טורים אישיים

אסטרולוגיה תחזית שבועית: 1.11-7.11

טורים אישיים2 בנובמבר 2019    3 דקות
0

ההורוסקופ: מה צופים הכוכבים לשבוע הקרוב

אסטרולוגיה תחזית שבועית: 1.11-7.11

טלה 

אתם נוטים להפליג לחלומות בהקיץ ופנטזיות מתוך כוונה לטלטל מציאות עגומה. השתדלו להתחבר לקרקע. לקראת המחצית השנייה של השבוע: סף הבריאות או הרגישות שלכם גבוה ודברים רבים מתסכלים אתכם. הימנעו מקפריזיות.

 

שור

תחום מסוים בחייכם במגמה של גדילה והתרחבות. עם זאת, לא מספיק לחכות שהדברים יקרו מעצמם, חשוב שתהיו מעורים במתרחש. נסיגת כוכב התקשרת מרקורי מול מזלכם עשויה להעיד על מתיחות גוברת מבית או בעבודה. הימנעו מיחסים אובססיביים.

 

תאומים

מיקום השמש במזל עקרב עד 22 בנובמבר מסמל עבורכם תקופה לא קלה. אתם לא במלוא כוחותיהם, ומצבי רוח הפכפכים מקשים עליכם. כדי לא להרוס קשרים ויחסים הפגינו חוזק והיצמדו לשגרה. אל תזלזלו בתזונה נבונה והקפידו על פעילות מאוזנת.

 

סרטן

כוחותיכם שבים ובריאותכם משתפרת. הקסם האישי שלכם בשיאו. גם אם לא נמצאו פתרונות, בהמשך החודש תוכלו להתמודד עם סוגיות מטרידות. קשר סקסי ומרגש עשוי להתרחש, ולאן יתפתח – נדע רק לקראת השבוע הבא. הימנעו מוויכוחים ומתנו את הביקורת.

 

אריה

זו תקופה סוערת שבה אין לכם רגע דל. האתגר מחדד את אופייכם התחרותי, אך חשוב להיות קשוב גם לשיבושים בהתאם למתרחש בחייכם. אתם חשים במשהו מתחת לפני השטח שלא בשליטתכם. האינטואיציה שלכם לא מטעה אתכם וחוסר הוודאות גורר עצבנות.

 

בתולה

יש דגש על יצירתיות, המלווה בתחושת התחדשות וברצון להתנסות. הכוכבים מעניקים לכם פיקחות, חדות ויכולת לבטא את עצמכם. אתם מתייחסים לעובדות ומנתחים מצבים בגישה מעשית והגיונית, ומעל לכל – שואפים למצוינות, אך הימנעו מקבלת החלטות חשובות.

 

מאזניים

חלקכם זקוקים לפסק זמן של שלווה כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. הימצאותו של הכוכב מרס במזלכם עשויה להשפיע עליכם. קל להתעצבן, לאבד סבלנות ולהסתכסך. אפשר למנוע זאת אם הסביבה תיתן לכם מרחב מחיה. עסקאות בקנה מידה גדול אינן רצויות כרגע.

 

עקרב

תחושה של התחדשות ואסרטיביות. זהו זמן לרכישת ידע ועוצמה. אתם חדים ובעלי יכולת ביטוי. הצורך להתפתח בולט מתמיד, וחשוב שתקבעו מטרות. זמן של תשוקות, העמקת יחסים, החלטות דרמטיות של שחור או לבן ותגובות רגשיות קיצוניות. היו זהירים בהחלטות.

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה הלא נוחה שמקדימה את יום הולדתכם. המישור הפיננסי פגיע, רגיש ולא צפוי, והוא עלול לעלות לכם ביוקר אם לא תיזהרו. עם זאת, מאמצע החודש ואילך צפויה הארה, תהיו פחות מכונסים ותתעסקו בקידום יעדים דינמיים.

 

גדי

אתם נכנסים לתקופה מחייבת ואחראית. הישגיות ומעשיות הן המפתח. הצלחה תחזק את מעמדכם ואת הביטחון העצמי. הזדמנות מקצועית או מיזם יצברו תאוצה. שימרו על ערנות. קסמכם יעמיד אתכם במרכז. הגבולות הרגשיים והאינטימיים יתרחבו כשתשמרו על פתיחות.

 

דלי

הניגוד בין העקרב והדלי אחראי להצטברות המתח ולהשקעת מאמצים בצורך בביטוי אישי, ומאידך – רגישות סוערת וקיצונית. השבוע שמועות זדוניות יוגברו, קפריזות יוקצנו וכושר השיפוט ישובש. אתם עובדים תחת לחץ ולא זוכים ליחס ראוי. חפשו נתיבי בריחה מבורכים.

 

דגים

נושאי עסקים וזוגיות מודגשים. לסטודנטים – היכרויות יוכלו להפוך למשמעותיות. אל תאבדו את הראש גם כשהלב מפרפר. גובר צדכם האמנותי והיכולת הרוחנית. זכרו כי הישגיות, לוחות זמנים ומעשיות הם המפתח בדרך ליצירת תפנית. חופשה, טיול או נסיעה יטיבו.

 

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 1-7 במאי

  טלה ענייני כספים והשקעות עשויים להעסיק אתכם השבוע. הצד הטוב של השבוע עשוי להתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות...

טורים אישיים3 במאי 2020    4 דקות
0

הורות בימי קורונה

  כולנו נמצאים במצב חדש, לא מוכר, עלינו להתנהל לפי הוראות משרד הבריאות והן משתנות בקצב מהיר. מקומות עבודה נסגרים,...

טורים אישיים22 במרץ 2020    3 דקות

כתיבת תגובה