טורים אישיים

הורוסקופ שבועי 22.11-28.11

טורים אישיים24 בנובמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ שבועי 22.11-28.11

טלה
אתם עומדים להרגיש את השפעת כוכב מרס בבית הכספים שלכם עד תחילת חודש ינואר 2020. יוצא מכך שענייני כספים והשקעות דורשים מודעות. כדאי לא להתפתות לעסקה שאינכם בטוחים בטיבה וגם לא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב. הימנעו מאימפולסיביות.

שור
ריכוז כוכבים מול מזלכם עשוי להדגיש ענייני זוגיות ושותפויות. מיקום כוכב מרס מול מזלכם עד תחילת ינואר 2020 עשוי לגרור קונפליקטים וחוסר שקט בזוגיות. מתנו את הביקורת הטעונה שלכם או של אלה מולכם. קשר סקסי ומרגש עשוי להתפתח כעת.

תאומים
מיקום כוכב מרס בבית הבריאות והעבודה שלכם עשוי להשפיע על מערכות היחסים שלכם, במיוחד על אלו הדורשות אינטראקציה מילולית. אנשים לחוצים בעלי פתיל קצר עלולים לקלקל. הכוכב ונוס מול מזלכם עד אמצע השבוע עשוי להגביר את הקסם האישי שלכם.

סרטן
מיקום הכוכב מרס עשוי לעודד ולהדגיש ענייני יצירה ורגשות. בימים אלה עליכם להתחשב במגבלות ולשמור על אחריות. מי שנמצא בתוך קשר עלול להרגיש שבן הזוג חש שהוא כבול ומחויב מדי, זה הזמן לתת לו קצת מרווח נשימה. אם לא יהיה לחץ, הכל יסתדר.

אריה
אהבה: מישור זה דורש זהירות. הכוכב ונוס מחייך אליכם. בהמשך השבוע, עם כניסת ונוס למזל גדי, יודגשו בית הבריאות והעבודה שלכם. יש לכם ראש פתוח, הרבה רעיונות ומזל, ואלה יסייעו לכם לעבור את התקופה הזאת בשלום. גלו זהירות וערנות לנעשה סביבכם.

בתולה
ענייני בית ומשפחה עשויים למקד את תשומת הלב שלכם במהלך השבועות הבאים. דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. הכוכב מרס בבית התקשורת והנסיעות שלכם עד תחילת ינואר 2020 עלול להצית ולהוציא שלדים מהארון.

מאזניים
אתם נכנסים לחודש שבו יש חשיבות גדולה לענייני תקשורת ונסיעות. זכרו כי אתם עלולים להיקלע למצב של אי-נעימות מקצועית, בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית. הקפידו להתחבר לאווירה סימפטית ואוהדת והתרחקו מגורמים מלחיצים.

עקרב
הסתיים זמן הרגשות הקיצוניים והתשוקות הכוחניות. זה הזמן לחפש קשר יציב שמעניק ביטחון. כניסת הכוכב ונוס למזל גדי, שם ישהה עד 20 בדצמבר, עשויה לעודד ולהשפיע על תקשורת ונסיעות. הימנעו מעימותים עקרוניים ומתישים, שמרו על קור רוח.

קשת
לפנויים יש סיכוי לפגוש ולהיסחף. מפגש מקרי עשוי להוביל לתחילתו של סטוץ בלבד, וכדאי לא לבנות עליו. יש ביניכם כאלה המנסים להימלט מהתמודדות עם מציאות מטלטלת, ומביאים להקצנה את הרצון לברוח מאמיתות לא נעימות. מומלץ לשמור על פרופורציות.

גדי
תקופה לא קלה לכם, ואולי אתם אף תעברו מצב של משבר כדי לעמוד בזמנים. אך אין כל מקום לדאגה – בזכות נחישותכם אתם עשויים להצליח. כניסת הכוכב ונוס למזלכם לקראת המחצית השנייה של השבוע עשויה להגדיל את השפעתכם ואת הקסם שלכם.

דלי
הכוכב מרס בבית הקריירה שלכם עד תחילת חודש ינואר 2020, והוא עשוי להשפיע על מישור זה. חשוב לסגל פתיחות מחשבתית למצבים בלתי צפויים. הדרך הקיצונית המובילה לניתוק – היא עוצמתית ומיידית, ועלולה לגרור תוצאות קשות לשני הצדדים. המתינו עם החלטות גורליות.

דגים
אם יש לכם תחושה של פספוס ואי-שביעות רצון, מצבכם עומד להשתפר. שמרו על פרופיל נמוך אך ממוקד. בתוך כחודש פחות או יותר תחזרו לשליטה. יש להימנע מסיכונים ולמעט בביקורת. שימו לב למצב של מסר כפול שעלול להפריע למהלך חלק ותקין ולפגום בו.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה