טורים אישיים

הורוסקופ 19-13 בדצמבר

טורים אישיים15 בדצמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ 19-13 בדצמבר

טלה
אתם זקוקים לתנועה מתמדת, ורוצים לפגוש אנשים ולחקור מקומות חדשים. חלקכם עסוקים בענייני מעמד וקריירה. זה הזמן לארגן את סדר העדיפויות המקצועי והעסקי שלכם. מגעים שלא צפיתם אותם, אולי עם חו"ל, יביאו להזדמנות ייחודית – יש למה לצפות.

שור
מצב מיוחד של כוכבים יאפשר צמיחה והתפתחות. זה הזמן של סיום סוגיות שאינן מתאימות לכם, כדי לפנות את הדרך למשהו שיעניק לכם הישגיות והכרה. בני מזל שור הם יצריים, רגשיים ומיניים, אך כדאי שתרסנו את הנטייה שלכם למתחים.

תאומים
השבוע ישפיע לטובה על המצב ועל הלך הרוח, אז כדאי שתקרינו את הקסם האוורירי שלכם ותרבו לשהות בחוץ ולהיפגש עם החבר'ה. דברים שהיו אצורים בכם יוצאים החוצה, וכושר הביטוי שלכם מאפשר לעשות זאת בצורה מרשימה. גילוי יוזמה מצדכם עשוי להיות משמעותי.

סרטן
אתם נוטים לאי-שקט אנרגטי ועשויים לתקוף מתוך מצב של פגיעות. תתקשו לעמוד במשימות שתובעות מאמץ, ולכן נסו להפחית מהעומס. מפגש חברתי מאתגר מזמן לכם אפשרות להתאוורר ולהיטען באנרגיות. ניסיון העבר מלמד אתכם להיות שקולים ומעשיים.

אריה
זהו הזמן להתרחק מהשגרה וליהנות מימי חסד שבהם אתם במרכז וזוכים לחשיפה מפרגנת. תקופה של יצירתיות והשראה, הרגשות מוחצנים, וזּה הזמן לבטא את עצמכם ולחשוב על יזמות עתידית על ידי רכישת ידע חדש. הימנעו מהנטייה לעימות מקצועי.

בתולה
דגש על ענייני בית ומשפחה. היחסים עם הסביבה דורשים טקט וזהירות. נצלו את החודש הקרוב להאצת מטרות המסמלות היגיון, חשיבה ושכל ישר, אך גם מגעים בעלי אופי הרפתקני. זמן איכות שאתם מבלים עם בני המשפחה יעלה את מפלס השייכות שלכם.

מאזניים
הכוכבים במזל קשת מביאים לשינוי דינמי בולט באווירה. הכוכבים עשויים להעיד על הישגיות ומגעים עם אנשים ייחודיים. פגישות מחודשות עם חברים עשויות להוסיף לחייכם ממד מבורך. אתם אינטראקטיביים ומלאי קסם אישי, ואישיותכם מלבבת ונעימה.

עקרב
לתקופה זו תהיה השפעה על התחום הפיננסי שלכם. השפעת הכוכבים על הרגשות, היצירתיות והעסקים תהיה בולטת ועזה, אך לעתים מוגזמת. התקופה עשויה לספק הכרה ואיכות לאמנים ולשחקנים ולהרעיף מלוא החופן חושניות וכריזמה בתחום העשייה.

קשת
השפעת הכוכבים תספק לכם את האנרגיה הדרושה לפעילותכם על ידי יצירת שיא של אנרגיה ומודעות. תוכלו לפעול במעשים וביוזמות חיוביות. יש אפשרות לתכנן, ליזום ולהתחיל בפרויקטים חדשים. התחדשות תקשורתית תוסיף ערנות והערכה מבורכות.

גדי
סוף השבוע מתאים לפגישות עם המשפחה. במהלך השבוע תוכלו בעזרת כושר שכנוע וקסם אישי להשיג דברים אצל אנשים החשובים כרגע לבניית מעמדכם. הרבה תלוי ביוזמה ובפתיחות שלכם, ותהיה לכם אפשרות לבנות לעצמכם בסיס טוב כדי ליצור שם ומעמד.

דלי
השמש בבית החברתי שלכם, בית המאוויים הכמוסים יותר, בולטת עכשיו וממריצה את הצורך שלכם להרגיש מאוזנים, חופשיים ומשוחררים. תנופה חברתית עשויה לזמן מגעים ברוכים. מומלץ בחום ליזום דברים.

דגים
השבוע ידגיש ענייני מעמד וקריירה. ישתלם לכם להיות יצירתיים באמצעות חריגה מהשגרה ושינוי הפרספקטיבה. עם זאת, גלו מודעות, וכדי לחסוך אי-הבנות ולחצים נסו למצוא את האיזון הנכון לקשר שבו אתם מעורבים, בדרך שלא תפגע באחר.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה