טורים אישיים

ושוב מתחילים

טורים אישיים23 במאי 2019    2 דקות
0
ושוב מתחילים

החיים מספקים לכולנו אתגרים. אנחנו מקבלים בחיינו את הכלים והידע כיצד להתמודד איתם. כל אדם פוגש בדרכו אנשים, חווה חוויות ואירועים שמטרתם לכוון אותנו ולתת שיעור שממנו נצמח.
עם השנים והשיעורים, יש שלומדים לקבל את האחר מבלי לבקר אותו, ויש שמצליחים להיפטר ממחשבות כגון "אין לי מספיק", או "אני לא ראוי", ולזרום עם מה שיש.
לא מעט אנשים מתהלכים בינינו ומחפשים אחר עשייה בעלת משמעות, אך אינם יודעים במה הם טובים. במיוחד כשזה קשור לעיסוק באנשים, אבל לא רק. להפוך כישרון ותשוקה לפעילות שבה אני טוב – זו אפשרות. עם קצת חקירה עצמית ואבחון של איש מקצוע, נוכל להתחבר ליכולות ולכישורים שלנו. יש למשל מי שפונה ללמוד בסדנה כזאת או אחרת, מצטרף לקורס ולכל דבר אחר שמרגיש לו נכון.
זה כבר לא נדיר לפגוש נשים וגברים בשנות ה-40 לחייהם שעושים שינוי ולומדים מקצוע חדש ועוסקים בו בהרבה תשוקה ועניין.
גם אני ערכתי שינוי תעסוקתי בסוף שנות ה-40 לחיי. המחשבות והרצון העז משכו לחיי מקצועות שהתאימו לאישיותי. ממנהלת בכירה, למאמנת אישית וגרפולוגית מוסמכת. הענקתי לעצמי מתנה המשלבת בה עניין, תשוקה וסיפוק.
כמובן שלא מדובר בהליך שקורה ברגע, והוא כרוך בוויתורים לא קלים. לא פשוט להיפרד מהשגרה הנוחה והמוכרת שהייתה לי לפני, אבל בכל בוקר אני מוקירה את התפנית שהתרחשה, ההשקעה והעבודה שעשיתי והסיפוק שאני מקבלת. אני יודעת שבחרתי לחיות נכון. גם אתם, אם זה בוער בכם, צאו ללמוד. אתם ראויים לחיים עם סיפוק ומשמעות.

אבחון גרפולוגי
אלדד (29): "אני רוצה להתקדם למשרה ניהולית ומבקש חוות דעת תעסוקתית".

אלדד היקר, אתה דיפלומט ויוצר קשרים במהירות, אולם במצבי עומס אתה מתנהל באופן נוקשה מדי. אתה בעל דמיון יצירתי, אך לא תמיד פרקטי. יש לך יכולת שכנוע, אולם עליך לצבור ניסיון ולהתמקצע. אני ממליצה לך לחכות קצת עם שינויים, לחזק את הביטחון, ולעבוד על מידת הסבלנות.

כתבות נוספות בטורים אישיים

0

הורוסקופ: 23-17 בינואר

  טלה מיקום השמש במזל דלי - החל מיום שלישי ועד 19 בפברואר - מצביע על כך שהגיע הזמן לפעול...

טורים אישיים18 בינואר 2020    3 דקות
0

לא שייך

  אני פוגשת אנשים שעברו חוויות ילדות לא פשוטות, כמו חרם, התעללות של ילדים, והורים שהתייחסו בביטול לטענותיהם. אורן, בן...

טורים אישיים15 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה