טורים אישיים

אובדן אנרגיות

טורים אישיים6 ביוני 2019    2 דקות
0
אובדן אנרגיות

מוטיבציה מניעה את האדם לפעולה, והיא גם המפתח להצלחה בתחומים שונים. ככל שאנו נטענים באנרגיות חיוביות, אנחנו מושכים לחיינו אנשים ואירועים משמחים. אנשים נמשכים לדומים להם.
חוסר באנרגיה מגיע הרבה פעמים עם חוסר שביעות רצון מעצמי ומהסביבה. אנשים מתהלכים עם תחושת עלבון וכעס, גם כשלצד השני אין מושג למה כועסים עליו.
ויש את אלה המרבים להתלונן, חיים עם תחושת מרירות, עסוקים בהשוואות לאחרים ויוצאים כשידם על התחתונה. למשל: "הבעל של החברה עוזר יותר בבית", "הילדים של השכנה טובים יותר" וכו'. זו גישה הגורמת לקשיים ומתח ביחסים הבינאישיים, בזוגיות, בבית ובכל תחום. הבריאות תהיה הראשונה לאותת שיש כאן צורך לעשות שינוי.
נירה (38) נ+3 הגיעה לאבחון גרפולוגי אישי ואמרה "אני כמו זומבי". סיפרה שהפסיקה לעבוד מכיוון שחשה לא בטוב. מצב רוחה הירוד העכיר את האווירה בבית, היא איבדה סבלנות ופעלה בקוצר רוח, עד שבעלה האיץ בה לטפל בעצמה.
בניתוח כתב ידה של נירה התברר שהיא בחורה יצירתית, רגישה ופגיעה ועם חשש מהלא נודע. היא נהגה לבקר את עצמה, הגיבה באופן אימפולסיבי, והיה לה חשוב להרגיש אהובה, מקובלת ומוערכת במקום עבודתה. למרות היותה ביצועיסטית, היא לא הייתה עקבית ולעתים היה נראה שהיא מוותרת ומרימה ידיים.
במספר פגישות אימון אישי שערכנו, עבדנו בעיקר על חיזוק הדימוי העצמי שלה. במקומות שבהם היא הצליחה להתחבר לאינסטינקטים ולכוחות שלה, היא הצליחה להיטיב את תחושותיה. היא הייתה זקוקה לגיוון, מה שגרם לה לבקש לעבור לתחום אחר – שם גילתה עניין וגם תחושת הסיפוק האנרגיות שבו אליה. גם בבית האווירה השתנתה ללא הכר.

אבחון גרפולוגי

אורי (32), סקרן ומבקש ללמוד עוד על עצמו דרך כתב היד.
אורי היקר, ניחנת בחושים מפותחים המאפשרים לך התנהלות יעילה וראייה פרקטית. אתה יוצר קשרים במהירות, מגלה חום ועניין, קולט אנשים ומצבים ומתנהל בהתאם. אתה מסוגל לתמרן ולאלתר פתרונות. במצבי לחץ העצבנות וחוסר השקט מתגברים ואתה מתקשה להתאפק.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

יותר מסתם חוצפה ישראלית 

לפעמים אני לא יודע מאיפה לשאוב את רמת הסבלנות הדרושה כדי להכיל את הלקוחות שלי ואת המצבים הסבוכים שאיתם הם...

טורים אישיים5 ביולי 2020    6 דקות
0

ממשיכים בשגרה מדומה

החגים (שכלל לא הרגשנו) עברו זה מכבר, הסגר נשבר, ובכל יום אנו מרגישים שעשינו עוד צעד לקראת החזרה לשגרה. בתי...

טורים אישיים5 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה