טורים אישיים

יחסים וירטואליים

טורים אישיים21 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
יחסים וירטואליים

יש חיים שלמים של משפחות שמתנהלות מבעד למסך. מדברים, מתעדכנים חולקים וחווים את חיי יקיריהם דרך המקלדת ומסך הווידיאו. לחלקם יש ימים קבועים, לו"ז מסודר עם שעות, בשל פער השעות בין המדינות. למשל, עשר שעות בין ארה"ב לארץ, ולכן נדרש תיאום. מדברים עם הסבא והסבתא שצופים בגדילת הנכדים, ובערך פעם בשנה טסים, באים לבקר וחווים את המציאות בכל החושים, מטיילים, צוחקים, צוברים חוויות ונקשרים, אך לפרק זמן קצר – עד שהביקור מסתיים והקשר נקטע. יש כאב, חוזרים איתו הביתה, והשיחות ממשיכות להתקיים דרך הווידיאו. הן מאלחשות, אך הן לא באמת מהוות תחליף למציאות.
"מערכות יחסים וירטואליות" נרקמות בכל הרשת מכל מקום בעולם. לרווקים ורווקות שמחפשים זוגיות יש לא מעט הזדמנויות להכיר אנשים דרך הרשתות החברתיות ודרך אתרים להיכרויות. אנשים נמצאים במציאות הווירטואלית ו"דגים" דייטים רבים, ומספיק יהיה שיתמקדו באחת או באחד למספר דייטים ולהיכרות מעמיקה במציאות. הסיכוי לייצר זוגיות לטווח הרחוק יגדל אז באופן משמעותי – הזמן והחוויות המשותפות, כמו גם השיתוף בחיים הפרטיים, ייצרו פתיחות ותחושת קרבה. לפעמים זה מה שצריך לבניית יסודות המערכת הזוגית.
אבחון גרפולוגי

איילת (36) מבקשת לדעת מה המקצוע שמתאים לה על פי האישיות דרך כתב ידה.
איילת, חשיבתך שיטתית, את סבלנית לפרטים, מסוגלת לעבוד עם אנשים, אך מעדיפה להיות זאת שאחראית על המטלות שלך. מקצועות הדורשים סדר ודיוק, כמו הנה"ח ובדיקת תוכנה, יתאימו לך, וגם מקצועות הדורשים דמיון ויצירתיות, למשל עיצוב גרפי או פרסום.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

התשמע קולי

אלול הוא החודש המסיים את השנה בלוח העברי, ולכן הוא נחשב לחודש של חשבון נפש. מכאן המנהג להתחיל באמירת סליחות...

טורים אישיים22 בספטמבר 2019    2 דקות
0

לא על אהבה לבדה

דנית ואליאס החלו את דרכם המשותפת עם אהבה גדולה ורווחה כלכלית. זה אומנם היה בזכותה של דנית, שהגיעה עם רכוש...

טורים אישיים22 בספטמבר 2019    6 דקות

כתיבת תגובה