טורים אישיים

הורוסקופ 24-30 לינואר

טורים אישיים23 בינואר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ 24-30 לינואר
אינגאימג'

טלה
תקופה טובה להעשרת חיי החברה. גילויי יוזמה מצדכם עשויים לזכות אתכם בתשומת לב. מומלץ לקדם יוזמות עצמאיות ולטפח קשרים מועילים. שימו לב: לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו – תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך.

שור
אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח לאט. היכרות גורלית מסתמנת באופק, ייתכן שתוך כדי נסיעות בארץ או בחו"ל, או במהלך פעילות חברתית. היזהרו במידע סודי, ושימו לב את מי אתם משתפים.

תאומים
זה הזמן לחדש קשרים חשובים. מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות ולתזזיתיות בחייכם. במחצית הראשונה של השבוע אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.

סרטן
השבוע הנוכחי נוטה להיות חסר כיוון וחסר יציבות – לא בדיוק הולם את הביטחון והשייכות החשובים לכם. הימנעו מקונפליקט מתיש, והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש. מפגש מעניין יעורר בכם סקרנות ורצון להעמיק את הקשר. לפנויים – פוטנציאל להיכרות עם מועמדים לזוגיות.

אריה
במהלך השבוע מומלץ להיזהר מפעילות חתרנית, ובמיוחד היו זהירים בענייני כספים והשקעות. לקראת רביעי-חמישי: אתם ניידים והישגיים ומלאי קסם אישי. נסיעות וענייני חו"ל עשויים להיות מודגשים. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.

בתולה
ימי סוף השבוע עשויים להתאפיין בעבודה מאומצת וברגישות בריאותית. האטה בקצב תסייע לכם למנוע מצבי עייפות ושחיקה. מיקום ונוס מול מזלכם במזל דגים: עשוי להשפיע על חיי האהבה והזוגיות, ומאפשר עשייה ברוכה בתחומי היצירה. בהצלחה!

מאזניים
ירח חדש בשישי-שבת עשוי להיטיב עמכם, במיוחד אם תהיו מוקפים בחברה אוהדת ומפרגנת. מיקום מרס עשוי להעיד כי ההוצאות שלכם עלולות להיות גדולות. הבחינו בין עיקר לטפל, וודאו כי השקעה היא למטרה מסוימת ומוגדרת, וההישגים הם פועל יוצא של ההשקעה.

עקרב
האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימי סוף השבוע, אך אתם מתחזקים לקראת הימים הבאים. מרס כוכבכם מצפה מכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. לכן חשוב שהחשיבה שלכם השבוע תהיה מסודרת יותר, שיטתית, אחראית, מדויקת ומאורגנת.

קשת
בראשון-שני: הגיע הזמן להשתחרר מההתלבטויות שהכבידו בזמן זה או אחר על חייכם. שימו לב: רגשותיכם בסימן של סחרור ואופוריה, ולכן יש גם צד אחר למשוואה. עדיף להאמין בקשר ישן וטוב מאשר להיכנע לפיתויים לטובת הרפתקה רומנטית סוערת וייתכן שחשאית.

גדי
אתם זקוקים למנוחה ולשקט, אך ייתכן שהתחייבתם למשימה שתקשה עליכם לנוח. כוכבכם סטורן מסמל את ההכרח להביט למציאות בעיניים, לחיים שמתנהלים כמות שהם – אפורים, קרירים, ועם הגשת חשבון על כל מעשה. התקופה עשויה להתאים לרומנטיקה ולחיזורים.

דלי
מקוריותו של הדלי וסלידתו מהשגרתי מובילות אותו למחוזות אחרים, לרעיונות שאין לאף אחד אחר ולייחודיות המתבטאת בהיותו מרוכז בעצמו גם כאשר הוא מוקף באנשים. אתם שואפים לפעילות לקראת החדש, מגבירים עצמאות ומפסיקים עם מה שאבד עליו הכלח.

דגים
מיקום כוכבים משמעותיים בבית החברתי שלכם מביא את הצורך בריגושים ובדרמות. מנגד, הבית החברתי שלכם מעצים את הכישרון האמנותי באופן מוחצן ותיאטרלי. זה מצב נפלא ליצירתיים שביניכם, שמעצימים חווייתיות ורגישות ובורחים מהמציאות דרך אמנותם.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה