טורים אישיים

הורוסקופ: 10 – 16 בינואר

טורים אישיים12 בינואר 2020    3 דקות
0
הורוסקופ: 10 – 16 בינואר

 

טלה
ענייני בית ומשפחה עשויים להעסיק אתכם. יצר התחרותיות שלכם יגבר. ייתכן שיבקשו מכם לקחת חלק ברעיון בו תידרשו לגלות מחויבות ונכונות להשקיע. לכן חשוב שתגלו יוזמה ומנהיגות. יוזמה שלכם תזכה אתכם בהערכה. מומלץ לשמור על דיסקרטיות.

שור
תיתכן טרנספורמציה בעבודה או במערכת יחסים, צפוי קשר פורה בארץ או בחו"ל. בעלי היוזמה יחוו קשר חושני ואינטנסיבי ביותר, עם אפשרות לסחוף את בני הזוג אל מעבר לגבולות ולמגבלות היומיום האפרורי. מישהו עלול להתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת.

תאומים
מיקום הירח במזל אריה בשבת ותחילת ימי השבוע עשוי לקדם ענייני נסיעות, תקשורת וחברה. שימו לב: דברים רבים נעשים ונאמרים מאחורי הקלעים, ואתם מרגישים שמסתירים מכם משהו. מישהו משדר לכם מסרים כפולים. זהירות בהתמודדות בענייני כספים והשקעות.

סרטן
השבוע יודגש בית השותפויות והנישואים שלכם, מצב שעשוי להשפיע על חיי הרגש ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. השינוי שישפיע עליכם הוא חיפוש הדרך לגיבוש שיתופי פעולה, על בסיס מה שכבר הוכיח את עצמו בעבר. עם זאת, גלו רצינות, מודעות וערנות.

אריה
בימים אלה מתעורר בכם הצורך להגשים שאיפות בתחום המקצועי ובקשר למעמדכם בו. חשוב להיות שקולים ומעשיים ולבדוק כל מידע בזהירות ובאחריות, במיוחד אלה שחשים את החתרנות סביבם. גם אם אחרים אינם מקפידים על אתיקה, כדאי שתשמרו על עקרונותיכם.

בתולה
לכאורה תכניותיכם ברורות, אך למעשה דברים רבים מעורפלים. כדאי להיזהר ולא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב. נטייתכם לשמירת מרחק והסתרת הרגשות, תוכיח את עצמה. הפן החברתי תופס תאוצה. התייחסו אליו בפרופורציות הנכונות והימנעו מאשליות.

מאזניים
היצירתיים שביניכם עוברים ימים לא שגרתיים, המהווים אתגר לאינטליגנציה יש רמזים לאהבה אידיאליסטית. השפעת כוכב הכיסופים והחלומות נפטון עליכם היא דומיננטית, מה שמדגיש את המשיכה לקסם, להתמכרות, לתלות, אך גם לחוסר חיבור למציאות.

עקרב
ענייני יצירה או חיי הרגש שלכם מקבלים שדרוג, יש למה לצפות. האינטראקציה בין הכוכבים מסייעת לאנשים להיפתח, לגלות חום, נדיבות ואהבה. אלה מהווים מתכון חשוב להצלחה. חשוב לגשת לפתרון בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא דרך מאבקים ושיקולי יוקרה.

קשת
אתם במצב רוח הרפתקני, אך שימו לב: הוא עלול לטשטש גבולות. הצד החברתי והתקשורתי כאחד מאיר אתכם ומבליט את הצדדים האיכותיים באישיותכם, המלווים בברק של קסם אישי. דברים מתרחשים בקצב מהיר, זה הזמן להיות ספונטניים, אבל גם ריאליים.

גדי
השבוע נוצרת קונסטלציה שהיא מתכון למזל טוב ולחסד שייעשה עמכם. כוכב יופיטר, שקשור לשפע והתפתחות אישית, ייצור תנאים טובים במיוחד למי שעדיין לא חש בשינוי. יש אפשרות לשיתוף פעולה, לפתיחת דלתות ולנקודות חיוביות שכדאי לנצל אותן ולפעול מתוכן.

דלי
אפשר ורצוי לצאת השבוע מתכונת הרציונליות הטבועה באופייכם. זהו שבוע לקידום ענייני אמנות ויצירה. דרכי הפעולה משלבים בתוכן דמיון, מציאות וחלומות בהקיץ. מצד שני, כדי למצוא שלווה ושקט שאינם קיימים במציאות, היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

דגים
בני המזל שביניכם עומדים בפתחה של תקופה מאתגרת. אתם כבר מצפים בקוצר רוח לפריצה המיוחלת ותופשים יוזמות במבצעים חדשים, או מרעננים את הקיימים. מיקום כוכב מרס עשוי לגרור קונפליקט. אי-הסכמות וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות: חוגים, מי צריך את זה בכלל?

המשק חוזר לחיים שהיו טרם קורונה. אט-אט נפתחו המסעדות, חזרו ההופעות, בוטלו הקפסולות, והנה - גם החוגים חוזרים לחיינו. בשבועות...

טורים אישיים30 במאי 2021    3 דקות
0

הורות | פסקול ביקורתי

נטע בת ה-12 משתפת: "להורים שלי יש כל הזמן מה להעיר לי. איך אני מתלבשת, מה אני אוכלת, מה דעתם...

טורים אישיים28 באפריל 2021    3 דקות

כתיבת תגובה