העשוי להשפיע על המתרחש בחייכם. נצלו זאת לקידום.

דלי
הירח המלא במזלכם (בשבת-ראשון) מביא עמו סוג מיוחד של תקשורת. עם זאת, מומלץ לשים לב השבוע למסגרות חונקות, דרישות ולחצים, שמגבירים עימותים. מה שייעשה השבוע בצורה חיובית ותוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר – יביא להישגים.

דגים
הירח המלא (בשבת-ראשון) עשוי להעיד כי רגישותכם הבריאותית תגבר, וכן של האנשים שיהיו איתכם במגע. כל דבר קטן עלול לעורר עוינות וחוסר פשרות. בהמשך השבוע אתם מתחזקים בהדרגה. ענייני היצירה והלב עשויים לעלות לפסגות שלא צפיתם אותן.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

חכמת הקבלה: צריך שניים לטנגו

מאז ומתמיד עסקו גדולי המקובלים במשמעות הרוחנית האדירה המאחדת שניים ,גבר ואישה, לאחד שלם בבחינת "והיו לבשר אחד". בגמרא במסכת...

טורים אישיים17 בינואר 2021    3 דקות
2

למה צד ימין שלכם כואב דווקא בתקופת...

שילה ספרה מלר פתאום התחילה יד ימין לכאוב לכם? אולי הברך? או האגן? או הכתף? יותר ויותר תלונות על מכאובים...

טורים אישיים10 בינואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה