טורים אישיים

הורוסקופ 21-15 בנובמבר

טורים אישיים17 בנובמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ 21-15 בנובמבר

טלה
בעוד כשבוע אתם נכנסים לתקופת קשת, המומלצת לתקשורת, רגשות, נסיעות ושינוי שגרה מרענן. שימו לב לימים שני-שלישי. רשמו לפניכם כי כוכב מרס, השולט במזלכם, עומד להיכנס למזל עקרב עד תחילת חודש ינואר 2020. זהירות בענייני כספים והשקעות.

שור
לבני מזל שור אופי יציב ועקבי. זה הזמן לקדם דברים, אבל עם ערנות ותוך מודעות. זה הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה, כדי לא להתאכזב. שימו לב: עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ לפתע. מישהו בעבודה עלול לנהוג בצורה שתכעיס אתכם.

תאומים
בימי סוף השבוע ותחילתו מומלץ להיות זהירים בענייני עסקים וכספים. כוכב התקשורת מרקורי, השולט במזלכם, יעצור מנסיגתו לקראת יום רביעי. מרס מצביע על הוצאות עודפות עד תחילת חודש ינואר 2020. סגלו ערנות גם בענייני תקשורת ונסיעות.

סרטן
בימים אלה עומד כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי להפסיק נסיגתו, מצב הדורש מכם זהירות וגילוי שליטה במתרחש. למרות חוסר הנוחות – סגלו סובלנות. לקראת יום רביעי ואילך תוכלו סוף סוף לצאת מהנטייה שלכם להיכנס לריב ולמתח הקשורים לבית ולמשפחה.

אריה
בימי סוף השבוע ותחילתו קיימת נטייה לעייפות החומר. תקופת עקרב ונסיגת מרקורי עד יום רביעי השבוע עשויות להשפיע עליכם נפשית, רגשית ופיזית. אתם נתונים במין מועקה וכובד שעשויים להיות מלווים בחוסר יציבות אנרגטית. משבת ואילך צפוי שיפור.

בתולה
יש לפעול השבוע במתינות ושיקול דעת ולהימנע מסיכונים. כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי, השולט במזלכם, עומד להפסיק נסיגתו השבוע, מצב שהקצין מתחים מחוץ או מבית. כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון, ובכך אתם טובים.

מאזניים
זה לא הזמן האידיאלי לקבלת החלטות שעשויות להשפיע על עתידכם. השבוע נדרשות מכם ערנות, השקעת מחשבה ואופטימיות זהירה בנוגע לכספים ולהשקעות. אל תהיו שאננים ואל תיקחו סיכונים. בעוד ימים אחדים תוכלו להביט על החיים מזווית אופטימית יותר.

עקרב
לרבים מכם יש דחף ושאיפה לבלוע את העולם בדרך להגשמה, ואלה שזקוקים לגירוי חווייתי אכן מנצלים את האנרגיה הזאת עד תומה. הכוכב מרס, העצמאי והאקטיבי, עומד להיכנס למזלכם לקראת רביעי, ושם ישהה עד תחילת ינואר ועשוי להגביר או להקצין מתחים קיימים.

קשת
אתם עדיין נוטים לעייפות ולתשישות ופועלים לעתים מעבר לכוחותיכם. מסיבה זו כדאי שתמתינו עד יום הולדתכם לפני שאתם מצהירים על כוונותיכם ורצונותיכם. בתוך כשבוע תיכנסו לתקופה נוחה יותר. עם זאת, שמרו על סבלנות ואורך רוח.

גדי
בימי סוף השבוע מומלץ לצאת מהשגרה על ידי היענות להזמנה חברתית. אתם עשויים להימצא מוקפים באנשים שחברתם רצויה, מעודדת ומשמחת. זהירות ומודעות: שמרו על אנרגיה מבוקרת, התשישות מצטברת. בנוסף, שמרו על דיסקרטיות.

דלי
חלקכם חשים צורך בחופש ובהשתחררות מכל מה שכובל ומגביל. במהלך השבועות הבאים אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם, שמרו על ערנות. הפגינו יכולת אלתור, דאגו לאינטראקציה חברתית והיו נגישים מבחינה תקשורתית, בניסיון לשחרר אי-שקט טעון.

דגים
אתם זקוקים לגירוי וחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. ברבים מכם יש פתיחות אמיתית ונכונות ללמוד, להתנסות ולהתחדש. גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה על חייכם ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה