טורים אישיים

מה אוכלים היום?

טורים אישיים29 באוגוסט 2019    דקה אחת
0

מבולבלים מכל השיטות והדרכים לתזונה נכונה? יש לכך סיבה טובה. אז איזה מזון כדאי לנו לצרוך?

מה אוכלים היום?

Iשחר בן-פורתI

אתם בטח שומעים סביבכם אמרות כגון: "לא לאכול חלבון מהחי", או "לאכול בעיקר חלבון מהחי". "להימנע מפחמימות או רק מגלוטן". "לוותר על סוכר, אבל עדיף סוכר על פני ממתיקים מלאכותיים". "לספור קלוריות או לאכול על פי ההרגשה". יש כל כך הרבה שיטות ודרכים שמבטיחות שמירה על המשקל הנכון ובריאות לטווח ארוך, שאפשר בקלות להתבלבל ביניהן. מה עוד שהקצב שבו "מתגלות" שיטות חדשות הוא כל כך גבוה, שממש קשה לעקוב אחר הטרנדים.
בתקשור שעשיתי על הנושא לפני זמן מה, טוהר – קבוצת הישויות שאותה אני מתקשר – ענו על שאלה שהם נשאלו בנושא, שיש לה חשיבות לכולנו: "זה מכוון, שיהיו סתירות בין מקורות ידע בכל הקשור לתזונה, כשם שיש סתירות בכל הקשור למקורות ידע אשר קשורים ברוח. לעולם יהיו סתירות בין המקורות שאמורים להזין את האדם, בין אם זה פיזי או רוחני. הסיבה לסתירות היא הצורך להחזיר את בני האדם אל עצמם. יש בלבול מכוון וידע סותר באופן מכוון, מבלי שאנשים מבינים זאת, כדי להחזיר אותם אל עצמם, כדי למצוא את החיבור שלהם אל עצמם, אל מה טוב להם ונכון להם. "
כאשר אדם מחובר אל עצמו והולך עם מה שטוב לו – הגוף שלו ישקף זאת היטב. אבל החיבור של אדם אל עצמו לא בהכרח יהיה חופף לאסכולה מסוימת, והוא לעולם יכול למצוא אסכולות שיגידו שהוא עושה טעות, שהוא מוביל את הגוף שלו לאבדון.
"את תמיד בדרך לגיהינום כלשהו לפי אסכולה כלשהי, תזונתית או רוחנית. אז כדאי לקחת זאת בחשבון שתמיד יש פוטנציאל לגיהינום לפי נקודת מבט מסוימת, ולהמשיך לברר מה נכון לך", הייתה התשובה שקיבלתי.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

התשמע קולי

אלול הוא החודש המסיים את השנה בלוח העברי, ולכן הוא נחשב לחודש של חשבון נפש. מכאן המנהג להתחיל באמירת סליחות...

טורים אישיים22 בספטמבר 2019    2 דקות
0

לא על אהבה לבדה

דנית ואליאס החלו את דרכם המשותפת עם אהבה גדולה ורווחה כלכלית. זה אומנם היה בזכותה של דנית, שהגיעה עם רכוש...

טורים אישיים22 בספטמבר 2019    6 דקות

כתיבת תגובה