טורים אישיים

מה ילד יום

טורים אישיים25 בספטמבר 2019    2 דקות
0

הנה הסתיימה לה עוד שנה עם אירועים והפתעות נעימות וגם פחות

מה ילד יום

לי, באופן אישי, הייתה שנה לא פשוטה. נפרדתי מאמא-חברה, בעלת עוצמות בלתי רגילות, שנטעה בנו ובילדים את האומץ והאמונה שיש בנו היכולת להיות כל מה שנרצה, אבל רק אם נעשה.
הנה מגיעה לה שנה חדשה, ויש לנו הזדמנות חדשה לתקן, לדייק ולתכנן את השנה הקרובה, שבוודאי תשפיע על חיינו אבל לא רק.
השנה תבחרו לשנות את מה שניתן, חלקכם ימצא עבודה חדשה, דירה אחרת, חלקכם ימצא את אהבה חייו. הכל יתרחש כשתכוונו, תבקשו ותעשו. הסביבה הקרובה בוודאי גם תתמוך אם תשתפו – חשוב להרחיב מעגלים חברתיים, כל אירוע זו הזדמנות להכיר אנשים חדשים ולהיפתח אליהם. כל היכרות קרוב לוודאי תתרום לכם, אם זה למצב רוח טוב, לעניין או לתחושת זהות גורל. לא פחות חשוב – טפחו את החברויות הוותיקות והתעניינו בחבריכם. ראש השנה זו הזדמנות נפלאה לבדוק מה נשמע, מה קרה בשנה האחרונה, ולאחל להם שנה טובה.
השנה זו תהיה השנה שלכם אם רק תשנו הרגלים, אפילו אחד, ותתמידו בשינוי. תבחרו לחיות במודעות, תעבדו על המידות הטובות, כמו צניעות וענווה, תסכימו לשחרר, למחול ולהתגמש, להחליט מי אנחנו רוצים להיות ולפעול באותנטיות.
זכרו שאף פעם זה לא מאוחר מדי ללמוד, להיות הורים, לנסוע ולממש את הטיול שחלמתם עליו, להכיר מקומות, אנשים וטעמים חדשים, ולהטעין את עצמכם באנרגיות נפלאות. צריך רק להחליט ולעשות. אף אחד לא ירים גבה אם תעשו כך, וזה גם לא משנה אם ירימו.
אז לשנה החדשה אני רוצה לאחל לכל אחד ואחת מכן שנה טובה, שתחיו בשמחה. גם זו הבחירה שלכם, גם כשקשה, ולמי שמאמין – זו גם מצווה. בריאות איתנה למי שיקפיד על הרגלי תזונה ואורח חיים בריא. שנדע להעריך ולהוקיר את מה שיש, להיות קשוב לעצמך ולאיתותי הגוף ולהיבדק כשצריך, והכי חשוב – להיות אנשים טובים.

אבחון גרפולוגי

שלומי (37) רוצה לעשות הסבה מקצועית ומבקש לדעת מה הפוטנציאל התעסוקתי שלו.
שלומי היקר, הנך בעל חשיבה יצירתית, עם דמיון מפותח וחושים מפותחים בתחום האומנות. מתאים לך לעסוק בתחום העיצוב, אתה מגלה סבלנות עם אהבה לילדים, ולכן מתאים גם חינוך לגיל הרך.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה