טורים אישיים

הורוסקופ: 12-6 בדצמבר 2019

טורים אישיים9 בדצמבר 2019    3 דקות
0

מה צופים הכוכבים בשבוע הקרוב

הורוסקופ: 12-6 בדצמבר 2019

טלה
אתם נמצאים בחודש קשת, המתאים לכם באופיו. בשבוע זה תצטרכו להשקיע מאמצים ולעתים להיכנס למאבקים לא קלים. תרגישו שמוטלת עליכם אחריות רבה, שהציפיות מכם גבוהות, ושאין לכם ברירה אלא להמשיך או לחדול.

שור
יש ביניכם מי שמעורבים בפרויקט המחייב עיסוק רב מהרגיל. מאידך, נהגו באיפוק ושקלו את החלטותיכם, שמא תיסחפו להגיב בקיצוניות. זה הזמן לבטא את יכולתכם למצוא את שביל הזהב – התרחקו ממתח ושהו במקומות אסתטיים והרמוניים.

תאומים
מומלץ לבלות עם אנשים מפרגנים ופתוחים, התרחקו מלחוצים. הבודדים שביניכם עלולים להיות במצבי רוח טעונים. זמן איכות עם בני משפחה וחברים עשוי לסייע להרגשתכם. ייתכנו דאגות ומתחים שישפיעו על סביבתכם. קבעו סדר יום מאורגן.

סרטן
זמן להשקיע בחיי חברה, בחופשות, בבילויים ובזמן של פעילות איכותית הקשורה לדור הצעיר במשפחה. תקופה זו עשויה לסמל את הנתינה, החסד וההתרחבות, בייחוד כשאתם מוקפים בבני משפחה אוהבים ותומכים. גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ולהפגין מנהיגות.

אריה
סופ"ש יעבור על רובכם בנעימים, בחברה שאתם נהנים ממנה. אתם זקוקים לאוויר הפתוח ולאנשים סביבכם. צעירים, ילדים ובילויים יביאו איתם משב רוח מרענן. ייתכנו מגעים מתוחים עם אחד האנשים סביבכם. הקיפו את עצמכם בחברה מפרגנת.

בתולה
אתם עשויים להיכנס לכמה שבועות של התנסות מבורכת והליכה ממוקדת. תהיו עסוקים בקידום פרויקטים בעלי עוצמה שעשויים בהחלט לשדרג את מצבכם. דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. זהירות מחיכוכים עם בני משפחה.

מאזניים
הימנעו מעימות כוחני עם אחד האנשים הסובבים אתכם. עם זאת, המישור החברתי והאווירה ייטיבו עם אלה שישכילו לשמור על רעננות וגיוון. במהלך השבוע השתדלו לא לאבד סבלנות כלפי אדם תובעני מדי, גם בתחושה של עומם. ימי החג ילוו במצב רוח טוב.

עקרב
אתם עשויים לקדם פרויקט חשוב, שבו תידרשו לגלות מחויבות והשקעה. חשוב שתגלו יוזמה ומנהיגות. גלו ערנות לחנפנות של אלה שמולכם. מישהו משדר מסרים מבלבלים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים. ענייני הלב והסקס יהיו מודגשים.

קשת
תקופת קשת עשויה לחזק אתכם. האופטימיות והאנרגיות הטובות חוזרות. עם זאת, שימו לב לנעשה סביבכם. שימרו על דיסקרטיות. אל תמהרו לבטוח באנשים שמעמידים פני ידידים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצב שבו תידרשו להחלטה מהירה.

גדי
התקופה עשויה להיטיב עמכם, ותמצאו סיבות טובות ליהנות באירועים משפחתיים. שמרו על דיסקרטיות. סגלו זהירות בדרכים. הפנויים שבכם יוכלו להכיר מועמדים לזוגיות דרך חברים ובאמצעות חיי חברה ערים. חשוב לסגל גמישות ופתיחות ולהקדיש זמן ומקום לרחשי הלב.

דלי
הלך הרוח ישתפר, תקרינו את הקסם שלכם, ותרבו לשהות בחוץ ולהיפגש עם החבר'ה. המישור החברתי ייטיב עמכם. האווירה מפרגנת ופחות שיפוטית, שמרו על רעננות וגיוון. היו דרוכים וערניים. ענייני כספים ידרשו מודעות, וחשוב להיות מחושבים ולהפגין תושייה.

דגים
אתם נראים טוב ומנצלים את הקסם האישי שלכם ליצירת קשרים טובים ואיכותיים. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בולט עכשיו יותר מתמיד. השבועות הבאים עשויים להדגיש ענייני קריירה. זה הזמן לקחת אחריות על חייכם. סגלו סובלנות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה