טורים אישיים

הורוסקופ: 27 בדצמבר – 2 בינואר 2020

טורים אישיים29 בדצמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ: 27 בדצמבר – 2 בינואר 2020

טלה
גלו ערנות לנטייה לקוצר רוח ולמעורבות רגשית גבוהה. כוכב מרס, השולט במזלכם, עדיין נמצא במזל עקרב, הפחות נוח לכם, ושם ישהה עד תחילת חודש ינואר 2020. היו זהירים בענייני תקשורת, כספים והשקעות.

שור
יש לכם אופי יציב ועקבי, וזה הזמן לקדם דברים, אבל עם ערנות ומודעות. זה הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה כדי לא להתאכזב בהמשך. עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ. מישהו במקום העבודה עלול לנהוג בצורה שתכעיס אתכם.

תאומים
היחסים עם הסביבה הם הנקודה הרגישה, תיעזרו ביכולת השליטה שלכם, כי עכשיו מתגברת הנטייה למהר ולהאשים את מי שכלל לא קשור לעניין. העיתוי הנכון יוכל להזניק אתכם קדימה, בעוד שעיתוי לא מתאים עלול לעכב. חשוב לשמור על שליטה.

סרטן
שמרו על ערנות וגלו שליטה במתרחש. למרות חוסר הנוחות, כדאי לנסות להיות סבלניים ולהמתין להזדמנות שתאפשר לכם להתקדם. בחנו את התכניות שלכם לפני יציאה לבילויים. עד 20 בינואר גלו ערנות וסבלנות ביחסיכם עם הסביבה.

אריה
לקראת המשך השבוע קיימת נטייה לעייפות החומר. תקופת מזל גדי עשויה להדגיש ענייני עבודה ובריאות. שמרו על פרופיל נמוך. אתם נתונים במועקה ועייפות אנרגטית. אתם כועסים, וחסרה לכם היציבות שאתם כל כך מייחלים לה. מצבכם עומד להשתפר בקרוב.

בתולה
יש להפעיל במהלך השבוע מתינות ושיקול דעת ולהימנע מסיכונים. דגש על ענייני יצירה ורגשות. השבוע יש להיות דרוכים, ולשמור על שגרה רגילה. כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה, תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון – ובאלה אתם דווקא טובים.

מאזניים

זה לא הזמן האידיאלי לקבלת החלטות שישפיעו על עתידכם. השבוע נדרשות מכם ערנות, השקעת מחשבה ואופטימיות זהירה. אל תהיו שאננים ואל תרשו לעצמכם לקחת סיכונים, לפעול או לתקשר בספונטניות ולספק יותר מדי אינפורמציה.

עקרב
לרבכם יש דחף לבלוע את העולם בדרך להגשמה, ואלה שזקוקים לגירוי חווייתי אכן מנצלים את האנרגיה הזאת עד תומה. היזהרו מנטייה לכעסים בלתי נשלטים, והיו זהירים בהוצאות שלכם. ייתכן שיציעו לכם פרויקט מסוים ושתצטרכו לבחון את כדאיותו.

קשת
אתם עדיין עייפים ותשושים ופועלים מעבר לכוחותיכם. מצב רוח פילוסופי עשוי לנחות עליכם. הבעיה היא שמחשבות שנראות לפעמים כהברקה או כתגלית עלולות גם להטעות בדרך כלשהי. מומלץ שתמתינו עד 20 בינואר לפני שאתם מצהירים על רצונכם.

גדי
בסוף השבוע מומלץ להיענות להזמנה חברתית. יש לנקוט זהירות ומודעות – שמרו על אנרגיה מבוקרת עד לתחילת חודש ינואר. שמרו על דיסקרטיות. אתם נוטים לאבד ביתר קלות את סבלנותכם, ואנשים שתליתם בהם תקוות עשויים לאכזב אתכם. שמרו על פרופיל נמוך.

דלי
לקראת 21 בינואר ואילך אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם. שמרו על ערנות. מעכשיו תהיה הזדמנות לתקן יחסים שסבלו מאי-הבנות, מחוסר יציבות או מהיעלבויות. הפגינו יכולת אלתור ותושייה, דאגו לאינטראקציה חברתית בריאה.

דגים
אתם זקוקים לגירוי וחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, ואת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. ברבים מכם יש פתיחות אמיתית ונכונות ללמוד, להתנסות ולהתחדש.
גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה על חייכם ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה