טורים אישיים

הורוסקופ: 23-17 בינואר

טורים אישיים18 בינואר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ: 23-17 בינואר
אינגאימג'

 

טלה
מיקום השמש במזל דלי – החל מיום שלישי ועד 19 בפברואר – מצביע על כך שהגיע הזמן לפעול לקראת החדש, לתגבר את העצמאות ולהפסיק עם מה שאבד עליו הכלח. היו פתוחים יותר לאפשרויות חדשות, והיו נגישים תקשורתית וחברתית.

שור
ענייני קריירה ומעמד עשויים להעסיק אתכם במהלך החודש הקרוב. אלה עשויים להיות מלווים בשיחות טרנסאטלנטיות ובנסיעות. אחרים עשויים להיות מרוכזים בענייני לימודים והשתלמויות. מיקום כוכב ונוס עשוי להפנות את תשומת הלב שלכם לענייני רגשות וחברה.

תאומים
החודש הקרוב מצריך העזה, התעקשות ולקיחת יוזמה. מגעים עם חו"ל יחדירו בכם תקוות חדשות. חשוב שתדגישו עכשיו יצירתיות ודרך חשיבה מיוחדת כדי להתקדם ולהתחזק. לשם כך יש להשקיע ולגלות אחריות ורצינות בכל מה שאתם שואפים שיהיה חזק ויציב.

סרטן
ענייני זוגיות ושותפויות יעסיקו אתכם בחודש הקרוב. מומלץ להיות נגישים תקשורתית, חברתית ורגשית. יש בכם כמיהה וגעגוע למשהו שחסר. ההתלהבות בחידוש היא הדלק שלכם. מומלץ להמציא וליצור. אתם מצויים בתנופה חסרת תקדים, אך שמרו על רגישות.

אריה
החודש הקרוב ידגיש ענייני זוגיות, משפחה, עבודה ושותפויות. קסם אישי וכריזמה יש לכם בשפע, וזאת תרגישו היטב לקראת החודש הבא. ארגנו בילוי משחרר עם אנשים שכיף להיות איתם, והפעילו את הקסמים שלכם כמו שרק אתם יודעים. פעלו בהתאם למגבלות הקיימות.

בתולה
תחילת השבוע עשויה להדגיש ענייני בית ומשפחה. כוחות מחודשים עשויים להתעורר לקראת החצי השני של השבוע. למרות אי-הנוחות שעלולה להצטבר, כדאי שתנהגו בדיפלומטיות ותימנעו מעימותים. אתם עשויים להיות תחת לחץ, ותחושו צורך להוכיח את ערככם.

מאזניים
המערכת הכוכבית עשויה להעיד כי מומלץ לקדם יעדים מהסוג שיבליט יכולת אלתור, תעוזה ותושייה. הזדמנות להרחיב אופקים וקשרים חובקי עולם. זה הזמן לשנות שגרה ואווירה. היו נגישים תקשורתית וחברתית, אך סגלו זהירות וטקט במגעיכם עם הזולת.

עקרב
אצל חלקכם קיים אפקט מצטבר של דחיפות להשיג דברים ללא דיחוי. אתם עשויים להיתקל בתחושות קיצוניות, בעוצמה וביכולת התחדשות בתנאי לחץ. התשוקה לעוצמה הופכת להיות משמעותית, אבל השבוע היזהרו בנוגע להחלטות אשר יכולות להיחשב פזיזות.

קשת
ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיקכם ולהשפיע על התנהלותכם. הרוח היצירתית שלכם והרצון להתנסות בדברים חדשים יבלטו עכשיו. מומלץ לקדם בחן יעדים מקצועיים, אך גם לסגל מודעות לכך שמריבות קטנוניות עלולות לערער את סדר היום שלכם.

גדי
רובכם עשויים להימצא בתקופה תובענית. מומלץ להיות זהירים ולא למהר לתת אמון במי שאתם לא מכירים היטב. זו לא תקופה לדאגה. נסו לקחת הכל יותר בקלות, ועם זאת – אל תאבדו את הריכוז שלכם אפילו לרגע. השתדלו לגלות סבלנות, ולהיות קשובים ורגישים לאנשים סביבכם.

דלי
יש לכם ימים שבהם אתם חשים חולשה וחוסר אנרגיה, אבל אין כל מקום לדאגה. אלרגיות ותופעות לוואי הנובעות ממתח נפשי ומשחיקה עלולות להופיע אצל מי שנוטים לכך. עם זאת, מיקום השמש במזלכם מיום שלישי ואילך עשוי לשפר את מצבכם פלאים ולחזק אתכם.

דגים
השבוע עשוי להשפיע על האנרגיות שלכם. הרשו לעצמכם להירגע, לנוח, להתחזק ולקחת פסק זמן ממחויבויות. השבוע תיבחן מידת יכולתכם לשרוד בתנאים מורכבים – מצב שעשוי לסחוף לעומס המקנה לכם תחושת חנק. מ-20 בפברואר ואילך מצבכם צפוי להשתפר.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

עקשן כמו פרד!

  מגיל צעיר ניתן לזהות את הילדים שעומדים על שלהם ומתעקשים לקבל את מה שהם רוצים. עקשנות מופיעה בשלבים שונים...

טורים אישיים25 בפברואר 2020    4 דקות
0

מטרה ניידת

  מאז ומתמיד גברים גילו בה עניין. אפילו היום, כשדניאלה עברה זה מכבר את גיל שבעים. לא כמו פעם, אבל...

טורים אישיים25 בפברואר 2020    6 דקות

כתיבת תגובה