טורים אישיים

הורוסקופ 26-20 בדצמבר

טורים אישיים22 בדצמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ 26-20 בדצמבר

טלה
בשישי-שבת מומלץ להיות מוקפים באלה שאיתם אתם מרגישים בנוח. הרגשתכם עשויה להשתנות לקראת יום שני, עם המעבר למזל גדי – שם תשהה השמש עד 20 בינואר, ויודגשו יותר ענייני קריירה ומעמד. גלו פתיחות ויוזמה לכוון את עצמכם ליעד הרצוי.

שור
מעברה של השמש למזל גדי לקראת יום שני (עד 20 בינואר) יחולל בהדרגה שינוי בזרימת האנרגיה. שמרו על אנרגיה מבוקרת. יכול להיות שאתם טועים ועוסקים בוויכוחי סרק על נושאים המטרידים את מנוחתכם, וכדאי להיות זהירים ומודעים. הפעילו בגרות ומודעות.

תאומים
אי אפשר להתעלם מאי-השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. לכן צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים קרובים. יש לשער כי ייתכנו תקשורת ונסיעות הקשורות לענייני חו"ל. רעננו יחסיכם שם.

סרטן
בימים אלה אתם מחפשים איזון פנימי ושקט נפשי. ייתכן כי מישהו מעוניין להוציא אתכם משלוותכם, או לערער את מעמדכם. היזהרו ממי שיש לכם יחסים טעונים איתם. אתם או בני הזוג עוברים שינוי, והנסיבות מכתיבות התייחסות שונה מהרגיל לתכניות שתכננתם.

אריה
אתם עומדים לפני חודש תובעני, ומומלץ לשמור על איזון בריאותכם ולהתמקד בענייני תזונה ובריאות. מבחינה אנרגטית, ומאוחר יותר נפשית פיזית – הכוחות שלכם לא במיטבם, והרגשה זו עלולה ללוות אתכם עד אמצע חודש ינואר לערך. הסבלנות תשתלם לכם בסופו של דבר.

בתולה
דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. יחסים מכל סוג שהוא מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע. נפטון מול מזלכם: לכן כדאי להתפכח ולהישיר מבט אמיץ אל המציאות.

מאזניים
הלך רוח מוזר וחוסר שקט תוקפים אתכם בימים אלה. אתם חולמניים ומתקשים לפרש נכון את המתרחש. זהו זמן שבו אנשים מנסים לנצל את חוסר ערנותכם לטובתם. ייתכן שאתם נקלעים למצבים של אי-נעימות בעניינים הדורשים התייחסות רציונלית.

עקרב
אתם נכנסים לחודש שעשוי להתמקד בענייני תקשורת ונסיעות. ייתכן שכרגע דברים לא זורמים לכם, ויש נסיגות בדברים שהייתם רוצים שיתקדמו בקצב מהיר יותר. הצמידות של הכוכבים שמש ויופיטר בבית הנסיעות והתקשורת שלכם עשוי להיטיב עמכם.

קשת
ענייני כספים והשקעות עשויים להטריד או להעסיק אתכם במהלך החודש הקרוב. תקופה של לקיחת אתגרים עתידיים. מצבכם ישתנה באמצעות שינוי בגישה, ומי שישכיל לפעול נכון יכין את עצמו לתנופה פיננסית עתידית, למרות כל ההוצאות הנלוות לכך.

גדי
הצמידות של הכוכבים רבי-ההשפעה שמש ויופיטר במזלכם עשויה להיטיב עם רבים מכם, ולהדגיש לחלק מכם ענייני חו"ל ונסיעות. החל מ-23 בדצמבר עד 20 בינואר אתם עומדים להיכנס לחודש מגוון ומלא באפשרויות – בהצלחה.

דלי
אתם צריכים להתמודד עם אחריות רבה, וחשוב שתמצאו זמן גם למנוחה ולהתרגעות. מצב הרוח שלכם נוטה לתנודות פתאומיות, וחשוב להבין זאת ולהניח לכם בשעת הצורך. הכוכב מרס בבית הקריירה שלכם עשוי להפוך לתוקפני יותר. שמרו על קור רוח.

דגים
אתם עסוקים בפרויקטים משמעותיים לחיזוק הביטחון העצמי שלכם. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם. נפטון במזלכם תורם לענייני יצירה, אך מבלבל בעניינים שדורשים מכם להיות מעשיים, בשל הנטייה לקחת כל דבר באופן אישי.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה