טורים אישיים

תחזית לשנת 2020

טורים אישיים5 בינואר 2020    3 דקות
0
תחזית לשנת 2020

טלה
כוכב ההפתעות והשינויים אורנוס יימצא השנה בבית הכספים שלכם, מה שעשוי לגרום לשינויים לא צפויים – גלו ערנות. יהיה בכם את הדחף והצורך לחפש כיוונים חדשים ולהתחדש, אך עם הרגל על הברקס. תהיו ייחודיים, אך עם זהירות ומבט קדימה. הימנעו מקיצוניות.

שור
אתם נכנסים לשנה מעורבת. מצד אחד, מתחים ואי-יציבות, אך מצד שני, יש לכם אפשרות לבנות את עצמכם, במיוחד אם תגלו התמדה ויציבות. תוכלו לשפר את המישור המקצועי, לזכות בקידום או בתפקיד נחשק, אך עליכם לעבוד קשה ולתכנן נכון את המהלכים.

תאומים
בשנה החולפת חשתם אי-יציבות כספית. כבר מהשליש האחרון של החודש תוכלו להסתכל על החיים אחרת. ייתכן שתיסעו לחו”ל או תתחילו ללמוד. בלימודים צפויה הצלחה. מומלץ להיפתח לרעיונות חדשים ולנצל עד תום הזדמנויות. היו רציניים ותכננו קדימה.

סרטן
עניינים פיננסיים יעסיקו אתכם בחלק מהשנה. תחושו שהמשפחה ובעיותיה באחריותכם. חשוב לשים לב למצבי הרוח של בני הזוג, שעלולים לגרור דאגה. ייתכן שתגלו דברים לא קלים, ותצטרכו להתמודד. תחושת חופש שתתלווה לקשר חדש תיהפך לרצון ליצור מסגרת.

אריה
השנה הקרובה תעמיד אתכם במבחנים. אולי הורים יזדקקו לכם, מה שעלול לגרור הוצאות כספיות ולשנות את סדר יומכם. אל תילחמו על עניינים עקרוניים, גם אם אתם צודקים – אתם עלולים לצאת מתוסכלים. אורנוס בקריירה שלכם מעיד על כישרון שעשוי לקדם אתכם.

בתולה
אלה מכם שלא מתמודדים עם ענייני משפחה יוכלו להגיע ליעדים מרשימים. צפויות התמודדויות מקצועיות, אך תוכלו להגשים את שאיפותיכם ואף לזכות בהישגים. כדי להצליח עליכם להתגבר על מטענים מן העבר. בזכות התמדה ועבודה קשה תזכו בהערכה רבה.

מאזניים
לאחר שהות סטורן בבית המשפחה שלכם, תוכלו סוף כל סוף לנשום לרווחה. צפויות התמודדויות לא קלות, אך תוכלו להגשים את שאיפותיכם המקצועיות ולהגיע להישגים. זכרו, לא קל להגיע למקום שאליו אתם מכוונים, אך השנה יש סיכוי טוב לכך. בזכות עבודה קשה.

עקרב
במהלך השנה יוכלו רבים מכם להגיע להישגים בתחומים העומדים כרגע במרכז חייכם. השנה חשוב לכם להגשים את המטרות שהצבתם לעצמכם, וסביבן יתנהלו חייכם. מבחינה זו, השנה תהיה טובה עבורכם. שמירה על סודיות בתחומים מרכזיים תיטיב אתכם.

קשת
ענייני כספים העסיקו אתכם בחלקים מהשנה האחרונה. רבים גילו ערנות בנוגע לכספים והשקעות הדורשות התחייבות והסתכנות מצדכם. השנה חשוב להתמקד בעובדות ובעשייה. יופיטר ייכנס למזל דלי לקראת 20 בדצמבר 20, מצב שעשוי לקדם ענייני תקשורת ונסיעות.

ג ד י
אתם נכנסים לשנה שבה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם. כבר ב-2019 נכנס פלוטו למזלכם, והשפעתו משמעותית. השנה תצטרכו לעבוד קשה מתמיד, שכן מיקומו עשוי להעיד על רצף התמודדויות שבהן יש לכם סיכוי טוב להגיע לתוצאה המיוחלת.

דלי
תקופה מחייבת ואחראית. הישגיות ומעשיות הן המפתח. תעסקו בפרויקט משמעותי שהצלחתו יחזק את מעמדכם. הזדמנות מקצועית או מיזם יצברו תאוצה. הקסם האישי שלכם יעמיד אתכם במרכז. הגבולות האינטימיים יתרחבו אם תשמרו החודש על פתיחות.

דגים
השנה האחרונה סייעה לכם להתקדם. שנת ההזדמנויות הטובות עוד לא הסתיימה, ומצפות לכם תקופות שבהן תוכלו לשפר הישגים. אלה שעוד לא הגשימו מטרות יוכלו להשיגם. גם אם לא תזכו באופן מיידי, השקעתכם תוערך. תיאלצו ללמוד להשלים פערים מקצועיים.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורות | אינטימיות ליד הילדים

שירי וזיו הם הורים לשלושה ילדים צעירים בגיל בית הספר היסודי. הם מגיעים בשעות אחר הצהריים המאוחרות לביתם ומוצאים עצמם...

טורים אישיים28 ביוני 2022    2 דקות
0

הורוסקופ | תחזית שבועית למזלות – 1-7.7.22

מאת: סיגל גליה אליהו   טלה מרס בטלה עד יום רביעי וישפיע על ילידי סוף המזל בהענקת אנרגיית עשייה ויוזמות. נצלו...

טורים אישיים28 ביוני 2022    3 דקות

כתיבת תגובה