טורים אישיים

הורוסקופ 14-8 בנובמבר

טורים אישיים11 בנובמבר 2019    3 דקות
0
הורוסקופ 14-8 בנובמבר

טלה
תקופת מזל עקרב תאופיין במצבי רוח שונים ובשפיפות זמנית. ענייני כספים והשקעות עשויים לאפיין את המחצית הראשונה של השבוע. בהמשך השבוע מצב הרוח עשוי להשתפר. מיקום ונוס במזל קשת עשוי לעודד נסיעות וקשרים תקשורתיים עם חו”ל.

שור
ימי סוף השבוע מומלצים לרגיעה אנרגטית. לקראת צהרי יום ראשון ובשני ושלישי האנרגיות חוזרות אליכם, ותהיה פעילות שעמה תוכלו להתמודד. נסיגת כוכב התקשורת בעקרב, מול מזלכם, עשויה להקצין תקשורת לקויה. טקט וזהירות יהיו לעזר במגעיכם עם הזולת.

תאומים
כוחותיכם מידלדלים, וחלק מההתרחשויות מתירות אתכם באפיסת כוחות. אתם זקוקים להרפיה ולהירגעות. שימו לב במיוחד למחצית הראשונה של השבוע, שבה קיימת נטייה לחולשה ועייפות יתר. גלו דריכות. העבודה תובענית ונדרשת השקעה במשימות מייגעות.

סרטן
ימי תחילת השבוע נוטים להפכפכות ולעייפות. החוכמה כאן תהיה להיות מודעים לבלתי צפוי. הפעילו את הראש והיו יצירתיים. אהבה וסקס: במישור הזוגי כדאי לצאת מהשגרה ולנסות לשמור על רעננות במערכת היחסים.

אריה
לא ברור לכם בדיוק מה מתרחש מאחורי גבכם ואין לכם שליטה עליו. חוסר הוודאות יגרור עצבנות. אתם מצויים בתקופה מאתגרת, המוציאה מכם את האריה התחרותי שחייב להיות ראשון, אך חשוב להיות קשובים למתרחש בחייכם ולגלות גמישות וערנות.

בתולה
הימנעו מאי-הבנה, מריבה או סכסוך. אנשי העסקים שביניכם מתחדשים ויוזמים תכניות שיקבלו ממשות בימים שני-שלישי. הכוכבים מעניקים לכם פיקחות, חדות ויכולת לבטא את עצמכם. קשר שיתפתח ילווה בתחושה של התחדשות, אבל היזהרו מכפייתיות.

מאזניים
ימים אלה עלולים להיות רגישים, והתלהבות מפנה את מקומה לאכזבה. אתם מגלים שההקרבה שלכם היא חד-צדדית, וחשוב להתעלות מעל המציאות העגומה ולהתמזג עם גישה פשרנית. הנטייה לברוח מהמציאות עלולה להיות מגמתית. היו פוריים ויצירתיים.

עקרב
התקופה עשויה להחזיר לכם את האנרגיות, ועכשיו יהיה יותר קל להשלים עם מה שקודם עורר התנגדות או אכזבה. האישיות שלכם תקיפה ונמרצת, אך אתם נוטים לנמהרות, ובשעטה קדימה אתם עלולים להסתכן, לכן חשוב גם להתגמש. גלו אחריות וערנות.

קשת
נימה רצינית לחייכם נכנסת לחייכם בתקופה הקרובה. אתם או מישהו קרוב לא חשים בטוב, ואתם נאלצים להקריב מעצמכם ומזמנכם. במקביל, היזהרו בשבועיים הקרובים ממניפולציות שבהן אנשים מנסים לחתור, להפריע ולסכסך. גלו דיסקרטיות.

גדי
אתם בחודשים מפרים שיפתחו עבור רבים מכם עולמות חדשים ויאפשרו גילויים חדשים לגבי יכולותיכם. הזדמנויות מקצועיות יביאו לאפשרויות חדשות, עם זאת, הכוכב מרס, הממוקם במיקום לא נוח, בבית הקריירה שלכם, עשוי לגרור מתחים ואף לסכן אתכם.

דלי
תקופה זו מעלה על הפרק בעיה מעיקה, שמטרידה את מנוחתכם זה זמן מה. כדאי לשמור על איזון, ובמקביל מומלץ לכם לחשוב על נתיבי בריחה וליצור דפוסי מחשבה אחרים תוך יצירת יחסים הרמוניים עם קולגות. אתם לא רגועים ומשדרים הרגשה זו לזולת.

דגים
התקופה מאפשרת לכם לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה ולא במאבקים ומתוך שיקולי יוקרה. זכרו כי הישגיות ומעשיות, לוחות זמנים ויחס ענייני ומעשי לכל בעיה הם המפתח בדרך ליצירת קידום מקצועי. הימנעו מתגובות קיצוניות והיזהרו בענייני כספים.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה