טורים אישיים

אסטרולוגיה:   תחזית שבועית 25 – 31 באוקטובר

טורים אישיים25 באוקטובר 2019    3 דקות
0

תחזית הורסקופ לשבוע שבין 25-31 באוקטובר 2019. מה כתוב בכוכבים

אסטרולוגיה:   תחזית שבועית 25 – 31 באוקטובר

טלה

אנרגיית עקרב מתייחסת לכספים, ובמקביל מאלצת אתכם להיות רציניים ולהתמקד בגישה פרקטית, הכוכבים  נותנים דגש כבד יותר על התקופה, מצב שעשוי להעיד על חודש לא קל, ולעיתים טעון, פיזית ומנטלית. נראה שתצטרכו להאט את הקצב.

 שור

צפויות לכם הזדמנויות חשובות, ומוטב שלא תברחו מהקשיים אלא תתמודדו איתם. מטרותיכם נעשות ברורות, ונחישותכם תעזור לכם להתגבר על כל קושי. המצב הכספי עשוי להיות רגיש וידרוש את תשומת ליבכם. שימו לב להיכרות רבת עוצמה.

 

תאומים

תקופת עקרב מרמזת על מצב טעון שעלול לגרור פתיל קצר, במיוחד לקראת תחילת  השבוע. קחו לכם תקופות של מנוחה לקראת תקופה מאמצת ולא קלה. במיוחד השגיחו על בריאותכם והימנעו מעומסים לא רצויים. תקשורת זהירה עשויה לסייע לכם.

סרטן

יש מבניכם כאלה שרוצים לנסוע, להתנסות בחוויות ולהרחיב את תחום פעילותכם. שימו לב: מיקום כוכב מרס בבית הקשור למשפחה עשוי לגרור קונפליקט. תצטרכו להשקיע מאמצים ולהיכנס לעתים למאבקים. אי-הסכמות וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם.

אריה

מיקום השמש במזל עקרב החל מיום חמישי, 24 באוקטובר עד 22 בנובמבר, עשויה לדרוש מכם איפוק, סבלנות ואורך רוח. אתם עשויים לחוש דכדוך ואולי לסבול מבעיות מחוץ או מבית. לקראת רביעי תחזרו להקרין את הסמכותיות שגורמות לאנשים לכבד ולציית לכם.

בתולה

מומלץ להיות מעורבים בעשייה יצירתית ומאתגרת. קיימת הזדמנות הקשורה בנסיעה, בשינוי או בדחיפת פרויקט. נחישותכם תהפוך אותו למציאות. לכמה מכם תיתכן דאגה מבית.

לחלקכם ייתכן שינוי במעמד, סגלו גישה רצינית ואחראית.

מאזניים

מתח פנימי מאלץ להתמודד עם התחושה שמשהו מערער את התפיסה שלכם. יתכן שענייני כספים יטרידו, והטיפול שלכם בבעיה הוא שיקבע את יכולתכם להצליח בתחום מרכזי בחייכם. דיבור ישיר עדיף עכשיו. קשרים שאין להם בסיס יציב מספיק יעמדו כעת למבחן.

 

עקרב

כניסת השמש למזלכם בחמישי למשך חודש תחזק ועשויה להעיד על אתגרים מסקרנים. הכוכבים מסמלים כיוון חזק ודרמטי, שייצור תשתית לבניית אתגר שיש בו עוצמה מחודשת.

הזדמנות להשקיע במערכות יחסים (מקצועיות או רגשיות) שכבר בשלות לכך.

קשת

החודש הקרוב ידרוש תכנון נכון ונבון יותר של פעילות, עם עדיפות לחסוך במאמצים, כי מקורות האנרגיה שלכם עשויות להיות נמוכות יותר. נושאי קריירה יעסיקו אתכם ותהיה לכם הזדמנות חשובה לעשות צעד קדימה, זו ההתחלה לתקופה בה תקבלו הזדמנות נוספת.

גדי

זהו חודש מבורך מבחינה חברתית ותוכלו להזיז דברים בקצב ממש אחר. השבועות הבאים עשויים לעלות אתכם למקומות עוצמתיים. מצד שני, אתם מאבדים סבלנות במהרה, בעיקר כשנדמה לכם שמנסים לשלוט בכם או לכפות עליכם מצבים מעיקים.

דלי

חודש לחוץ ועשוי לעלות חשש מפני העתיד. אתם להוטים להתעסק בפרויקטים מתקדמים, להשתחרר מהכבלים ולהתנער מהמחויבויות. אתם מתמודדים עם מסגרת נוקשה, שמסרבת להתגמש. הרצון לפרוץ, נבלם לכן בחודש הקרוב מומלץ לחשב ולהפעיל שיקול דעת.

 

דגים

התקופה עשויה ליצור תנופה לאנשים בעלי מעוף, יוזמה והעזה. רעיון שקשור לחו"ל עשוי להיטיב. חשוב שתדגישו את יכולותיכם והישגיכם. עד סוף אוקטובר, מומלץ לצאת מהשגרה ולשמור על רעננות במערכת היחסים. קשר סקסי ומרגש עשוי לגרום לכם לחלום בהקיץ.

 

 

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה