טורים אישיים

דייט ראשון (חלק ב’)

טורים אישיים27 בנובמבר 2019    2 דקות
0

בהמשך למדור מהשבוע שעבר, כמה טיפים להקל על הפנויים והפנויות מביניכם החוששים מהדייט הראשון • כך תצאו, תכירו ותיהנו

דייט ראשון (חלק ב’)

העיתוי: בשעה נוחה לשניכם, הימנעו מלהגביל מראש ולומר "יש לי רק שעה אחת להיפגש", ובטח לא להיפגש כבדרך אגב – אחרי העבודה, לפני שמגיעים הביתה, או אחרי חוג שבו התאמצתם פיזית ואתם עדיין עם בגדי ספורט מיוזעים. זה משדר חוסר רצינות ומריח לא טוב.
מה לובשים לדייט ראשון: לדייט צריך להגיע נקיים וריחניים מהבית, עם לבוש הולם. הצד השני יעריך את ההשקעה, מאחר שיש כאן הצהרת כוונות, רצינות וכיבוד הדדי. לנשים מומלץ לא להגיע בלבוש חושפני מדי ולא צנוע מדי. הקפידו על לבוש הולם למיקום ולשעה. אם קבעתם בפארק או בחוף הים, נעלי עקב רק יפריעו, ואם קבעתם בשעות אחר הצהריים המוקדמות, לבוש ערב או מחויט מאוד עלול להיות קצת "יותר מדי".
מה מזמינים: בית קפה הוא מקום לשתות קפה, לא מסעדה. אם הוא מזמין כוסית יין ושואל אם גם את רוצה – תעני בכנות. רצוי להגיע שבעים לפגישה, אחרת יש סיכוי טוב שתרגישו לחץ ואי-נוחות, אשר לבטח יעברו לצד השני. אם בכל זאת לא הספקתם לאכול לפני הדייט, שתפו את הצד השני בתחושתכם. הוא בטוח יבין ואפילו יוכל להמליץ לכם מה כדאי להזמין, ואז כבר יש לכם נושא שיחה ראשוני.
על מה לא מדברים בדייט: לא שואלים על אקסים ומערכות יחסים קודמות. לא מבררים מהו השכר שהשני מקבל. נמנעים מענייני פוליטיקה, במיוחד בתקופת בחירות. וגם לא מתעניינים אם יש לה במקרה חברות טובות פנויות כדי להכיר לחברים שלו. לא מזמינים לחתונה של האחיינית שלך יום למחרת, וגם לא לסופ"ש הקרוב. גם להביע רצון להכיר את המשפחה – זו הצהרת כוונות מוקדמת מדי לדייט הראשון.
על מה כן מדברים: חשוב לדבר, אך באותה מידה חשוב להקשיב, תוך כדי מבט ישיר בעיניים. מבט לצדדים מלמד על הסתרה או על חוסר עניין. היו קשובים וענו לעניין. אפשר להרחיב, אבל לא יותר מדי, כי אף אחד לא אוהב "חפירות". גילוי לב מוסיף, אך חשוב לא "להתערטל", מאחר שזה עלול להביך את הצד השני. לא כל אחד יכול להכיל סיפורים אישיים, ואז לא בטוח שתגיע פגישה נוספת.

אבחון גרפולוגי

יוסי (38) מבקש למצוא זוגיות ולהיות יותר מודע לעצמו.
יוסי היקר, כלפי הקרובים והחשובים לך אתה מגלה מסירות, תוך שמירה על תחושת עצמאות. חשובה לך המסגרת גם כדי לחוש שליטה ויציבות, בדרך כלל שינויים גורמים לך למתח, אך כאשר אתה מגיע למסקנה שהשינוי יועיל לך – אתה משתדל להסתגל. חשוב לך לזכות בהערכה ובכבוד.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה